Prens Charles ve Camilla Parker Bowles birkaç ay içinde 15. evlilik yıl dönümlerini kutlayacaklar. Çoğu hesaba göre, mutlu ve sağlıklı bir evliliktir. Elbette, magazin dergileri, prens ve Cornwall Düşesi hakkında “haber yaparken” sahte drama icat etmeyi severler. İşte birkaç kez Dedikoducu Polis geçmişte bu raporları çürüttü.

Kraliyet çifti hakkında yıllardır sahte makaleler yazılıyor. 2018 yılında National Enquirer iddia eden gülünç bir hikaye yayınladı Prens Charles, Parker Bowles'ın estetik ameliyat olmasını talep etmişti. evliliklerini kurtarmak için. Bu saçma makale, Parker Bowles'ın bir 'kraliyet içerisinden' birine göre 'göz alıcı kızları ile rekabet edebilmek için kozmetik bir revizyon' için 100.000 dolar harcamayı planladığını ileri sürdü.Çıkış, Prens Charles'ın kayınpederi Kate Middleton ve Meghan Markle'a baktığında “kıskançlıkla tüketildiğini” ve Parker Bowles'ın rekabet etmesi için ameliyat olması konusunda ısrar ettiğini iddia etti. Dedikoducu Polis Kendi saray kaynağımızla konuştuktan sonra iddiayı çürüttü, kayıtta konuşamayan, ancak bize bunun yanlış olduğunu söyledi. İki yıl sonra, bunun doğru olduğuna dair hiçbir kanıt yok, Parker Bowles'ın estetik ameliyat geçirdiğine dair de bir kanıt yok.

Neredeyse bir yıl sonra, Küre iddia etti Kraliçe Elizabeth, Prens Charles'a Parker Bowles'tan boşanma emri vermişti. . Bu sahte raporda, sözde bir 'saray kaynağı', 'Elizabeth oğluna 'Bitti!' Dedi ve ona o keskin dilli fahişe boşanmasını emretti.' Dedi. Bowles zaten 'gizlice boşanma evraklarını' sunmuştu. Dedikoducu Polis düzmece iddiayı reddeden saray kaynağımızla görüştükten sonra hikayeyi düzeltti. Belli ki, Cornwall Dükü ve Düşesi hala evli.

Bir ay sonra, Dedikoducu Polis iddia ettikten sonra aynı magazin dergisini bozdu Prens Charles ve Parker Bowles’ın evliliği, boşanma mahkemesi tarafından 'yasa dışı' kabul edildi . Daha önce yanlış olan iddiasını takip etmek isteyen tabloid, Parker Bowles'ın 'sessizce gitmezse parmaklıklar arkasında kalacağını' iddia ederek bahsi yükseltti. Elbette evlilikleri yasal. Çift, Nisan 2005'te resmi bir törenle evlendi. 15 yıl sonra düşünmek aptalca, bir şekilde yüksek profilli evlilik aniden başka türlü kabul edildi.

Son olarak, en yakın zamanda, Küre geçen ay iddia edilen sahte bir makale yayınladı Prens Charles, Parker Bowles'ı vasiyetinden çıkarmıştı. . Bu kez, güvenilmez çıkış, Prens Charles'ın ölmek üzere olduğunu ve 'Doktorların yıl boyunca yaşamayacağını tahmin etmesiyle, Prens Charles, görüşmediği karısı Camilla'yı 1,3 milyar dolarlık vasiyetinden çıkardı.' Dedikoducu Polis iddiaların hiçbirinin doğru olduğuna dair herhangi bir delil bulunmadığına işaret etti. Prens Charles ölmüyor, karısının da vasiyetini kesti. Gerçek şu ki, çiftin aşk ilişkisi, Prens Charles’ın Prenses Diana ile evlenmesinden önce bile onlarca yıl öncesine dayanıyor. Hala çok evliler ve hala çok aşıklar. Dedikoducu Polis aksi yöndeki herhangi bir raporu düzeltmeye devam edecektir.

Kaynaklar

  • 'Prens Charles, Camilla Parker Bowles'a Evliliği Kurtarmak İçin Estetik Ameliyat Olmasını mı Veriyor?' Dedikoducu Polis, 9 Mart 2018.

  • 'Kraliçe Elizabeth, Prens Charles'a Camilla Parker Bowles'tan Boşanmasını Emrediyor mu?' Dedikoducu Polis, 23 Mart 2019.

  • 'Prens Charles, Camilla Parker Bowles Evliliği Boşanma Mahkemesi Tarafından' Yasadışı 'Karar Verdi?' Gossip Cop, 6 Nisan 2019.

  • Scott, Hugh. 'Prens Charles Ölüyor Ve Camilla'yı İsteğinden Çıkarıyor mu?' Dedikoducu Polis, 15 Ocak 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.