Tatil, Covid-19 nedeniyle 2020'de herkes için normal değildi ve buna İngiliz Kraliyet Ailesi de dahil. Haftalar önce, iddia edilen bir tabloid Kate Middleton ve Prens William kilitleme protokolünü şaşırtmak için meydan okumayı planladı kraliçe ikinci Elizabeth noelde. Tatiller bittiğinden beri Dedikoducu Polis raporu yeniden gözden geçiriyor ve gerçekte ne olduğunu görün.

Cambridge'in Noel Gündeminin Dükü ve Düşesi

Aralık 2020'de, Temasta Prens William ve Kate Middleton olduğu iddia edildi Kraliçe Elizabeth'i şaşırtmayı planladı ve Noel'de Prens Phillip. Kraliçeye rağmen geleneksel bayram kutlamasından vazgeçeceğini ilan ederek koronavirüs salgını nedeniyle Sandringham malikanesinde dergi, dük ve düşesin protokollere aykırı davrandığında ve kraliçeyi dahil etmek için başka planlar yaptığında ısrar etti.Bir kaynağa göre, Middleton 'kilitlenmeye meydan okuyordu ve bu yıl kraliçeyi gizli bir Noel kutlamasıyla şaşırttı. Kate, yılın bu zamanının kraliçe için ne kadar özel olduğunu ve her zamanki gibi kutlayamayacağı için umutsuz olduğunu biliyor. ' İçeriden biri, düşesin ailesi Prens William ve üç çocuğunun “bir araya gelmesini sağlayacağını açıkladı. Kraliçenin kalbini ısıtacak ve en çok ihtiyaç duyulan zamanda herkesin ruhunu canlandıracak. '

Trisha Yearwood Gewichtsverlust Diät

Kate Middleton'ın Tatil İçin Kendi Planları Vardı?

Kaynak, Cambridge Düşesi'nin her şeyi kendisi ve çocuklarının yardımıyla halletmeyi planladığını ve sürpriz partinin tamamını kendi başına attığını daha ayrıntılı olarak açıkladı. Sarayın içinden olduğunu iddia eden isimsiz muhbir, çocukların 'Noel şarkılarını Noel Baba şapkaları ile söylemeyi, sessiz sinema ve şenlik oyunları oynamayı bekleyemeyeceklerini açıkladı. Ve kraliçeye hediyelerinden bahsetmek için gerçekten sabırsızlanıyorlardı. Onun için çok güzel hediyeleri var. Bazıları şaka armağanı, bazıları samimi ve el yapımı. '

Tahmin eden kişi ayrıca, Middleton'ın çocuklarına büyükanneleri için kartlar hazırlamasına yardım ettiğini ve 'kendisinin ve William'ın kraliçe ve çocuklarla en sevdiği anları deriden çekilmiş çarpıcı bir fotoğraf albümünü bir araya getirerek günler geçirdiğini' iddia etti. Halkın hiç görmediği görüntüleri içerir. '

Kraliyetlerin Gerçekleri ve Tatillerini Nasıl Geçirdikleri

Gibi Dedikoducu Polis O tarihte, 2020'de herkesin tatillerinin etkilendiğini belirtti. Kate Middelton'ın tecrit durumuna karşı gelmeyi planladığı fikir saçmaydı. Artık Noel geçtiğine göre Kraliyet ailesi tatillerini geçirdiler . Kraliçe II. Elizabeth yıllık tatil kutlamasını iptal etti ve kocası Prens Phillip ile Windsor Kalesi'nde kaldı. Göre İnsanlar bir kaynak şöyle demiştir:

Her yıl Noel'i aileleriyle geçirdikleri için şanslılar, ancak ailelerinin Noel dönemi boyunca birbiriyle yarışan talepleri olacağını ve bu yıl sessiz bir bayram sezonu geçirmekten memnun olduklarını biliyorlar.

Cambridge Dükü ve Düşesi'ne gelince, ikisi tatillerini üç çocuğuyla birlikte Amner Hall'da geçirdi. Evet, Kraliyet ailesi bile kurallardan muaf değil. Ayrıca, İngiliz kraliyet ailesi hakkında dedikodular söz konusu olduğunda, magazin dergileri en iyi bilgi kaynağı değil.

Tabloidlere Zaten Güvenilemez

Bu saçma Noel raporundan önce, dergi ayrıca Kate Middleton'ın 2021'de ikizlere sahip olmak . Middleton ve kocası artık çocuk sahibi olmadıklarını belirttikleri için bu açıkça yanlış bir hikayeydi.

Tom Cruise verlässt Scientology für seine Tochter

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Marie Osmond, Vegas'taki Yeni Tek Adam Gösterisinde Kardeş Donny ile 'Öfkeli'

Michael Douglas ve Catherine Zeta-Jones Boşanıyor mu?

Was ist mit Jess aus Rock of Love passiert?

Rapçi Young M.A. Hafta Sonu Vuruldu mu?

Rapor: Lady Gaga, Michael Polansky Yılbaşı Gecesi Evlendi

Rapor: Sandra Bullock Evli

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.