Ebeveynler ve çocuklar genellikle aynı fikirde olmazlar. Ünlü bir çift, çocuklarının eylemleri nedeniyle sık sık manşetlere çıkıyor. Öyleyse durumu nedir Cindy Crawford ve Verge Gerber Çocuklarıyla ilişkisi, Presley ve Kaia Gerber , bugün? Dedikoducu Polis aile hakkında araştırdığımız bazı hikayeler topladık. İşte bildiklerimiz.Cindy Crawford, Kaia Gerber’in Düşlerini Desteklemedi mi?

2019 yılında TAMAM MI! Cindy Crawford'a yönelik bir makale yayınladı Kaia Gerber'in makyaj serisine başlamasını desteklemedi . Gazeteye göre, genç model çok başarılı bir güzellik kralı olan Kylie Jenner gibi olmak için 'kaşınıyordu'. Dergi, Crawford'un Gerber'in yeni tutkusuna katılmadığını iddia etti. Bir kaynak, Crawford'un fikrin Gerber'i bir model olarak kariyerinden uzaklaştıracağını düşündüğünü iddia etti, ancak Gerber bunu annesinin başarısını kıskanması olarak gördü. Dedikoducu Polis Hangisinin daha saçma olduğunu bilmiyordu: Kaia Gerber'in kıskandığını ya da Cindy Crawford'ın kızını desteklemeyeceğini düşündü. Yanlış olduğunu doğrulayan Crawford adına bir temsilciyle konuştuktan sonra sahte raporu çektik.Cindy & Rande’nin Presely’nin Vahşi Davranışına Müdahalesi

Ağustosda, Kadınlar Günü Crawford iddia etti Presley için endişeli sosyal medya paylaşımlarından ve edindiği dövmelerden sonra. Dergi, Crawford ve Gerber'in, oğullarının vahşi davranışını düzeltmek için gizli bir kriz toplantısı düzenlediklerini iddia etti. Geçen yıl tutuklanan ve bir DUI ile suçlanan Presley, yeni mürekkebini gösterdi ve görünüşüyle ​​ilgili olumsuz yorumları ele alan videolar yayınladı. İçeriden biri, Presely'nin ebeveynlerinin 'yardım çığlığı olduğunu düşündü - kız kardeşi çok çabuk meşhur olduğu için dikkat çekmek - ama şiddetli dövmelerle uğraşmak ve insanları evine davet etmek çok ileri gidiyor.' Gerçekte, durum bu değildi. Bu sahte makalenin yayınlanmasından aylar önce, İnsanlar Presley Gerber bildirdi iyi gidiyordu ve babasının restoranında çalışırken Sydney Brooke ile çıkmak.

Cindy Crawford ve Rande Gerber’in Evliliği Çocukları Nedeniyle Acı Çekiyor mu?

Buna rağmen, magazin dergileri de Presley ve Kaia Gerber’in davranışlarının ebeveynleri arasında bir boşluk yarattığını iddia etti. Örneğin, bir hikaye alın Yaşam tarzı geçen yıl Cindy Crawford ve Rande Gerber iddiasıyla ortaya çıktı. çocuklarının tartışmalarından sonra boşanıyorlardı . Dergi, Kaia’nın Pete Davidson ile kısa ömürlü aşk ve Presley'in DUI tutuklaması çiftin evliliği üzerinde 'büyük bir baskı' yaratmıştı. Yeterince katı ebeveynler veya yeterince dikkatli olmadıkları için kavga ediyorlar ve birbirlerini suçluyorlar. Bunca yıldan sonra, çocuklarının şüpheli seçimleri nihayet onları kıran şey olabilir, ”diye devam etti bir kaynak. Yayının hikayesi, uzun süredir arkadaş olduğu iddia edilen George Clooney, devreye girmeyi teklif etti ve çiftin sorunlarını çözmesine yardımcı olun. Süre Dedikoducu Polis ikisinin altında kaldığı stresi hayal edebiliyorduk, boşandıklarına inanmadık.Cindy ve Rande, Kaia ve Presley ile Nasıl Başa Çıkılacağını Hala Bilmiyor mu?

Hikaye çizgisi 2020'ye kadar devam etti. TAMAM MI! Crawford ve Gerber'i iddia etti Kaia ve Presley ile nasıl başa çıkılacağı konusunda kavga ediyorlardı . Ancak bu kez tabloid, Crawford ve Gerber’in evliliğinin sağlam olduğunu, ancak ikisinin çocuklarıyla nasıl başa çıkacakları konusunda uzlaşamadıklarını iddia etti. Rande bu konuda kesinlikle sakinleşti, oysa Cindy çok korumacı olduğu için silahlarla alev alev yanan bir anne ayı. Oldukça çatıştılar ve çok fazla gözyaşı oldu. Cindy çok endişeli ve endişeli - çok fazla güvenceye ihtiyacı var, ”dedi bir kaynak. Ancak, Dedikoducu Polis çiftin boşanması konusunda magazin dergilerinin yanlış olduğunu ve çocuklarının bazı şüpheli seçimler yapmış olmasına rağmen, Presley ve Kaia'nın şu anda gayet iyi durumda olduğunu belirtti.

Basit ifadeyle, Dedikoducu Polis Cindy Crawford ve Rande Gerber'in ellerinden gelenin en iyisini yaptıklarına inanıyor, ancak aralarında veya yetişkin çocukları arasında kötü bir kan yok.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Maya Rudolph Ünlü Annesini Genç Yaşta KaybettiRihanna’nın Erkek Arkadaşı Kimdir? Şarkıcının Flört Tarihine Bir Bakış

Rapor: Miranda Lambert Blake Shelton'ı Evliyken Hile Yapmakla Suçladı

Rapor: Ellen DeGeneres Portia De Rossi'de 'Saldırıyor'

Meghan Markle ve Prens Harry, Frogmore Kır Evi'nden Taşınarak Kraliçe 'Şok Edildi' Bildirildi