Nicole Kidman 'Nin sağlığı sık sık magazin dergileri tarafından hedef alınmaktadır. Dedikoducu Polis aktrisin kilosu ve fiziksel refahıyla ilgili birçok sahte haberi çürüttü. İşte birkaç yanlış söylenti.

Nisan içinde, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Yeni fikir haksız yere iddia etmek için Kidman, New York'ta yeni dizisi “The Undoing” i çekerken bayıldı. . Dergiye göre, sözde olay, aktrisin 'telaşlı bir programa' sahip olmasının yanı sıra fiziksel durumunun kötü olmasının bir sonucuydu. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişinin 'Nicole için çok endişeli' dediği aktarıldı. Hikaye saçma bir şekilde yanlıştı. Gerçekte Kidman, Karakteri bir çöküş yaşıyor. Aktrisin dublörü çekerken bir iniş matına düştüğünü gösteren çekimden kamera arkası fotoğrafları bulduk. Güvenilmez çıkış, okuyucuları aktrisin sadece bir TV şovu için sahte bir düşüş çekerken sağlık krizi geçirdiğine inandırmaya çalıştı.Dedikoducu Polis seslendi Temasta Mart ayında yanlış bildirdiği için Kidman 'tükeniyordu' ve arkadaşları onun kilosu için endişeliydi . Dergi, aktrisin 'her zamankinden daha çılgın göründüğünü' ve o kadar meşguldü ki, genellikle yemek yemeyi unutacağını iddia etti. Daha sonra tabloid, Kidman'a 'çok zayıf' göründüğünü söyleyerek davranmayan bir doktordan alıntı yaptı. Teşhis, aktrisin 'The Undoing' setindeki tek bir fotoğrafına dayanıyordu. Önerme aynı zamanda anonim bir 'kaynak' dan gelen iddialara da dayanıyordu, ancak Kidman’ın kendi sözcüsü kayıtta bize bunun tamamen saçma olduğunu söyledi. Aktrisin temsilcisi, yakın çevresinden hiç kimsenin fiziksel görünüşüyle ​​ilgilenmediğine dair güvence verdi.

2017 yılında, Dedikoducu Polis debunked a Star hikaye iddia etmek Kidman, ağırlıklı olarak kahveden oluşan bir diyet uyguluyordu . Magazin gazetesi, aktrisin 'yemekler arasında 14 ila 16 saat gitmesi ve sadece kahveye güvenmesi' nedeniyle 'yılların en düşük kilosunda' olduğunu iddia etti. Aktrisin bize hikayenin 'gülünç' olduğunu anlatan kampına ek olarak, aktrisin kendisi yıllar boyunca diyet ve beslenmesinden bahsetti. Kahveye güvenmekten çok uzak olan Kidman, yiyecek seçimlerinde 'o kadar katı' olmadığını ve 'hemen hemen her şeyi yiyeceğini, ancak her şeyi ölçülü' olduğunu belirtti.

Ve sonunda, Dedikoducu Polis bozuldu National Enquirer 2017'de haksız yere iddia ettiği için Kidman, Keith Urban ile iddia edilen evlilik sorunları yüzünden anoreksik olmaya başladı. . Yayın, oyuncuyu '110 pound' olarak belirledi ve kilosunun bir sonucu olarak 'kalp rahatsızlıkları' ile karşılaşabileceği tahmininde bulundu. Derginin makalesindeki ilk büyük sorun, oyuncu ve kocasının herhangi bir evlilik draması yaşamamış olmasıydı. Yaklaşık 13 yıllık mutlu eşler hala güçleniyor ve sık sık sosyal medyada ve ödül şovlarında birbirlerine olan aşklarını sergiliyorlar. Basitçe söylemek gerekirse, Kidman var olmayan evlilik sorunları yüzünden anoreksiya çekmiyordu.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.