Miley Cyrus ve Cody Simpson geçen sonbaharda çıkmaya başladıklarından beri oldukça düşük anahtarlı bir ilişki yaşadılar. Ancak bu dergi satmadığı için, tabloid satış noktaları 'vahşi çocuk Miley' anlatımlarını canlı tutmak için çift hakkında gerçekten saçma dedikodular uydurmak zorunda kaldılar. İşte söylentilerden sadece birkaçı Dedikoducu Polis sadece bu yıl içinde parite hakkında hata yaptı.

Nicole Kidman Keith Urban Baby

O Zaman Bebek Ateşi Yakaladılar

Yılın başlangıcına yakın, TAMAM MI! nasıl olduğu hakkında bir hikaye yazdı Cyrus ve Simpson'ın 'beyninde bebekleri' vardı. İsimsiz bir 'içeriden' Cyrus, 'Cody'nin ruh eşi olduğunu gerçekten hissediyor' dedi. Farklı bir sözde 'seyirci', çıkış noktasına Cyrus'un bir restoranda Simpson'la bir çocuk sahibi olmak için 'nasıl bekleyemeyeceği hakkında' konuştuğunu duyduklarını söyledi. Dedikoducu Polis Sahte hikayeyi reddetti: Yakın zamanda bir radyo programına verdiği röportajda, Avustralyalı müzisyen çocuk sahibi olmakla ilgilenip ilgilenmediği sorulduğunda, 'henüz eş değil' cevabını verdi. O noktada sadece birkaç aydır çıkıyorlardı, bu yüzden bu tam olarak şaşırtıcı değil.Avustralya Düğünleri Gerçekleşmedi

Daha da saçma olanı, KB çiftin olduğunu iddia etmek Avustralya'da evlenmeyi planlamak sonraki hafta için planlanan Melbourne'daki konserinin ardından. Gölgeli bir kaynak, Cyrus'un eski kocası Liam Hemsworth'ta törenin 'geri dönmenin başka bir yolu' olduğunu öne sürdü. Kaynak, 'Miley tam bir velet olabilir,' dedi. Bu aşağılayıcı ifadeye rağmen, Dedikoducu Polis bir kaynak tarafından hikayenin tamamen doğru olmadığı söylendi. Cyrus, geçenlerde Melbourne konserini iptal etmişti. büyüyen koronavirüs salgını nedeniyle.

Billy Ray Cyrus: Endişeli Baba

Bundan sadece birkaç gün sonra Küre Miley Cyrus’un babası Billy Ray’in Simpson’a 'sıkıcı aptal' dediğini ve Miley'e ondan ayrılması için yalvarıyordu . Gazetenin 'içeriden' biri olan Billy Ray, büyük ölçüde Hemsworth'u tercih etti. Dedikoducu Polis aileye yakın güvenilir bir kaynağa ulaştı ve hikayenin saçma olduğuna emin oldu. 2013 yılında, Miley ve Hemsworth nişanlarını ilk kez bozduklarında, Billy Ray 'Miley’in babası olarak benim için en önemli şey onun mutlu olması' demişti.

O Zaman Simpson Cyrus'u Rehab'a Zorladı

Belki Cyrus ülkesinin iki değerli oğluyla çıktığı için kızıyor, ancak Avustralyalı KB gerçekten onun için çıktı. Gazeteci, Cyrus'un Hemsworth'un kız arkadaşı Gabriella Brooks ile bir bebek beklediğine dair haberler üzerine çöküş yaşadığını yazdı. Simpson, bununla başa çıkması için onu rehabilitasyona göndermeyi düşünüyordu. .

Ancak Dedikoducu Polis Birkaç ay sonra, Brooks, bu noktada varsayımsal olarak yaklaşık altı veya yedi aylık hamile olacağı gerçeğine rağmen, büyüyen bir bebek yumruğu belirtisi olmadan sürekli olarak Instagram'da kendi fotoğraflarını yayınladığını belirtti. Ayrıca, kız arkadaşını kendi isteği dışında rehabilitasyona gönderemezsin. Böyle çalışmıyor.

Wer sind alle Baldwin-Brüder

Çünkü Miley Cyrus çok büyük bir yıldız ve hem kocası Liam Hemsworth hem de kız arkadaşı Kaitlyn Carter o yıldan biraz sonra, magazin dergileri Cyrus'un en yeni ortağı hakkında olabildiğince çok hikaye yaymaya çalıştı. Bu magazin dergileri, Cyrus'un romantik hayatındaki halkın ilgisinden yararlanarak, bu sakat dergilerin olabildiğince çok kopyasını satmaya çalışıyorlar. Biz buradayız Dedikoducu Polis bu satış noktalarının taktiklerini yakından takip ediyor ve onlar tarafından asla kandırılmayacak.

Güncelleme: Miley Cyrus ve Cody Simpson, çiftin ayrılmasıyla ayrıldı 13 Ağustos'ta ilan edilecek . Bununla birlikte, pek çok tabloid tahmin ve söylentisinin aksine, bir ayrılığın olabileceği kadar olumluydu. İkisi hala yıllarca arkadaşlıklarını paylaşıyorlar (ve hala eşleşen dövmeleri var) ve Cyrus, hala yakın arkadaş oldukları için büyük olasılıkla birlikte zaman geçirmeye devam edeceklerini açıkladı. 'Şu anda, iki yarı bir bütün oluşturamaz,' dedi, 've biz de olmak istediğimiz insanlar olmak için bireysel olarak kendimiz üzerinde çalışıyoruz.'

_Dedikoducu Polis personeli tarafından ek raporlama ile. _

Gwen Stefani und Blake schwanger