Nikki Bella eski nişanlısı 'yarışmak' değil John Cena sunağa. Dedikoducu Polis magazin iddiasını araştırdı ve biz onu çürütebiliriz. Hikaye kesinlikle doğru değil.

Bella ve güreşçi arkadaşı Cena, altı yıllığına çıktı ve ilişkilerinin son yılında nişanlandılar. Ne yazık ki çift, Nisan 2018'de evlenmeleri gerekenden sadece birkaç hafta önce işi bıraktı. O zamandan beri ikisi de yoluna devam etti. Bella onunla nişanlandı Yıldızlarla Dans geçen ay ortak Artem Chigvintsev ve Cena mühendis Shay Shariatzadeh ile görüşüyor.Geçen hafta, birden fazla satış noktası, Shariatzadeh'in parmağında bir nişan yüzüğü olabilecek bir şeyle görüldüğünü bildirdi. Cena resmi olarak hiçbir şey açıklamadı, bu yüzden ikisinin kesinlikle nişanlandığını iddia eden biri spekülasyon yapıyor. Ancak geçen ay Bella, Chigvintsev'in bebeğine hamile olduğunu açıkladı. Bunların hepsi yeterliydi Yaşam tarzı Bella'nın eski nişanlısından önce evlenmeye kararlı olduğunu iddia ederek yanlış bir hikaye uydurmak.

jessica springsteen geburtsdatum

Sözde bir 'kaynak', çıkış noktasına 'Nikki önemsiz olmaya çalışmıyor, ancak kesinlikle düğümü John yapmadan önce bağlamak istiyor' diyor. Bu sözde kaynak, 'Evet, tamamen onu aştı ama Shay’in elindeki o devasa kayanın gerçekten soktuğunu görünce' tartışmaya devam ediyor. Bu şüpheli haberciye göre, Bella başlangıçta 'evlenmek için beklemek istemişti' ama şimdi Cena onu yenebileceğine göre, 'hamile bir gelin olabilir!'

Burada açılacak çok şey var. İlk önce söylediğimiz gibi var Cena'nın nişanlandığına dair kesin bir kanıt yok . Ek olarak, Bella geçen ay podcast'ine katılımından bahsettiğinde, orada olduğunu belirtti. koridorda yürümek için acele yok . Hatta 2020'de ikisinin düğümleneceğini düşünmediğini bile belirtti. Bella ve Cena'nın birbirleriyle herhangi bir rekabeti olduğuna dair bir gösterge de yok. Temmuz 2018'de, Cena'dan ayrılma kararını tartışırken Bella, 'O sadece en iyi arkadaşım değil, aynı zamanda tanıdığım en iyi insanlardan biri.' Dedi. Burada düşmanlık yok.

Ayrıca, Bella geçen yıl Cena'nın devam ettiğini görmekten bahsetti. yeni kız arkadaşı ile. WWE Diva, eski sevgilisinin başka bir kadınla birlikte bir fotoğrafını gördüğünde midesinin sanıldığı gibi 'düğümlenmediğini' açıkladı. Bunun yerine, 'Paparazzi fotoğraflarıyla yüzündeki kocaman gülümsemeyi görünce ... Onun adına mutlu oldum' dedi. 'John mutlu olduğu sürece ben de mutluyum' diye ekledi. Bella’nın magazin hikayesiyle çelişen konuyla ilgili tüm ifadelerine rağmen, Dedikoducu Polis yine de bize bunun 'tam bir saçmalık' olduğunu söyleyen sözcüsünü kontrol etti.

Koridorda birbirleriyle 'yarışan' ünlüler, magazin dergileri için popüler bir mecaz. Nisan 2019'da, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Yaşam ve Tarz kardeş yayın Star iddia etmek için Taylor Swift ve Katy Perry sunağa doğru yarışıyorlardı . 10 ay sonra, ne pop yıldızı evli ne de Swift nişanlı bile değil.

Ocak 2018'de başka bir kardeş dergi Yaşam tarzı , National Enquirer , iddia edilen Chris Martin, Gwyneth Paltrow'u sunağa kadar yarışıyordu . Bu hikaye aynı zamanda sahteydi. Dedikoducu Polis o zaman. Paltrow, Eylül 2018'de Brad Falchuk ile evlenirken, Martin ve kız arkadaşı Dakota Johnson hala birlikteler, ancak nişanlı veya evli değiller.

Kaynaklar

  • Dupre, Elyse. 'John Cena ve Shay Shariatzadeh Kıvılcım Nişan Söylentileri.' E! Haberler, 18 Şubat 2020.

  • Dupre, Elyse. 'Neden Nikki Bella ve Artem Chigvintsev Düğün Planlaması Yapıyor?' E !, 8 Ocak 2020.

    sind garth bäche und trisha yearwood noch zusammen
  • Gawley, Paige. 'Nikki Bella, John Cena ile Neden Evlenemediğini Açıklıyor.' ET, 26 Temmuz 2018.

  • Cohen, Jess. 'Nikki Bella, John Cena'yı Başka Bir Kadınla Görmekten Gerçekten Nasıl Hissetti.' E! Haberler, 10 Nisan 2019.

  • Shuster, Andrew. 'Taylor Swift, Katy Perry Yarışıyor Birbirlerine Altar'a mı?' Dedikoducu Polis, 25 Nisan 2019.

  • 'Chris Martin Racing Gwyneth Paltrow To The Altar?' 1 Ocak 2018.

  • Leslie Sloane, Nikki Bella Sözcüsü, 27 Şubat 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.