Kraliçe Elizabeth Birleşik Krallık'ta şimdiye kadar herhangi bir hükümdardan daha uzun süre hizmet etti. Tahtın tepesindeki zamanında krizden sonra krizler gördü ve buna koronavirüs salgını da dahildir. İşte hikayelerden bazıları Dedikoducu Polis Kraliçe Elizabeth'in COVID-19 nedeniyle emekli olup olmadığını araştırdı.Prens William ve Kate Middleton Tahta Gidiyor

Bu hikaye Yeni fikir kapatmanın ilk günlerinde. Makale, Kraliçe Elizabeth'in ' aşağı inmek için itildi monarşinin işlemeye devam etmesini sağlamak için. ' Prens William tahta geçerken Prens Edward da ek görevler üstlenecekti. Tamamen uydurulmuş olmasının yanı sıra, bu hikaye aynı zamanda bir yem ve değişmeydi. Hikayenin kendisinde Middleton ve Prens William'ın “tahta geçmesi” hakkında hiçbir ayrıntı yoktu.Prens William taht için Prens Charles'ın yerini alamaz, çünkü bu böyle yürümez. Parlamento, anında taç giyme törenlerini neredeyse imkansız kılan birçok kural ve yönerge belirlemiştir. Bunu daha da gülünç hale getirmek için, Kraliçe Elizabeth'in yerine başkasının vekil olarak geçip geçmediğini hayal edin. Dünyadaki her gazetede manşet görürdünüz ve bu şekilde magazin dergilerine düşmezsiniz.

'Will ve Kate, Kral ve Kraliçe Taçlandırdı'

Bu tanıdık gelmiyor mu? Önceki haberle aynı ay, Temasta Kraliçe Elizabeth'in torunlarına 'tacı teslim etmesi' hakkında neredeyse aynı bir hikaye yayınladı. Kraliçe Elizabeth 'Buckingham Sarayı'na dönüp dönemeyeceğini veya ne zaman devam edebileceğini bilmiyor,' bu yüzden karar vermişti. Krallığı Prens William ve Middleton'a teslim et . Prens Charles için bu 'yutmak için acı bir haptı', ancak Kraliçe Elizabeth ona yine de 'William ve Kate'in şu anda monarşiyi kurtarmak için gereken her şeye sahip olduğunu' açıkladı.Dedikoducu Polis Bu hikayeyi bir kez daha işaret ederek bozguna uğratan parlamento, kraliçeye değil veraset dizisine karar verir. Ayrıca Prens William'ın da ailesinin yanında yer alacağını belirtmekte fayda var, bu yüzden tüm bu 'kraliyet görevlerini yerine getirme ihtiyacı' efsanesi tam da bu: bir efsane.

Kaçırma Fısıltıları

Mayısta, TAMAM MI! Kraliçe Elizabeth'in olabileceğine dair 'fısıltılar' olduğunu bildirdi kalıcı olarak istifa etmek COVID-19 nedeniyle halka açık gösterileri iptal ettikten sonra. İçeriden biri, 'Dizginleri bir sonraki nesle devretmeye hazır' dedi. Bu tabloid, bu hikayeyle çok gülünç olmadı, çünkü Prens William'ın yerine Prens Charles'ın tahta geçeceğini söylüyordu. Bu kısmın mantıklı olması bu hikayeyi hiçbir şekilde doğru yapmadı. Kraliçe Elizabeth, birçok skandala ve gönül yarasına rağmen Birleşik Krallık üzerindeki yönetiminde kararlı kaldı. Neler “yapabileceğine” dair bu muğlak hikaye hiçbir zaman geçmedi.

Hükümdarlığı 'Etkili Olarak Bitti'

Göre Yeni fikir , Kraliçe Elizabeth 'tahttan çekilmek için hazırlanıyordu' ve ' saltanat etkili bir şekilde bitti . ' Bir kraliyet biyografisi yazarı, 'Corona, Charles'ı tahtına pratik olarak koydu' dedi. Bu hikaye bir Telgraf röportaj. Birçok önemli bilgiyi dışarıda bıraktı. Dedikoducu Polis kolayca işaret etti. Orijinal makale, “monarşinin koronavirüs dönemine ne kadar çabuk adapte olduğuna” odaklandı ve Kraliçe Elizabeth'in kraliyet görevlerini evden nasıl sürdürdüğüne ışık tuttu. Bu hikaye kasıtlı olarak yanıltıcıydı ve biz de onu bozduk. Kraliçe Elizabeth, ölümüne kadar hüküm sürmeye devam edeceğini defalarca açıkladı, ancak magazin dergileri bunu kabul etmeyecek.