Miranda lambert ve Blake Shelton neredeyse beş yıldır boşandı. Ayrılmalarından bu yana, ikisi yoluna devam etti ve diğer insanlarla mutlu ilişkiler içindeler. Lambert NYPD Görevlisi Brendan McLoughlin ile Ocak 2019'da evlendi ve Shelton ile ilişkisi var. Gwen Stefani Eylül 2015'ten beri. Bu, magazin dergilerinin eski eşlerin kavgaları hakkında pek çok yanlış hikaye yayınlamasını engellemedi. Bunlar birkaç kez Dedikoducu Polis bu sahte raporları çürüttü.Nisan 2019'da HollywoodLife, Lambert, Stefani ve Sheldon'a karşı 'önemsizdi' ACM Ödülleri'nde bir performans sırasında. Sitede Stefani ve Shelton, Lambert'in 'Little Red Wagon' şarkısını söylerken saygısız davrandığını hissettiğini iddia etti. Lambert, 'Oklahoma'da yaşıyorum' dan bir sözünü Sheldon’ın memleketi olan 'Oklahoma’dan defolun' a çevirdi. Bir kaynak, Stefani'nin sözde 'yumruktan' 'utandığını' iddia etti. Dedikoducu Polis dramatik hikayeyi açıklığa kavuşturdu. Lambert bu sözünü yıllardır, ödül gösterisinden çok önce değiştiriyordu ve anlaşıldı ki, Stefani ve Shelton, filme alınmamak için performans sırasında seyirciler arasında değillerdi.Ancak yanlış hikayeler devam etti. Ağustos 2019'da Dedikoducu Polis bir hikayeyi çürüttü, TAMAM MI! iddia Lambert, Sheldon'ın da orada olacağını öğrendikten sonra konser vermek istemedi. . Lambert'in sahnede country müziği efsanesi George Strait'e katılması istendi, ancak 'sözde' bir kaynak çıkışa eski kocasının da performans sergileyeceğini öğrendiğinde geri adım attığını söyledi. Lambert o sırada turnedeydi ve bundan önceki gün Alberta, Kanada'da kendi şovunu yaptı, bu da şarkıcının Boston'daki Strait ile konser vermesini neredeyse imkansız hale getirdi.

Kasım 2019'da National Enquirer tarafından çürütüldü Dedikoducu Polis iddia etmek için Lambert Stefani'nin gardırobunu o yıl Country Müzik Akademisi Ödülleri'nde 'patlattı' . Çıkış, Lambert'in tören sırasında Stefani'de 'pot fotoğrafını' çekerek zaman geçirdiğini söyledi. Lambert ve Stefani'nin yakın arkadaş olma ihtimali düşük olsa da, Lambert'in etkinlikte No Doubt şarkıcısını kötü konuştuğuna dair hiçbir kanıt yoktu.Bu, yayının, Lambert ve Stefani arasında Ocak 2020'de yeniden bir düşmanlık olduğunu iddia etmesini engellemedi. Enquirer dedim Stefani ve Lambert en iyi mücevherleri kimin giydiği konusunda kavga ediyorlardı. . 'Sözde' bir kaynak dergiye, taşralı şarkıcının Stefani'nin mücevher tarzına 'gizlice taptığını' ve onu 'gölgede bırakmak' istediğini söyledi. Bu anlatının tek gerçeği, her iki kadının da mücevher takmasıydı. Lambert'in 'Sweet Escape' şarkıcısını 'alt etmeye' çalışmasına gelince, Dedikoducu Polis tüm hikayeyi reddeden duruma yakın bir kaynakla görüştü.

Aynı çıkış, geçen ay iddia edildiğinde yine tarafımızdan bozuldu. Lambert, Shelton'dan intikam almak için bir bebeği olacaktı. . Gülünç hikaye, şarkıcının McLoughlin ile ilk çocuğunu Shelton'a götürdüğünü çünkü Shelton'un çocuk istememesi nedeniyle evliliklerinin sona erdiğini iddia etti. Bir 'intikam bebeği' fikri, en hafif tabirle çok zorlayıcıydı, ama Dedikoducu Polis Ayrıca, duruma yakın güvenilir bir kaynakla da görüşerek, bize hikayede hiçbir gerçek olmadığına dair güvence verdi. Görünüşe göre bu tabloid, gitmesine izin veremez.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.