Yaptı Nicole Kidman ve Keith Urban bir erkek bebek evlat edinmek? Geçen yıl bir tabloid, çiftin ailelerini genişletmek istediğini iddia etti. Dedikoducu Polis ortaya çıktığında hikayeyi çürüttü.

Geçen yaz, Kadınlar Günü iddia edildi Kidman ve Urban, kuluçkalarına eklemeye 'hevesliydi' . Sözde içeriden biri dergiye 'Keith, Nicole'ün ne kadar süredir başka bir çocuk istediğini biliyor ve sonunda ona' Neyi bekliyoruz? 'Dedi. İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, 'Hiçbiri daha genç olmuyor ve kendi yaşında doğal olarak bir bebek sahibi olmayacağını kabul etti, bu yüzden evlat edinme doğal bir yol gibi görünüyordu.'Şüpheli kaynak, eşlerin bir erkek çocuk sahibi olmak istediğini, çünkü Urban'ın 'erkek bebek sahibi olmanın nasıl bir şey olacağını hep merak ettiğini ve artık çok gerçek bir olasılık olduğunu' ekledi. Şüpheli içeriden biri çıkışa, 'Evrak işleri hazır, bu yüzden çok heyecan verici,' dedi. Açıkçası, bunların hiçbiri olmadı. Çift bir erkek çocuğu evlat edinmiş olsaydı, şimdiye kadar kesinlikle duyururlardı. Ayrıca, Kidman, bir röportaj sırasında şunları söyledi: İnsanlar dergi artık çocuğu yoktu, ancak sahip olduğu iki kızı için “minnettar” oldu. Dedikoducu Polis'in hikayeyi ilk kez bastığımızda söylediği gibi, tabloid iddialarıyla tamamen yanlıştı.

Yıllardır Kidman ve Urban hakkındaki öyküleriyle sahte prizin güvenilmez olması şaşırtıcı değil. Bu parçadan sadece bir ay sonra, Dedikoducu Polis yanlış iddia ettiği için yayını bozdu Kidman bir Instagram gönderisinde hamile olduğunu açıkladı . Kadınlar Günü aktrisin tatildeyken paylaştığı bir fotoğrafta 'bebek yumruğunu kucaklıyor' göründüğünü iddia etti. Dedikoducu Polis Anlatının doğru olmadığını doğrulayan Kidman sözcüsü ile görüştü, aktris beklemiyordu. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, çıkış, ikisinin bir ay önce sözde benimsediklerine dair önceki iddiasından bahsetmedi.

Dergi daha sonra sahte haberciliği iddia etmeye kaydırdı Kidman ve Urban'ın evlilik sorunları vardı . Kasım 2019'da derginin iddiasına göre Kidman, Urban’ın Miranda Lambert ile olan ilişkisini 'kıskanıyordu' . Tabloid, Urban'ın Lambert'le 2020 yazında bir konseri yönetmesi için 'yeniden bir araya geleceğini' iddia etti. Gerçeğin tek parçası Urban'dı ve Lambert'in konser vermesi bekleniyordu. Ülke Thunder 2020 müzik festivali, ama ayrı ayrı. Dedikoducu Polis Hem Lambert hem de Urban için tur programlarını kontrol ettiler ve aynı gün performans sergilemeleri bile ayarlanmadı. Aptalca hikayeyi çıktığında görmezden geldik.

Bu yılın başlarında, Kadınlar Günü iddia edildi Urban, Kidman ile 'sert' bir kavga nedeniyle Grammy’ye tek başına gitti . Anlatının tamamı sahteydi. Kidman, Urban'ın etkinliğe katılırken anlattığı grip nedeniyle ödül törenine katılmadı. Çıkış, Kidman'ın hastalığını, çift arasında sorun yaratmak için bir davetiye olarak kullandı. Dedikoducu Polis o sırada yanlış anlatıyı çürüttü.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.