Priyanka Chopra ve Nick Jonas yakın zamanda çocuk yapmayı planlamıyorlar, çünkü Chopra bir röportajda açıkladı Tatler geçen hafta. Chopra dergiye 'Bir aileye sahip olmak benim için çok önemli ve her zaman öyle oldu' dedi, ancak şu anda bunun için doğru zaman olmadığını ekledi: 'Şu anda, bu yıl iş açısından benim için gerçekten dolu. Yapıyorum.'

Warum hat der Disney-Kanal Jessie beendet?

Bu açıklama, Chopra ve Jonas'ın 2018'in sonlarında düğümü bağladıklarından beri yolda bir bebek sahibi olduklarına dair spekülasyon yapan bazı gazeteciler için hayal kırıklığı yaratabilir. Chopra'nın aile kurma konusundaki son açıklaması ışığında, işte birkaç tabloid öyküsü. Dedikoducu Polis yıldız oyuncu ve şarkıcı için bir bebeğin yolda olduğunu iddia ederek 2019 boyunca baskın yaptı.Çiftin Aralık 2018'deki evliliğinden sadece iki ay sonra, Star saçma bir hikaye yayınladı Priyanka Chopra, kayınbiraderi Sophie Turner ile bir 'hamilelik anlaşması' yapmıştı. 'aynı anda' çocuk sahibi olmak. Sözde bir 'kaynak', magazin gazetesine, Turner'ın Joe Jonas'la olan evliliğinden hamile kaldığı sürece '36 yaşındaki Priyanka'nın bebek programıyla' çakıştığı sürece, koridorda yürümeyi umursamayacağını söyledi.

Dedikoducu Polis hem Chopra adına konuşan bir sözcü hem de Turner'a yakın bir kaynak tarafından hikayenin tamamen sahte olduğu konusunda güvence verildi. Chopra, yakın tarihli bir röportajında ​​aklında böyle bir 'bebek programı' olmadığını, 'doğru zaman geldiğinde gerçekleşeceğini' söylemişti.

Bundan birkaç hafta sonra, Star başka bir yanlış raporla ortaya çıktı Priyanka Chopra ve Nick Jonas bekliyordu . Çıkış, Chopra'nın bir hafta önce New York City'deki bir etkinlikte bir bebek yumruğu gösterdiğini iddia etti ve sözde 'içeriden' şüpheli bir sözde 'Nick'le ayın üstündeydiler - ve hatta biraz sersemlediler - ne kadar yakında - hepsi oldu. '

Dedikoducu Polis Chopra'nın temsilcisini bir kez daha kontrol etti ve bize hamile olmadığına dair güvence verdi. Bu güvence, Chopra'nın kendisinin ve kocasının bir aile kurmak için acele etmediklerine dair başka bir açıklama yapmasından sadece bir hafta sonra geldi: 'Bunun olması gereken bir şey olduğunu ikimiz de biliyoruz, ama bu pek de düşündüğüm bir şey değil,' kırmızı halı etkinliğinde gazetecilere anlattı.

Priyanka Chopra’nın bir aile kurma planlarının olmayışıyla ilgili sık sık yapılan açıklamalarına rağmen, tabloid endüstrisi bu söylentileri zorlamaya devam ediyor. Temmuzda, KB iddia ederek kendi parçasını yayınladı Chopra ve Sophie Turner'ın bir 'bebek anlaşması' vardı. Tanımlanamayan bir 'kaynak', her iki çiftin de çocuk sahibi olma konusunda 'tam gaz ileride' olduğunu ve iki aktrisin bir sonraki bebek duşlarını planlamak için 'bekleyemediğini' iddia etti. Chopra’nın temsilcisi emin Dedikoducu Polis yine de hikaye tamamen saçmalıktı. Cidden, 'bebek paktları' magazin dünyasının hayal gücü dışında kimsenin yaptığı bir şey mi?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.