Ortaya çıkacak en iyi şey Yeşil Fener evliliği olmalı Blake Lively ve Ryan Reynolds . Üç kız çocuğu yetiştiriyorlar ve sosyal medyada oldukça komikler.https://www.instagram.com/p/B3-kzqRg0T-/?utm_source=ig_web_copy_linkİkisi için birlikte on yıla yaklaştıkça her şey harika görünüyor, ancak magazin dergilerini okurken bunu bilemezsiniz. İşte en kötü söylentilerden bazıları Dedikoducu Polis evliliği araştırdı.

Reynolds Hile Boşanmaya Yol Açıyor mu?

Hile mi yaptı? diye sordu TAMAM MI! bir 2019 kapak hikayesinde ' ayrı hayatlar yaşamak üç ay için.' Tabloid, Reynolds'un 'başıboş kalmış' olabileceğini öne sürüyor ve içeriden birinin magazin gazetesine 'Ryan'ın yalnızca Los Angeles'taydı, etrafı Tanrı bilir kiminle evde çocuklarla ilgilenirken' olduğunu söylüyor. Dedikoducu Polis Bu hikayeyi bozdu çünkü hile hipotezini desteklemek için Reynolds'ın “Los Angeles'ta yirmi yaşlarında bir kadınla” görüldüğünü söylemekten başka bir kanıt sunulmadı. Magazin dergisinin daha belirsiz olabileceğini düşünmüyoruz.Deadpool, Evlilik Sorunlarıyla Başa Çıkmak İçin Kara Dul'a Eğiliyor

Reynolds ve Scarlett Johansson, Lively'ye yerleşmeden önce evlendi. Önceki hikayenin devamında, TAMAM MI! iddia etti Ona aktris 'arıyordu ve onu kontrol etmek nasıl olduğunu görmek için. ' Buna karşılık Reynolds, sözde 'Blake ile evdeki gergin durum ve hile söylentileriyle nasıl başa çıktığı' hakkında konuştu. Dedikoducu Polis Reynolds ve Lively'nin o hafta Instagram'da flört eden bazı yorumlarda bulunduklarına dikkat çekti. Orijinal rapor tamamen yanlış olduğu için bu, çürütülmesi kolay bir hikayeydi.

Evlilik Kurtuldu!

Dedikoducu Polis vermek istiyor TAMAM MI! sahte sürekliliğini sürdürdüğü için burada kısmi itibar. Evliliğin yakında sona ereceğini iddia ettikten birkaç ay sonra, tabloid bir yüzleşti ve Lively ile Reynolds'un ' boşanmanın eşiği aile içi mutluluğa . ' Sözde bir kaynak, 'Kolay olmadı, ancak ikisi de ilişkileri üzerinde çalışmaya karar verdi' dedi. Basit İyilik Yıldız 'evde tek başına çocuklarla ilgileniyor', Reynolds ise 'çok çalışıyordu.' Reynolds kendisi söyledi İnsanlar o ve Lively asla aynı anda çekim yapmadığından, her zaman birlikte kalabilmelerini sağladı. Evlilik meseleleri ilk başta icat edildiğinden, bu, düzmece bir hikayeden gelen tabloid geri adımlarından başka bir şey değildi.

Evlilik Mahvoldu

Göre Yeni fikir Reynolds ve Lively, daha sonra 'sefalet' içinde yuvarlanıyorlardı. Reynolds, Lively ile çalışmayı reddetti tekrar. Görünüşe göre, kritik resepsiyon Yeşil Fener çok kötüydü ve Reynolds 'özgeçmişinde başka bir adamın olmasını istemiyor.' Görünüşe göre flop için Lively'yi suçladı ve onunla bir daha çalışmayacaktı. Bu çılgın bir millet. Reynolds bir sürü şaka yaptı Yeşil Fener Masrafı. O sahip floplarıyla hesaplaşmak ve bu noktada bunun çok ötesine geçti, bu yüzden, tüm insanların, hayatının aşkına karşı çuvallaması tamamen inanılmazdı. Dedikoducu Polis bu inanılmaz hikayeyi bozdu.