O.J. Simpson, Kardashian-Jenner ailesiyle uzun süreli bir ilişki yaşadı. Cinayet davasında onu savunan merhum Robert Kardashian ile arkadaştı ve elbette hiç bitmeyen bir söylenti var. onun Khloe Kardashian’ın babası olduğu iddia ediliyor , bir teori Dedikoducu Polis defalarca tekrar tekrar vurdu. Ancak Khloe, ailesinin gazeteler tarafından Simpson'a bağlanan tek üyesi değil. İşte konuyla ilgili çürüttüğümüz bazı yanlış hikayeler.

Kris Jenner O.J.'yi yönetiyordu. Simpson?

Simpson'ın 33 yıllık hapis cezasının dokuz yıldan azını çekerken şartlı tahliye aldığı açıklandıktan sonra Temmuz 2017'de başlayacağız. Belki de gerçek haberden ilham alan dedikodu blogu MediaTakeOut, Jenner, çıktıktan sonra menajeri olacaktı. . Siteye göre gerçeklik yıldızı 'O.J.'yi yönetmek için aktif olarak pazarlık yapıyordu. ve ona E'de yeni bir gösteri al! Ağ. Dedikoducu Polis çifte yakın bir kaynak tarafından hikayenin tamamen 'yanlış' olduğu söylendi. Kris Jenner ve Simpson arkadaşça davranmış olabilirler, ancak ona kendi gerçeklik serisini almaya çalışmıyordu.Josh Brolin Frau Kathryn Boyd

Caitlyn Jenner ile 'TV Buluşması' mı Yaptı?

O Kasım, Yaşam tarzı isimsiz 'TV yapımcılarının' bir Simpson ve Caitlyn Jenner arasında televizyonda yeniden buluşma . Gazetecinin şüpheli içeriden biri, 'Doğru yaparsa, büyüleyici olurdu,' dedi ve yeniden bir araya gelmenin, Simpson'a 'araştırma soruları' soracağı 'bilgilendirici, röportaj tipi bir gösteri' olacağını öne sürdü.

Jenner temsilcisi hikayeyi yalanlarken Dedikoducu Polis ulaştı. Kayıt için, Jenner ve Simpson tam olarak arkadaş değiller ve Jenner daha önce şöyle demişti: Simpson'ın suçlu olduğunu düşündü beraat ettiği cinayetten. Görünüşe göre tabloid, Kris Jenner ile karşılıklı bağlantıları nedeniyle ikisini bir araya getiriyordu.

Biz Elbette TV Buluşması Olmadı mı?

Bu hikaye ne kadar açık bir şekilde sahte olmasına rağmen, iki haftadan kısa bir süre sonra, Temasta hikayeyi aldı ve benzer şekilde iddia etti Caitlyn Jenner ve Simpson bir TV buluşması için bir araya geleceklerdi . 'Bundan daha sansasyonel olmak zor' diye yazdı tabloid. 'Dünyanın en ünlü transseksüel ünlüsü ve dünyanın en ünlü beraat ettiği cinayet zanlısı.' Bu söylentiye karşı çıkan tüm delillere ek olarak, Dedikoducu Polis Simpson temsilcilerinin 'sivil bir hayat' yaşamak için buna benzer teklifleri geri çevirdiğini açıkça belirttiğini belirtti.

Kim Kardashian Pardon Almasına Yardım Etti mi?

Kim Kardashian'ın Alice Johnson'ı savunmak için Donald Trump ile görüşmesinden bir ay sonra, Temmuz 2018'e ileri sarıldı. Yine gerçek olaylardan ipuçları alarak güvenilmez National Enquirer Simpson'ın umduğunu iddia etti Kardashian onun için aynısını yapardı . O.J. sözde bir 'arkadaş' çıkışa söyledi. 'Dokuz yıl hapiste tutuldu.'

Chip und Joanna erhalten Baby 6

Dedikoducu Polis Simpson, şartlı tahliyeyle hapisten çıktığı için, Kardashian'ın affı için lobi yaptığında Alice Johnson hala parmaklıklar ardındayken, hikayeye inanması biraz zor geldi. Kardashian da daha önce onunla yıllardır konuşmadığını söylemişti. Şüphelerimizi doğrulamak için Simpson’ın avukatı Malcolm LaVergne ile iletişime geçtik. LaVergne hikayeyi ne kadar yanlış olduğu için basitçe 'komik' olarak reddetti.