Pete Davidson oyuncu kadrosunda yer aldığı ilk birkaç yıl boyunca magazin dergilerinde pek yer almadı. Cumartesi gecesi canlı . Bununla birlikte, komedyen son derece önemli birkaç kadınla çıkmaya başladığında, dedikodu medyası ilişkileri hakkında yanlış hikayeler yayınlamaya başladı. İşte söylentilerin dökümü Dedikoducu Polis Davidson’un aşk hayatını çürüttü.

Davidson’un Ariana Grande ile ilişkisi, onu geçen yıl magazin dergilerinin ön saflarına taşıdı. Çiftin birlikteyken hakkında çeşitli yanlış makaleler vardı. İkili Ekim 2018'de ayrıldıklarını duyurduktan sonra, hikayeler daha da çirkinleşti.Christie Brinkley und John Cougar

Dedikoducu Polis geçen Kasım ayında Naughty Gossip'i, ikisinin bölünmesinin sebebinin yanlış olduğunu iddia ettiği için aradı. Davidson, Grande'nin erkek kardeşi Frankie'ye, ev sahibi SNL . Bir gerçeklik yıldızı ve YouTube kişiliği olan Grande’nin erkek kardeşi, sözde Davidson'un kendisini SNL yapımcılar şovun ev sahipliğini görüşecek. İsimsiz bir kaynak siteye şunları söyledi: 'Ariana, Pete'in kardeşine istediği kadar yardımsever veya saygılı davrandığını düşünmüyordu ve bu canavar kavgasına neden oldu.'

Dedikoducu Polis Duruma yakın bir kaynağı kontrol etti ve bize Grande'nin erkek kardeşinin çiftin nişanlarını iptal etmesine karışmadığını ve ev sahipliğine yardım etmesi için Davidson'a yalvardı. SNL . Aynı zamanda, gibi saygın satış noktaları İnsanlar dergisi, Grande'nin eski erkek arkadaşı Mac Miller'ın ölümünün çiftin bölünmesinde en önemli faktör olduğunu bildirdi. TMZ, Miller’in ölümünü çift için 'kırılma noktası' olarak nitelendirdi. Naughty Gossip, Frankie'nin dağılmaya neden olduğu hakkındaki anlatıyı zorlamaya çalışan tek siteydi.

Davidson bu yıl kısa bir süre Kate Beckinsale ile çıktı ve sonuçta daha sahte hikayeler ortaya çıktı. İki yıldız, yaklaşık dört aylık bir ilişkiden sonra Nisan sonunda ayrıldı. KB iddia eden bir makale yazmak Beckinsale 'hayalet' Davidson ayrılıktan sonra. 'Avrupa'ya tatile gitmek için planlar yapıyorlardı ve ona evinin anahtarını vermişti,' dedi içeriden biri, 'o zaman aniden biter.'

Gazeteci ayrıca Davidson'un Beckinsale'den “eşleştirme dövmeleri” istemesini ve ona “günde yüz metin” göndermesini istedikten sonra korktuğunu iddia etti. Dedikoducu Polis senaryoyu Beckinsale'e yakın bir kaynak tarafından çalıştırdı ve bize bunun sahte bir hikaye olduğunu söyledi. İnsanlar dergisi ayrıca ikisinin 'dostane' bir bölünme yaşadığını ve ayrı kıyılarda yaşarken uzun mesafeli bir romantizmi sürdürmekte zorlandıklarını bildirdi.

Daha geçen hafta Yaşam tarzı hakkında bir hikaye yayınladı Grande, Margaret Qualley'i Davidson'la çıkmaması konusunda uyardı aktris, Venedik Film Festivali sırasında onunla el ele tutuşurken görüldükten sonra. Şüpheli bir kaynak dergiye şunları söyledi: “Ariana, elbette bir feminist olarak Margaret'i neye bulaştığı konusunda uyarmanın kendi sorumluluğunda olduğunu hissetti.

Davidson'u 'olgunlaşmamış bir taşçı' olmakla suçlayan sözde ihbarcı, Grande'nin Qualley'e, magazin gazetesinin adını hiç zahmet etmeyen 'ortak bir arkadaş' aracılığıyla bir uyarı gönderdiğini de iddia etti. Duruma yakın bir kaynak, Dedikoducu Polis'e Grande'nin Davidson'un yeni aşkına karışmadığına dair güvence verdi. Ek olarak, şarkıcının bölünmelerinin ardından Davidson hakkındaki sosyal medya gönderileri son derece nazikti ve hayranlarından çizgi romanda kötü konuşmamalarını bile istedi.

Wer ist Angelina Jolies Bruder

Davidson’un yakın zamandaki yüksek profilli ilişkileri, onu magazin dergilerinin sık sık hedefi haline getirdi. Komedyen hakkındaki bu hikayeler, tipik olarak onun aşklarından yararlanmaya yönelik yanlış girişimlerdir. Dedikoducu Polis bu tuhaf söylentileri satan yayınlara seslenmeye devam edecek.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.