Geçen yıl bir tabloid şunu iddia etti: Nicole Kidman kocasıyla başka bir hamileliği kamuya açıkladı Keith Urban . Bir 'bebek yumruğunun' fotoğrafına atıfta bulunmak pek yeterli kanıt değildi ve bu nedenle Dedikoducu Polis hikayeyi bozdu. Şimdi geriye bakalım ve o üçüncü bebeğin gelip gelmediğine bakalım.

Kate Hudson und Angelina Jolie

Nicole Kidman 3. Bebek'i Açıkladı mı?

Kadınlar Günü Kidman'ın Instagram'da bir hamilelik daha duyurduğunu iddia etti. Magazin gazetesi, fotoğrafta 'bir bebek yumruğunu kucakladığını' söyledi ve bu gerçekten sunulan tek kanıt kaynağıydı. Kidman'ın 'onun yaşında başka bir bebeğin mümkün olacağını düşünmediği' iddia ediliyor. Urban görünüşe göre çok sevindi ve 'yavrularına bir şeyler katmak isterdi.' Söz konusu fotoğrafa bakalım.https://www.instagram.com/p/B1SNux4Jyc-/

Resim Kidman'ı nispeten uzakta ve gerçekten bol bir atkı takıyor. Ekteki metinde hamileliği ima eden hiçbir şey yoktu. Tipik bir bebek ifşası böyle görünmüyor. Dedikoducu Polis Yine de Kidman’ın sözcüsü ile görüştük ve bize bu hikayede 'gerçek olmadığını' söyledi. Bir yıl sonra bebek de doğmadı, bu yüzden magazin gazetesi hikayeyi yanlış anladı.

Kidman Aslında Neyin Yapıyor?

Bu makale yayınlandığından beri Kidman başrolde Bomba . Altın Küre'ye aday gösterildi Big Little Lies ama o aldı Emmy'lerde küçümsendi . Daha da önemlisi, o son zamanlarda annesiyle yeniden bir araya geldi . Bu, hamilelikten veya yeni doğmuş bebeklerden yoksun olsa bile, oldukça harika bir yıl gibi görünüyor.

https://www.instagram.com/p/CDYdlTEJSLV/?utm_source=ig_web_copy_link

Ancak, Urban ve Kidman için zor bir yıl oldu eğer Kadınlar Günü inanmaktır. İddiaya göre Kidman dibe vurmak . Çift sözde eşitti ayrılmak üzere bazı solo kırmızı halı gezileri üzerinden. Urban ve Kidman bugün hala mutlu bir şekilde birlikteler. Dedikoducu Polis bu hikayeleri çürütmek haklıydı.

Gazeteye göre, ikisi de eşlerinin kimseyle etkileşime girdiğini görmeye dayanamayan kıskanç sefiller. Sadece geçen yıl, Kidman görünüşe göre yıldızlarla dolu bir ünlüler dizisine kocasından uzak durmalarını söylemişti: Taylor Swift , Miranda lambert ve Jennifer Lopez. Ayrıca aralarında bariz bir çatışma vardı. Kidman ve Reese Witherspoon bu yüzden gerçekten hiçbir arkadaşlık kutsal değildir Kadınlar Günü endişelendi.

Urban, altta kalmamak için, görünüşe göre bazı ünlü erkekler hakkında kendi şüphelerini de artırdı. Hugh Grant ve Alexander skarsgard . Bu kıskançlık hikayelerinin her biri doğru değildi. Hepsi listelendikten sonra doğru olamayacakları ortaya çıkıyor. Magazin gazetesinin kişisel yaşamları hakkında hiçbir fikri yok ve hamileliği bir atkısından tam olarak ayıramıyor bile.