Neredeyse günden beri Prens Harry doğdu, magazin dergileri gerçek babasının kim olduğunu sorguladı. Yalnız bu yıl Dedikoducu Polis Dük'ün gerçek babasının kimliği hakkında çok sayıda yanlış rapor basmış. Bunu çözeceğiz ve söylentileri gerçeklerden ayıracağız.James Hewitt

En yaygın sahte iddia, Prens Harry’nin babasının gerçekten James Hewitt olduğudur. Hewitt, 1980'lerde, Prens Harry doğduğunda, Harry'nin annesi Prenses Diana ile rezil bir şekilde bir ilişki yaşamıştı. Hem Prenses Diana hem de Hewitt ilişkiyi kabul ettiler, ancak ikisi de ilişkinin Prens Harry'ye sahip olduktan sonra olduğunu sürdürdüler. Sonraki röportajlarda Hewitt, Sussex Dükü’nün babası olduğu iddialarını şiddetle reddetti.Tamamen çürütülmüş söylentinin bu kadar uzun süredir devam etmesinin nedeni şudur: Hewitt ve Prens Harry'nin her ikisinin de kızıl saçlı ve benzer tenleri var. Komplo teorisi devam ediyor, eğer Prens Harry kızıl saçlıysa, soyunda bir şeyler olmalı - ve var - ama bu Hewitt'ten aktarılan bir özellik değil.

Prenses Diana’nın babası John Spencer kızıl saçlıydı. Prens Harry’nin amcası Charles Spencer’ın da kızıl saçları var. Prens Harry’nin teyzesi Leydi Spencer da kızıl saçlıdır. Prens Harry'nin annesinin kuzeni Louis Spencer, - tahmin etmişsinizdir - kızıl saçlı. Gerçekten de kızıl saç, Spencer ailesinde çok yaygın bir özelliktir ve bu genler elbette Prens Harry'nin genlerinin yarısıdır. Görünüşe göre sıra dışı hiçbir şey yok.Mark Dyer

Prens Harry’in ebeveynliği hakkında en çok çürütülen ikinci komplo, Mark Dyer adında bir Galli Muhafız subayıdır. Dyer, tüm hayatı boyunca Prens Harry'nin yakın arkadaşı olmuş ve geçen yıl Meghan Markle ile olan düğününe katılmıştı. Dyer'in Prenses Diana ile bir ilişkisi olduğuna dair hiçbir kanıt yok ve yine, Dyer'ın Prens Harry'nin babası olduğuna dair 'kanıt' tamamen saç rengine dayanıyor gibi görünüyor - kırmızı.

Hepsi bu değil. Prens Harry’nin babasının büyükbabası Prens Philip’in gençlik günlerinde kızıl sakalı vardı. Dedikoducu Polis Dyer'ın sözde olduğu hakkında geçen yıl baskın yaptığımız bir makalede buna dikkat çekti. Prens Harry’nin 'gerçek babası'. Prens Philip 1950'lerden beri sakal bırakmadı, bu yüzden onun da kızıl saçlı genlere sahip olduğu yaygın bir bilgi değil. Vanity Fuarı Edinburgh Dükü'nün bir fotoğrafını yayınladı bu onun gençken Prens Harry'ye ne kadar benzediğini gösterdi. Prens Harry, Mark Dyer'dan çok Prens Philip'e benziyor.

Tabloidler Bırakmayacak

Bununla birlikte, sahte raporlar magazin dergilerinde ortaya çıkmaya devam ediyor. Şubat ayında Küre Dyer'ın Dük'ün babası olduğunu iddia eden bir kapak haberi yayınladı. Yanlış iddia edilen makale Prens Charles, Prens Harry'yi 'DNA şok edici' olarak reddetmişti. Sahte hikayede, çıkış, Galler Prensi ile Sussex Dükünün 'dönek kızılın gerçekten kraliyet ailesinin bir üyesi olmadığı ortaya çıktıktan' sonra 'şiddetli bir kavga' yaşadığını iddia etti. Sonuç, Prens Charles'ın Prens Harry'yi aileden atmasıydı. Raporun tamamı, Dedikoducu Polis o sırada not edildi.En yakın zamanda, Kasım ayında Küre Haberlerde kısa olmalı, çünkü aynı anlatıyı geri dönüştürdü. Bu raporda, güvenilmez çıkış iddia etti Prens Charles, Prens Harry'e Dük'ün babası olmadığını söyledi. . Tembel parça, tüm eski söylentileri yeniden canlandırdı ve bu söylentilere defalarca çürütülmesine rağmen kesinlikle yeni bir şey eklemedi. Dedikoducu Polis derginin kötü haberciliğini düzeltmek için tekrar adım attı, ama ne yazık ki, aynı önermenin magazinlerde de devam edeceği neredeyse kesin. Dedikoducu Polis ortaya çıktıklarında bu hikayeleri bozmaya devam edecek.

Wer gewinnt Ink Master Staffel 2

Kararımız

Dedikoducu Polis, bu hikayenin elimizden gelen en iyi şekilde doğru olduğunu belirledi.