Kourtney Kardashian ve Scott Disick bir ilişkinin hız treni oldu. 2006 yılında tanıştıktan sonra, eski çift, üç çocuğunu Disick'in en düşük seviyesinde dünyaya karşılamanın zirvelerinden geçti ve rehabilitasyona gitti ve bir seks bağımlılığı olduğunu kabul etti. Dramatik bir ilişkiyle, magazin dergilerinin romantizmin bu ikisi arasında gerçekten gittiğini kabul etmesine şaşmamalı. Dedikoducu Polis bu söylentilerin çoğuyla karşılaştı, bu yüzden konuyla ilgili en iyi büstlerimizi derlemeye karar verdik.

Kourtney Kardashian ve Scott Disick'in ilişkisi 2017'nin başlarında son kez azalmış olsa da, magazin dergileri gelecek yıl ikisinin her an yeniden bir araya geleceği konusunda hala ısrar ediyorlardı. Sıcaklık bildirdi Poosh içerik oluşturucu 'hâlâ çocuklarının babasına karşı hisler besliyor' . 'Gerçek şu ki, herkes Scott ile Kourtney arasında bitmemiş bir iş olduğunu düşünüyor. Bir noktada tekrar bir araya geleceklerine dair sürekli bir şakaydı, ”sözüm ona bir kaynak ispiyonladı.Gerçek şu ki, ne Kardashian ne de Disick yeniden bir araya gelme niyetinde değil ve her ikisi de ilişkilerinden ayrıldı. Disick, Sofia Richie ile mutlu bir şekilde çıkıyordu ve hala İnsanlar çok daha güvenilir bir satış noktası olduğunu bildirdi Kourtney Kardashian ve Scott Disick asla bir araya gelemeyecekler . Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen temelsiz olduğunu belirledi ve zaman bizi haklı çıkardı.

Sadece günler sonra, Dedikoducu Polis eski çift hakkındaki korkunç haberi için başka bir kötü oyuncuyu daha tutukladı. TAMAM MI! Avustralya Kourtney Kardashian'ın o zamanki erkek arkadaşı Younes Bendjima'yı Scott Disick için terk ettiğini iddia ederek ante'yi artırdı. İkisi başka bir bebek sahibi oluyor ve evleniyordu . Kardashian ve Disick, başka bir bebekle sonuçlanan bir ilişki sürdürmekle suçlandı. Birbirlerine olan yenilenen tutkularının bir sonucu olarak ve Kardashian’ın 40. doğum gününün yaklaşmasıyla, eski çift, oldukça şüpheli bir kaynağa göre düğümü bağlamaya karar verdi. Disick'in çocuklarının annesine geri dönmek için kız arkadaşını da “terk etmesi” “an meselesiydi”.

Wo ist Jennifer Garner jetzt?

Dedikoducu Polis Bu tatsız söylentiye faul dedi. Her şeyden önce, priz Kourtney Kardashian'ın 'bebek yumruğunu' sergilemek için bir fotoğrafını sağladı, ancak baktığımızda son Instagram gönderileri , bulunacak bir 'tümsek' yoktu. Bizim durumumuza ek olarak, bu aynı yayında bir ay önce bir makale yayınladı Kardashian'ın hamile olduğu da iddia edildi. Ancak o zaman, sözde baba Bendjima idi. Bu kaynak onların yalanlarını bile takip edemiyor.

Geçen yılın son zamanları, Sıcaklık iddia eden bir makale yayınladı Kourtney Kardashian, Scott Disick ve Sofia Richie’nin etkileşimini engellemeye çalışıyordu . “Kourtney bunun olmaması için elinden geleni yapıyor. Bunun Scott’ın çıkarları için olduğuna yemin ediyor ve ona hâlâ aşık olduğu için değil, ama kimse onu almıyor, ”diyerek sözde' içeriden 'tabloid için dedikodu yaptı. Scott'ı kenara çekti ve bu kızın parmağına bir yüzük takmadan önce iki kez düşünmesi için yalvardı, ama ona geri çekilip öfkelenmeyi bırakmasını söyledi. Ancak Kardashian sadece Disick için endişelenmiyordu. Ayrıca, üç çocuğunun yakında üvey anne olacakları iddiasıyla 'yakın bir bağ' kuracağından da korkuyordu. Bir kere daha, Dedikoducu Polis bu sahte hikayeyi çürütmekte hiçbir sorun yaşamadı.

Hakkında söylentiler Richie, Disick ve Kardashian’ın ilişkisi magazin dergilerinde pek çok kez yer aldı ve yine de çok azı her şeyi doğru anladı. Dedikoducu Polis Scott Disick ve Kourtney Kardashian arasında romantik bir şey olmadığı gerçeğine değindi. Dedikoducu Polis ayrıca gerçeğe daldı Richie’nin Disick ve Kardashian’ın çocukları ile ilişkisi . Üç yıldız birbirleriyle iyi anlaşıyor ve hatta birlikte gezilere çıkıyorlar. Disick ve Kardashian çocuklarına mutlu bir şekilde ebeveynlik yapıyorlar ve ilişkilerinin bu yönüyle ilgili herhangi bir anlaşmazlık görünmüyor. Ancak bu çok dikkat çekici bir makale yapmaz, muhtemelen bu yüzden magazin dergileri bu türden iğrenç masallar uydurma ihtiyacı hissediyorlar.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.