O zamandan beri Nicole Kidman 'Dan boşanma Tom Cruise , iki çocuğu ve Scientology ile olan ilişkisi hakkında birçok spekülasyon var. Magazin gazeteleri defalarca ve yanlış bir şekilde, aktrisin evlatlık çocuklarını tartışmalı dinden kurtarmaya çalıştığını iddia etti. Burada birkaç kez Dedikoducu Polis Kidman'ın çocuklarını Scientology'den 'kurtardığı' konusunda yanıldığı için magazin dergilerini basmıştı.

Eylül 2018'de, Dedikoducu Polis seslendi Yeni fikir bunu bildirmek için Nicole Kidman, oğlu Connor Cruise'u Scientology'den kurtarmaya çalışıyordu. . Gazeteci, Kidman'ın oğlu için “en kötüsünden korktuğunu” çünkü uygulamaya daha fazla dahil olmak istediğini iddia etti. Sözde bir kaynak dergiye, aktrisin 'endişeyle saçını yırtıp attığını' söyledi. Connor'ın çılgın partileri ve kilisenin gözünde suçlar işlediği için cezalandırılmasından inanılmaz derecede endişeli. ' Çıkış, iddialarını anonim ve izlenemeyen bir kaynağa dayandırsa da, Dedikoducu Polis hikayenin doğru olmadığını onaylayan aktrisin sözcüsüne danıştı.Bir kaç gün sonra, Star hakkında benzer bir hikaye öne sürdü Nicole Kidman, Connor'ı Scientology'den kurtarmak için Tom Cruise ile savaşır. Yayın, Kidman'ın evlatlık oğlunun kilisenin 'Altın Çocuğu' olması için 'bakılmasından' korktuğunu iddia etti. Gazete ayrıca, aktrisin arkadaşı Cary Jones Munoz'u oğlunu kilisenin merkezini terk etmeye ikna etmesi için görevlendirdiğini de iddia ediyordu. Cruise'a gelince, çıkış, oyuncunun 'asabi' olduğunu ve Kidman'ın 'Connor'a ulaştığını' bilmesinin 'Tom’un kanını kaynatacağını' iddia etti. Anlatının tamamı sahteydi. Dedikoducu Polis çoktan tutuklandı Yeni fikir aynı hikayeyi ileri sürmek için ve bunun için de aynısını yaptık.

İki ay sonra National Enquirer iddia etti Kidman, Bella Cruise'u Scientology'den kurtarmak için Londra'ya taşınıyordu. . Yayın, Kidman'ın evlatlık kızını 'tam anlamıyla bir tarikat' olduğuna inandığı şeyden korumak için çaresiz olduğunu iddia etti. Sözde içeriden biri, aktrisin 'Londra'da ev aradığı' konusunda ısrar etti, böylece kızıyla yeniden bağlantı kurabilirdi. Çıkışın koruduğuna rağmen, Nicole Kidman bir röportajda çocuklarını ve kararlarını 'tam olarak desteklediğini' belirtti. . 'Onlar yetişkinler. Kendi kararlarını verebilirler. Scientologlar olmak için seçimler yaptılar ve bir anne olarak onları sevmek benim işim, 'dedi aktris DSÖ .

Nicole Kidman’ın ifadesi sağır kulaklara düşmüş gibiydi. Ağustos 2019'da Enquirer tarafından yakalandı Dedikoducu Polis yine yanlış belirttiği için Kidman, çocuklarını Scientology'den uzaklaştırmak için mesajlar gönderiyordu. . Güvenilmez yayın, oyuncunun 'gizlice' çocuklarını geri kazanmaya çalıştığını söyledi. Şüpheli bir kaynak, yıldızın evlat edinen çocuklarını 'zarar görmeden' istediğini iddia etti.

Derginin anlatımı hiç mantıklı gelmiyordu. Aktrisin nasıl 'çocuklarını geri kazanmaya' çalıştığını açıklamıyordu ve aynı zamanda Kidman'ın bir yıl önce söyledikleriyle çelişiyordu. Oyuncu, her iki yetişkin çocuğunu da desteklediğini açıkça ifade ederse, neden onları geri kazanmaya çalışıyor? Dedikoducu Polis o zamanki sahte hikayeyi düzeltti. Sonuç olarak, Nicole Kidman, yapmayı seçtikleri şeyin arkasında duruyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Warum ging Melly ins Gefängnis?