Mühür ile romantizm peşinde değil Charlize Theron , mermi atan yanlış raporlara rağmen. Birkaç yayın, şarkıcının oyuncuyla çıkmak istediğini iddia ediyor. Dedikoducu Polis durumu düzeltmeye yardımcı olabilir.

mein 600 lb Leben Bernstein Rachdi

Geçen hafta Günlük posta Seal'in, her ikisi de New York City'deki Whitby Hotel'de kalırken yolları kesiştiği varsayılan Theron'la 'çıkmakla ilgilendiğini' bildirdi. KB şarkıcı ve aktris 'tanıştıklarında gerçekten çok etkilendiler ve aralarında anlık bir kimya vardı' diyerek önermeyi daha da ileriye taşıdı. Sözde bir kaynak dergiye şöyle diyor: 'Charlize tam olarak Seal'in tipi. Onu tamamen güzel buluyor ve güçlü ve güçlü bir kadın olmasını seviyor. Filmlerinin çoğunu izledi ve inanılmaz yetenekli olduğunu düşünüyor. 'İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, 'bunun Seal ile nereye gittiğini görmek isteyip istemediğinin [Theron] 'a bağlı olduğunu, ancak görünüşe göre ondan oldukça etkilenmiş gibi görünüyor.' Şüpheli bahşişçi ekliyor: 'Hâlâ erken günler, ancak bu ikisi iyi bir eşleşme yapıyor. Görünüşe göre bu, uzağa gitme potansiyeline sahip olabilir! '

Ancak, Kendini mühürle aşk dedikodularını düşürdü Pazartesi LAX'te bir fotoğrafçı tarafından büyütüldüklerinde. Aslında müzisyen söylentilerin farkında bile değilmiş gibi görünüyordu. Bir fotoğrafçı Seal'in başlığını gösterdikten sonra Günlük posta , diye cevap verdi, 'Charlize Theron?' Paparazzo, 'Evet, sizi bir araya getirmeye çalışıyorlar' diye açıkladı ve Seal, 'Oh, hayır' dedi. Şarkıcı, medyada kendisi hakkında yazılan hiçbir şeyi okumadığını not ederek bir kez daha vurguladı, 'Hayır, bunda hiçbir şey yok. Şu Charlize Theron şeyi. '

Bu yılın başlarında Theron'un Brad Pitt ile çıktığı hakkında yanlış söylentiler ortaya çıktığında, not edilmelidir. KB bir sürü sahte makaleyle çoğunluğa atladı. Örneğin, Dedikoducu Polis yalan iddia ettiği için satış noktasını bozdu Angelina Jolie, Theron'u Pitt ve altı çocuğundan uzak durması konusunda uyardı . Bundan kısa bir süre sonra dergi hakkında bir hikaye uydurdu Jolie, Theron yüzünden bir çöküş yaşıyor İddiaya göre yabancılaştığı kocasıyla çıkıyor.

Bu saçmalığı takiben, gazeteyi yanlış haber yaptığı için seslendik. Jolie, Theron’un eski erkek arkadaşı Sean Penn’i takip ediyordu. ondan 'intikam' almak için. Devam eden hikaye bir uydurmaydı ve Theron geçen ay yıllardır bekar olduğunu söyledi. Dedikoducu Polis hem Seal hem de Theron temsilcilerine ulaştı, ancak şarkıcının kendi sözleri, ikisi arasında romantizmin gelişmediğini ve bunu gerçekleştirmeye çalışmadığını açıkça ortaya koyuyor.

Chris Hemsworth und Angelina Jolie

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.