Gazeteler söylemiyorsa Kraliçe Elizabeth dır-dir onun ölüm yatağında , sonra istifa etmeyi planladığını iddia edecekler. Kraliyet ailesi defalarca kraliçenin emekli olmayacak ama bu, paçavraların yine de yapacağını söylemesini engellemeyecek. Kraliçenin yaşı civarında istifa ettiği hikayelerinin çoğu, Şubat ayında 94 yaşına girdi, ancak tahtı hikayeden hikayeye değiştirmek için kime verdi. İşte çürütülmüş bazı hikayeler Dedikoducu Polis kraliçenin emekli olması hakkında.

Son Sızan Will

Yeni fikir büyük bir kraliyet sızıntısı olduğunu bildirdi kraliçenin son vasiyeti ön sayfasındaydı ama hiçbir ayrıntı vermedi. Bu tabloid, yem ver ve değiştir kapaklarını alışkanlık haline getiriyor. Bu durumda, makalenin kendisi, Majesteleri'nin pandemi sırasında Windsor Kalesi'nde tecrit edilmesiyle ilgiliydi, ki bu hikaye çıktığında kamuoyunun bilgisidir. Kraliçenin iradesini nerede sakladığına dair spekülasyonlar vardı. Parıldıyor. Bu makale hakkında da söylenecek pek bir şey olmadığı için söylenecek pek bir şey yok.https://www.instagram.com/p/CDHIjA2nvy5/

Kraliçe, COVID-19 Nedeniyle Düştü

Kraliçe, onun yaşında koronavirüs için daha yüksek bir risk altındadır. Onun yaşını avlamak, TAMAM MI! Kraliçe Elizabeth'in ' sonsuza dek aşağı in 'Ve' dizginleri gelecek nesle devret. ' Kraliçe için torunu Prens Harry'nin istifa etmesi ve Prens Charles'ın virüsü kapması arasında kesinlikle zor bir yıl olmasına rağmen, istifa etmeyi düşündüğüne dair hiçbir ipucu yok. Kraliçe Elizabeth, II.Dünya Savaşı'nda bir prenses olarak görev yaptı ve hüküm sürerken, üç çocuğu 1992'de evlilik çöküşü gördü, sözde annus horribilis. Bu, yönetilmesi gereken bir kriz daha ve o sakin kalmakta ve devam etmekte fazlasıyla ustadır.

https://www.instagram.com/p/CFEuRtcHhWo/

Camilla Parker Bowles Yönetmeye Hazır

Veraset hattının nasıl çalıştığına dair temel bir yanlış anlama ile, TAMAM MI! Cornwall Düşesi'nin İngiltere'nin 'eş hükümdarı' olarak 'heyecan verici yeni bir gerçekliğe hazırlandığını' iddia etti. Gazete gazetesi, 'verilen her başlığı yaygara yapmadan kabul edeceğini' itiraf etti, ancak yine de aktif olarak Kraliçe olarak Düşes Camilla . Belki Prens Charles yüzyıllardır süren geleneği bozacak ve karısıyla gücü paylaşacaktır, ancak bu hikayedeki en büyük sorun bile değildir. Daha büyük sorun, Kraliçe Elizabeth'in iktidarı devretmeye hazırlandığı raporudur. O değil ve bu yüzden bu hikaye gözden çıkarılabilir.

Kraliçe Hükümdarlığını Kaçırmaya Hazırlanıyor

İçindeki bir makaleden uyarlanmıştır Telgraf , Yeni fikir hikayesinde seçici bir şekilde alıntı yapıyordu: Kraliçe Elizabeth’in tahttan çekilmesi . Koronavirüs, hükümdarı 'her zamanki şatafatı ve töreni olmadan' istifa etmeye zorluyordu. Orijinal makalede, Telgraf 'Corona'nın Charles'ı tahtına fiilen koyduğu' fikrini aktif olarak çürüttü. Kaydetti, nerede Yeni fikir Kraliçe'nin virüse uyum sağlama yeteneğinin ülkenin ihtiyaç duyduğu bir güç olduğunu kasıtlı olarak yapmadı. Bu sahte rapor, bu tabloidden yeni bir şey değildi ve bu yüzden Dedikoducu Polis çürüttü.

sind chip und jo noch zusammen