Scarlett Johansson magazinlere yabancı değil, ama Çıkmaya başladığında işler daha da yoğunlaştı Colin Jost . Johansson'un komedyen ile ilişkisi saçma iddialara konu oldu ve şimdi çift mutlu bir şekilde nişanlandı, ancak bu söylentilerin yayılmasını engellemedi. İkili ile ilgili en sıra dışı parçaları bir araya getirdik. Dedikoducu Polis bozuldu.

Başlayalım bir haber ile başlayalım: Star Kasım 2018'de Johansson, Jost'un bırakmasını istedi Cumartesi gecesi canlı . Makale, zorlu programı nedeniyle, aktrisin popüler şovu bırakmasını istediğini, böylece ilişkilerine odaklanabileceğini iddia etti. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi, 'Uzun mesafe ilişkileri için iyi değil. Acı gerçek şu ki Colin'in Scarlett'e daha fazla zaman ayırmak istiyorsa gösteriden ayrılmayı düşünmesi gerekiyor. 'Wie oft war Reese Witherspoon verheiratet?

Hikaye yayınlanmadan bir hafta önce Johansson, Jost ve onun kostarları ile birlikte görüldü. SNL Amerikan Doğa Tarihi Müzesi Gala'da. Aktris mutlu görünüyordu ve Jost'un oyuncu kadrosuyla eğleniyor gibiydi, bu da Jost'un şovda çalışırken sorunları olduğu yönündeki hikayenin iddiasını çürüttü. Johansson, komedi gösterisinin bundan önceki efsanevi sonraki partilerine de katılırken görüldü ve Aralık ayında Johansson, SNL , yanlış anlatıyı daha da reddetmek.

Star Mayıs 2019'da bir kez daha ateş altına girdi. Johansson ve Jost ayrılıyordu . İkisinin nişanlandıklarını açıkladıktan sonra hikayenin ortaya çıktığı unutulmamalıdır. Ancak çıkış, Jost'un aktrisin kimliği belirsiz bir adamla 'yakınlaştığı' konusunda 'rüzgar aldığında' çiftin 'kayaların üzerinde' olduğu konusunda ısrar etti. Sözde bir kaynak yayına, 'Colin'in daha ne kadar dayanabileceğini bilmiyorum. Sakin ve sakin davranıyor ama bu onun meselesi. İçeride patlamaya hazır.

Çıkışın söylediği şey ne olursa olsun, Johansson'un hile yaptığı iddiasını destekleyen hiçbir fotoğraf yoktu. Hikayeyi çürütmek kolaydı Dedikoducu Polis çiftin nişanının çift arasında herhangi bir sorun olmadığını göstermek için yeterli olduğuna işaret etti.

Star yaygın uzun öyküleriyle pes etmedi. Tabloid bu yıl şöyle başladı: Johansson, kendisi ve Jost'un düğünü için bir tarih seçmeyi erteliyordu. . Çıkış, aktrisin 'büyük aşk beklentileriyle bir evliliğe nasıl girebileceğini, ancak işlerin çabuk bozulmasını sağladığını' iddia etti. Bir kaynak, çıkış noktasına 'Duygularını düzeltirken Colin'i şimdilik uzak tutuyor' dedi. Kaynak ayrıca SNL yıldızının nişanlısının düğünü erteleme planları nedeniyle 'incindiğini' ve Scarlett’in önceki gönül ağrılarının bedelini ödemesi gerektiğini düşünmediğini belirtti. '

Hikaye doğru değildi. Bir kere daha, Dedikoducu Polis magazin gazetesinin çiftin ilişkisi hakkında gerçek bir kavrayışı olmadığını açıkladı. Çıkış, düğün için henüz bir tarih belirlenmediği için hikâyeyle birlikte koştu, ama bu, oyuncunun ayakları üşüdüğü anlamına gelmiyordu. Johansson hakkında konuştu Ellen DeGeneres Gösterisi nişanlısının romantik teklifi hakkında ve ayrıca çok yoğun bir programı olduğunu açıkladı. Bu, bir düğün erteleniyormuş ya da Johansson'un ikinci düşünceleri varmış gibi gelmiyor, iki meşgul insan gibi görünüyorlar.

Bunu takiben, KB bir hikaye yazdı Johansson ve Jost, Disney World'de bir düğün yapmayı planlıyorlardı. . Mart 2020'de çıkış, çiftin 'dünyanın en mutlu yerinde' evleneceğini iddia etti çünkü bu yeri Johansson'un kızı Rose seçti. Çiftin 'arkadaşları', çıkış noktasına Jost ve Johansson'un, Rose'u yatıştırmak için bir kez daha tören sırasında Külkedisi ve Beyaz Atlı Prens gibi giyineceğini söyledi. Çiftin sözde 'arkadaşları' daha sonra Johansson'un geçmişteki evliliklerini gündeme getirerek 'Colin, Scarlett’in 'üç yıllık evlilik kaşıntısını atlatmak için gereken her şeye sahip.' Scarlett sık sık Colin’in eski sevgililerinin en iyisini alıp mükemmel adamı yaparsan ne olacağını söylüyor ”.

ist katie holmes wirklich schwanger

Disney düğünü kulağa ne kadar romantik gelse de hikaye tamamen uydurulmuştu. Dedikoducu Polis büyük olasılıkla, yayın hikayesini bir New York Post Jost ve Johansson'un “Disney fanatiği” olduğunu ve tema parkını ziyaret etmeyi sevdiğini ortaya çıkaran hikaye. Bu, düğünlerinin Mickey Mouse temalı olacağı anlamına gelmez.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.