Jason Sudeikis ve Olivia Wilde 2011'den beri birlikteyiz. Çift nişanlı olmasına ve iki çocuğu olmasına rağmen, magazin gazeteleri ilişkileri hakkında birkaç yanlış iddiada bulundu. Dedikoducu Polis çiftin romantizmi ve ilişkilerinin durumu hakkında düzelttiğimiz birkaç söylenti topladı.

Wer ist Kim Basinger Dating

Jason Sudeikis ve Olivia Wilde’ın Parisli Tartışması

İki yıl önce dergi Temasta hikayeyi yayınladı Jason Sudeikis ve Olivia Wilde, Paris'te bir 'çığlık maçına' girdi . Gazeteci, çiftin bir restoranın dışında 'çirkin bir kavga' yaşadığını ve içeriden birinin kavgayı 20 dakika sürdüğünü iddia etti. Sözde kaynak daha sonra tartışmadan sonra ikilinin kendi yollarına gittiğini ekledi. Dedikoducu Polis ikisinin bile bir anlaşmazlığa düştüğünü, bunun olduğunu gösteren herhangi bir kanıt olmadığını belirtti. Artı, Sudeikis ve Wilde el ele tutuşurken görüldü ve Paris'te bazı PDA'lar sergiliyor. İkisinin 'hararetli bir kavgası' varsa ve araları kötüyse, ertesi gün sevecen-dost gibi görüneceklerinden şüpheliydik. Dedikoducu Polis o sırada sahte raporu bozdu.Jason ve Olivia Ayrı Yaşıyor mu?

Bu yılın başlarında, Yaşam tarzı iddia etti Sudeikiler ve Wilde 'ayrı hayatlar yaşıyorlardı . ' Derginin raporu, çiftin farklı etkinliklere ayrı ayrı katılımını takip etti. Sözde içeriden biri 'bir şeylerin ters gittiğini' ve çiftin evlilikten önce ayrılabileceğini söyledi. 'Jason ve Olivia durmaksızın çalışıyorlardı ve hava almak için gelme şansı bulamamışlardı. Ve aynı çatı altında olduklarında, çocuklarla o kadar meşgul olurlar ki, birbirlerinin ihtiyaçlarını karşılayamazlar. ”Dedi isimsiz bahşişçi. Prizin tüm önermesi, Wilde'ın Independent Spirit Awards'a katılırken Sudeikis'in New York City'de konuk oyuncu olarak yer aldığı gerçeğine dayanıyordu. Cumartesi gecesi canlı . İkisi de bireysel kariyere sahip çok çalışan eğlencelerdir, bu nedenle her etkinliğe birlikte gidemeyecekleri zamanlar olacaktır. Bu, ikisinin sorunları olduğunu anlatmak için yeterli değildi. Sahte hikayeyi çıktığı zaman göz ardı ettik.

Olivia Wilde’ın İddiası Hamilelik

Gazeteler ayrıca Wilde ve Sudeikis'in ailelerini genişlettiklerini iddia etmeye çalıştı. KB iddia etti Wilde, çiftin üçüncü çocuğuna hamileydi sözde 'çiçek açan bir bebek yumruğu' ile görüldükten sonra. Dergi, aktrisin büyük pembe bir süveter giyen bir fotoğrafını paylaştı. Ancak, büyük boy bir süveter giyen aktrisin fotoğrafı beklediği anlamına gelmez. Ek olarak, hikaye geçen yılın Kasım ayında ortaya çıktı ve Dedikoducu Polis Parçayı araştırmak için bu yılın Mayıs ayına kadar ertelendi, hikaye hala yanlıştı. Wilde hamile olsaydı, bebek şimdiye kadar doğmuş olacaktı. Ayrıca oyuncu hamile olduğuna dair herhangi bir açıklama yapmadı.

Genel olarak, Jason Sudeikis ve Olivia Wilde hakkında haber yaparken gazetelerin güvenilmez olduğu kanıtlandı. Gerçek raporlamayı daha güvenilir çıkışlara bırakmak en iyisidir.