Ozzy Osbourne bazı gazeteler bu hafta yanlış haber yaptığından, ölümün eşiğinde değil. Dedikoducu Polis söylentiyi araştırdı. Sadece doğru değil, aynı zamanda efsanevi rock'çıların sağlığı da iyileşiyor.

İkisi de National Enquirer ve kardeş yayını Radar Çevrimiçi bu hafta Osbourne’un kötü şöhretli partileme geçmişinin onu ısırmak için geri geldiğini ve şimdi ölmesine sadece aylar kaldığını bildiriyor. Her ikisi de, rock'çının sözde bir 'dostundan' alıntı yapıyor: 'Bir sürü sağlık sorunu yaşadı ve görünüşe göre' Çılgın Tren 'hattın sonuna gelmiş olabilir.'Elbette, Osbourne’un gerçek bir 'arkadaşı' bir gazeteye ölmek üzere olduğunu söylemezdi, ne de şarkıcının hayatına 'çılgın bir tren' atıfta bulunarak durum hakkında şaka yapmazlardı. Her iki yayında da Osbourne'a asla 'ödünç alınan zamanda yaşadığını' söyleyen ve siroz ve karaciğer kanseri dahil olmak üzere bir dizi karaciğer hastalığı riski altında olduğunu söyleyen bir doktorun alıntısı var.

Osbourne’un uyuşturucu ve alkol geçmişi onu gerçekten daha yüksek risk altına sokabilir, ancak bugün bu rahatsızlıklardan herhangi birine sahip olduğuna dair hiçbir kanıt yok. Black Sabbath solisti de birkaç yıldır ayık. Osbourne'un bu yılın başlarında, iki staf enfeksiyonu, bir repertuar enfeksiyon ve Nisan ayında evinde bir düşüş de dahil olmak üzere birçok sağlık korkusu yaşadığı doğrudur ve bu onu Avrupa tur tarihlerini ertelemeye zorladı. Bununla birlikte, rock'çıların sağlığı son aylarda önemli ölçüde iyileşti.

'Karanlığın Prensi' sağlıkla ilgili korkularını bir SiriusXM radyosuyla röportaj Ağustos sonunda. Osbourne, sağlığının iyileşmekte olduğunu fark etmeden önce, 'Hayatımın en [küfür] yıllarından biriydi,' dedi. Bu duygu, karısı Sharon tarafından desteklendi. Eylül'de Jimmy Kimmel'e kim söyledi kocasının 'çok daha iyi hale geldiğini ancak çok, çok zor bir yol olduğunu' söyledi.

O esnada, Osbourne’un kızı Kelly babasının sağlığına seslendi Geçen ay bir basın etkinliğinde 'İyileşiyor, oraya varıyor' diyerek. Kelly ayrıca babasının 'yakında' sahneye geri döneceğini vurguladı. Aslında, Osbourne’un iptal edilen tur tarihlerinin 31 Ocak’ta İngiltere, Nottingham’da yapılması planlanıyor. 70 yaşındaki müzisyen turnesine önümüzdeki Temmuz ayına kadar devam edecek.

Kayda değer, bu ilk kez değil Enquirer Osbournes için yanlış bir kıyamet öngördü. Mayıs 2017'de, yayın yanlış olarak bildirildi Sharon Osbourne'un sadece 'yaşayacak haftaları' vardı Sırt ameliyatı sonrası. Dedikoducu Polis o sahte makaleyi çürüttü ve Sharon da şovuyla ilgili sahte rapora değindiğinde, Konuşma . “Her zaman o magazin dergilerinde yer almak istemişimdir. Keşke Elvis'e uzayda katılacağımı söyleselerdi. ' Neyse ki, kocası da yakın zamanda Elvis'e katılmayacak.

Güncelleme: Sharon Osbourne bu raporu şovunda patlattı , Konuşma 3 Ekim'de 'soğuk' ve 'duygusuz' diyerek kocasının 'daha iyi olmak. İyileşiyor. ' Raporu 'saygısız' ve sonunda 'Ozzy hiçbir yere gitmiyor' diyerek azarlamasına son verdi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.