Yaptı Prens William ve Kate Middleton ile ilişkisi yüzünden neredeyse boşanıyor Rose Hanbury ? Bir tabloid, Cambridge Dükü ve Düşesi'nin Hanbury ile olan ilişkisi nedeniyle splitsville'e gittiğini iddia etti. Dedikoducu Polis Hanbury ile kraliyet çiftinin dostluğuna dair hikayeye ve diğer söylentilere baktı.Geçen Nisan Küre Kate Middleton'ın, Rose Hanbury ile ilişkisi olduğu söylentilerinin ardından Prens Williams ile evliliğinin ardından boşanma avukatlarına danıştığını iddia etti. Çıkış, Middleton'ın bir 'erimeye' uğradığını ve Prens William'la karşı karşıya geldiği ve inkar ettiği 'iğrenç suçlamalar' yaptığını iddia etti. Dük'ün, Hanbury'nin 'kaçan' olduğuna dair geçmişte yaptığı yorumlar, 'Kate'in ateşine yakıt' ekledi. “Kate artık arkadaşlığı tamamen farklı bir ışıkta görüyor. Sözde içeriden biri dergiye verdiği demeçte, William'ın Rose ile flört ettiğini düşünüyor ve kıskanç ve şüpheli.Dedikoducu Polis o sırada bu hikaye hakkında haber yapmaktan ertelendi. Ancak makale bir yıl önce yayınlandığından ve Buckingham Sarayı'ndan boşanma konusunda herhangi bir onay gelmediğinden, belli ki bu hikayeyi tamamen reddedeceğiz. Bu, ima etmeye çalışan uzun bir mağaza dizisinden sadece biriydi Prens William, Kate Middleton'ı aldattı Rose Hanbury ile.

Update auf Brad Pitt & Angelina Jolie

Hepsi Kate’in Hatası mıydı?

Geçen yıl aynı zamanlarda, Yaşam tarzı iddia edilen Meghan Markle, Kate Middleton'a Prens William'ı onu aldatmaya kısmen 'zorladığını' söyledi . Güvenilir olmayan çıkış, Markle'ın Middleton'a 'ağlaması için omuz vermesi' yerine, 'William'ın başıboş gözünü' suçlama fırsatını onun üzerinde tuttuğunu iddia etti. Yaralanmaya hakaret eklemek için, uydurma hikâye Markle, Cambridge Düşesi'ne 'daha çok parlamak ve seksi görünmek için daha fazla çaba sarf etti, William asla başka bir kadına bakmazdı' tavsiyesinde bulundu. Derginin hikayesi sadece duyarsız değil, aynı zamanda son derece yanlış ve aşırı dramatize edilmişti. Dedikoducu Polis hikayede kesinlikle hiçbir gerçek bulamadı.Cambridge Düşesi Skandalla Bayıldı

Bunu takiben Küre iddia edilen Middleton, Prens William’ın hile yaptığı iddia edilen skanda yüzünden çöktü l. Çıkış, düşesin kocasının 'kendini böylesine huysuz bir duruma getirdiği' için aldattığı korkusuyla 'eziyete uğradığını' iddia etti. Hikaye, Kraliyet çiftinin 'ayrılık duruşması' sırasında ve Middleton'un ebeveynlerinin evinin içindeki bir banyo zemininde 'çöktüğü' sırasında yaşanmaya devam etti. Bunların hiçbiri doğru değildi. Cambridge Düşesi ne banyoda bayılmadı ne de Prens William'la bir “deneme ayrılığı” içindeydi.

Kate Middleton Çantalarını mı Topladı?

Birkaç hafta sonra, Star iddia edilen Kate Middleton ve üç çocuğu, Prens William 'hata yaptığını' itiraf ettikten sonra annesiyle birlikte yaşıyordu. Rose Hanbury ile. İsimsiz bir kaynak, Prens William'ın karısına evliliklerinde 'biraz mutsuz' olduğunu ve çiftin 'kıvılcımlarını yitirdiğini' hissettiğini iddia etti. Yine de, magazin dergisinin dük ve düşese gelince güvenilmez olma sicili göz önüne alındığında, bu sahte hikayeyi çürütmek zor değildi.

Gänseblümchenfelsen der Liebe jetzt

Aslında, Rose Hanbury, bu yılın başlarında Prens William ve Kate Middleton ile kiliseye giderken görüldü. Fotoğraflardan, üçlü arasında herhangi bir gerilim ya da dram varmış gibi görünmüyordu. Dahası, Hanbury hala 7. Cholmondeley Markisi David Cholmondeley ile evlidir, bu nedenle Hanbury ve Cambridge Dükü'nün kendilerini bir tür evlilik dışı ilişkiye dahil edeceği fikri gerçekten müreffeh.