Ne zaman Miranda lambert evli NYPD memuru Brendan McLoughlin , magazin dergileri ikisi hakkında çılgın iddialarda bulunmakla hiç vakit kaybetmediler. Country yıldızı, McLoughlin ile mutlu bir şekilde evlendi, ancak bazı nedenlerden dolayı, magazin dergileri sektör dışından biriyle evlenen bir A-lister'ı desteklemiyor. Bu nedenle, Lambert’in evliliği dedikodu medyası tarafından sürekli olarak inceleniyor. Dedikoducu Polis şarkıcının evliliği hakkında düzelttiğimiz birkaç sahte hikaye topladı.

Miranda Lambert Üç Aylık Evlilikten Sonra Kocasını Bırakıyor muydu?

Mart 2019'da, Star iddia edilen Miranda Lambert, Brendan McLoughlin'den boşanıyordu sadece 122 gün evlendikten sonra. Lambert ve McLoughlin o yılın Ocak ayında evlendi, ancak çıkış, Lambert'in evlerinden 'taşındığını' iddia etti. Sözde bir 'içeriden', Lambert dergisine arkadaşlarına McLoughlin ile evlenmenin 'hayatının en büyük hatası' olduğunu söylediğini söyledi. Şüpheli kaynak, ikisinin arasındaki temel sorun, ilişkilerinin uzun mesafeli doğasıydı. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi düzeltirken hiç vakit kaybetmedi. O zaman, Lambert, iki kurtarma köpeği tutan kocasının bir fotoğrafını paylaştı Instagram'da. Eğer ikisi “bölünüyorsa” neden bu kadar samimi bir fotoğraf yayınlasın ki? O sırada yanlış hikayeyi görmezden geldik.Miranda, Evlilik Sorunlarıyla Başa Çıkmak İçin İçki İçinden Güvendi mi?

Dört ay sonra bile, Temasta yanlış iddia edildi Lambert evlilik sorunları ile başa çıkmak için içkiye dönüyordu. . Yayın, çiftin evliliklerine bir yıldan az bir süre kala 'ayrı hayatlar' yaşadıkları konusunda ısrar etti. Sözde bir kaynak, 'Tanıştıklarında aşk tarafından kör edildi ve onu gerçekten tanımadan evliliğe koştu,' iddiasında bulundu ve çiftin New York ve Nashville'deki 'çılgınca farklı yaşam tarzlarının' ilişkilerine zarar verdiğini ekledi. Gülünç hikaye, Lambert'in kocasına 'güvenmediğini' ima ederek ve memurla evlenmekle doğru kararı verip vermediğini sorgulayarak durumu bir adım daha ileri götürdü. Makalenin tamamı uydurma. Lambert sorunları çözmek için içkiye dönmüyordu, tabloid bu yanlış iddiayı destekleyecek kanıta bile sahip değildi.

Miranda ve Brendan’ın Evliliği 'On The Rocks'

Bir hafta sonra National Enquirer cesurca ilan edildi Lambert ve McLoughlin’in evliliği sallantıdaydı . Gazeteye göre, ikilinin evliliğinin başının belada olmasının nedeni, McLoughlin’in ailesinin 'tüm hayatının alt üst olması gerçeğinden hoşlanmaması' idi. Dergi ayrıca çiftin 'içkili kavgalar' da dahil olmak üzere 'sert anlar' yaşadığını ve birbirlerine 'sessiz muamele' uyguladıklarını iddia etti. Dedikoducu Polis Lambert'e yakın olan ve hikayenin doğru olmadığını onaylayan bir kaynakla görüştü.

Miranda Lambert Garth Brooks ve Trisha Yearwood'un Arasına Girdi?

Ve magazin dergileri Lambert'in kişisel hayatını incelemekle meşgul olmadıklarında, güvenilmez yayın organları, taşra yıldızının başka birinin evliliğini mahvettiğini iddia etmeye çalışacak. Bu yılın başlarında, Küre yanlış ifade ettiği için Garth Brooks ve Trisha Yearwood’un evliliği Lamber yüzünden krizdeydi t. Yearwood'un savunduğu gülünç hikaye, Lambert'i “delice” kıskanıyordu çünkü istediği adamı elde edebiliyordu. Çıkış yaptığı iddia edilen Brooks'un, karısını kıskançlıkla ateşleyerek Lambert'le 'ekip' kurmak istediğini iddia etti. Hikayeyi araştırdıktan sonra, Dedikoducu Polis Brooks, Lambert'ten kendisiyle takım kurmasını asla istemediğini ve tüm hikayeyi yanlış yaptığını öğrendi.

Gazete gazetelerinin gerçekleri açıklığa kavuşturma ve ünlülerin, özellikle Miranda Lambert'in evliliklerini seçmeyi bırakma zamanı geldi. Şarkıcı mutlu ve önemli olan bu.