Gladyatör star Russell Crowe flört söylentileri için ortak bir hedef. Kivi oyuncusu 2018'de boşandı ve şu anda halka açık bir şekilde kimseyle çıkmıyor. Bu, gazetecilerin aklına gelebilecek hemen hemen herkesle birlikte olduğunu iddia etmesini engellemedi. İşte bazı flört hikayeleri Dedikoducu Polis bozuldu.

Celine Dion ile çıkıyor.

Göre TAMAM MI! , Crowe ve Celine Dion bir araya geldi 2016'da Dion'un kocasının ölümünden sonra. Sözde içeriden biri Crowe'un boşanma davasını açtıktan sonra 'çok romantik ve duygusal' hissettiğini iddia etti. Büyüyen romantizm 'beklenmedik' ve aynı zamanda uydurulmuştu. Dedikoducu Polis Dion’un sözcüsü ile konuştu ve kayıtta bize kendisinin ve Crowe'un 'çıkmadıklarını' söyledi.Avustralyalı Radyo Sunucusu Fifi Box ile çıkıyor

Kapak hikayesinde, Yeni fikir iddia edildi Crowe ve Fifi Kutusu iki gülümsemenin fotoşoplanmış görüntüsünün yanında 'çok aşıktı'. Bu tabloid, yem ve anahtarlarıyla ünlüdür ve bu sadece başka bir örnekti. Asıl makale sadece Crowe'un biriyle çıktığını ancak Box'ın adını hiç kullanmadığını söylüyordu. Hem Box hem de Crowe, bu hikayeyi inkar etmek için kişisel olarak sosyal medyaya gitti.

Çıkıyor En Yüksek Ses başrol oyuncusu Sienna Miller

Avustralya Kadınlar Günü birlikte yıldız olan bir hikaye yayınladı Crowe ve Sienna Miller çekimler arasında 'sıcacık' oluyordu En Yüksek Ses , Roger Ailes hakkında Crowe a Altın Küre kazanan bir mini dizi . Gazeteci, Crowe'un 'baston taşıyan şişman bir takım elbise içinde olsa bile kadınları etkilemeyi başardığını' söyledi. İçeriden biri olduğu iddia edilen Miller'ın 'aşık olduğu' ve Crowe'un 'yerleşmek için can attığı' iddia edildi.

Dedikoducu Polis İkisinin çıkmadığını söyleyen duruma yakın bir kaynakla görüştü. Crowe, geçmişte Sophia Forrest ve Terri Irwin hakkındaki hikayelerden ötürü bu tabloid'i şahsen ilan etmişti, bu yüzden bu, bir tabloidden, Güzel bir zihin yıldız hayatı.

Meg Ryan'a Döndü

Crowe ve Ryan, yüzyılın başında kısaca çıktılar ve Yeni fikir romantizmin 'yeniden alevlenmek' üzere olduğunu iddia etti. Tabloid bir tuhaf aşk üçgeni Crowe, Ryan ve Irwin arasında bir sözde içeriden biri 'Russell benzersiz bir konumda çünkü onun sevgileri için savaşan üç harika kadını var' dedi. Ryan’ın Crowe ile ilişkisi kısa ve onlarca yıllık olmasına rağmen, magazin gazetesi hâlâ 'birbirlerini sevmekten asla vazgeçmediler' diyordu. Dedikoducu Polis Ryan için bir temsilciyle konuştu ve bize tüm bu hikayenin doğru olmadığını söyledi, Crowe da Irwin ile hiç çıkmadı.