Mila Kunis ve Ashton Kutcher 2012'den beri birbirleriyle ilişki içindeler ve 2015'ten beri evliler. İkisi mahremiyetlerine öncelik vermelerine rağmen, dedikodu medyası hala yıldızları izliyor. Sonra Demi Moore , Kucher'in eski karısı yazdığını duyurdu Tersyüz Son derece açık bir anı olan magazin dergileri, bu kitabın Kunis ve Kutcher'in evliliğini etkileyeceği fikrine kapıldılar. Bu, özellikle Kunis'in tepkisi hakkında bir dizi sahte söylenti ile sonuçlandı. İşte bu hikayelerden birkaçı Dedikoducu Polis bozuldu.

Mila Kunis Tükeniyor

Mayısta, Star hakkında sahte bir kapak haberi yayınladı Kunis Kutcher 'boşanıyor' ve 'hile bombası' sonrasında 'boşa gidiyor' Moore’un anılarından, yemek yiyemez hale geldi. Gerçek hikaye, magazin dergisinin kapağındaki cesur iddialara neredeyse hiç benzemiyordu. Dergi, Kunis'in yalnızca “kahve ve yeşil meyve suyu” tükettiğine dair göze çarpan ifadelerini geri çevirdi ve Kunis'in kitapta olabilecekler hakkında sadece “çıldırdığını” iddia etti.Kate Middleton Camilla Parker Bowles

Makaleye göre, anı, Kutcher'in 'eski sevgilisine karşı kötü bir aldatmaca' olduğunu muhtemelen ortaya çıkarabilirdi - tamamen varsayımsal olduğu düşünüldüğünde neredeyse bir 'hile bombası'. Bu korkuların 'temel kişilik farklılıkları' ile birleştiğini belirten tabloid, çift için sarsıntılı bir durum oluşturduğunu söyledi.

Dedikoducu Polis Hikayeyi Kunis'in sözcüsü tarafından yayınladı ve bize tüm fikrin yanlış olduğunu garanti etti. Kunis'in herhangi bir sağlık sorunu ya da evlilik sorunu yoktu, bu da zamanın tekrar onayladı. Artı, Kunis kocasına olan aşkından çekinmiyor. Kutcher’ın boşanmasının ayrıntılarının tamamen farkında olduğunu ve onu hala 'dünyanın en büyük kocası' olarak gördüğünü açıkça belirttiği birkaç röportaj yaptı.

Mila Kunis Kaybediyor… Yine

Temmuz ayında National Enquirer davayı takip etti ve iddia etti Kunis 'kendini açlıktan ölüyordu' Sözde sorunlu evliliği ve Moore'un kitabındaki yaklaşan 'ifşalar' nedeniyle. Magazin dergisi, Kunis'in 'kahve ve yeşil meyve suyunda hayatta kalması' hakkındaki gülünç çizgiyi bir kez daha gündeme getirdi. Çıkış, Kunis'i hiç tedavi etmemiş veya onunla etkileşime girmemiş bir sağlık uzmanını bile sürükledi, ancak yine de oyuncunun umutsuzca 'beslenme ve duygusal desteğe ihtiyacı olduğunu savunuyordu.

Bir kere daha, Dedikoducu Polis Kunis'in sözcüsünü kontrol ederek, bize 'her şeyin doğru olmadığını' söylemesi için kayda geçti. Makale, Kunis'in yaşadığı evlilik sorunlarının tam olarak ne olduğunu veya onun evliliğini nasıl etkilediğini belirleyemedi. Artı, Kunis ve Kutcher, iki bölünme hakkında ayrı bir söylenti alay eden bir video yayınladılar. The Enquirer ya maymun Star Hikayesi ya da aynı güvenilmez kaynağa sahip - her iki durumda da, her iki makale de tamamen kurguydu.

Ashton Kutcher Boya İşine Neden Oluyor

Kitabın asıl çıkışından sonra, Enquirer tekrar denedim, bu sefer bunu tartışarak Kunis saçlarını sarıya boyamıştı Kutcher'ın onu aldatmasını engellemek için bazı tuhaf komplolarda. Moore’un anısına, Kutcher’ın evlilikleri sırasında aldattığına dair iddialar da yer alıyordu, magazin dergisi Kunis'in sözüm ona kocasının sadakatini sağlamak için alternatif yöntemi seçmesinin bir nedeni olarak göstermişti.

İsimsiz bir 'içeriden' tabloid gazetesine verdiği demeçte, 'Demi'nin yorumları, Mila ve Ashton'ın kendi evliliklerinde yaşadıkları tüm zorluklarla ilgili güvensizliklerini su yüzüne çıkardı' dedi. Bu, görünüşe göre onu 'güvensiz' bıraktı ve çaresizce 'imajına destek verme' ihtiyacı duydu. Bazı nedenlerden dolayı, magazin dergisi Kunis'in sarı saçların 'Ashton'ın dikkatini ona çekeceğini' düşündüğünü iddia etti.

Magazin dergisi, Kunis'in saçının da maviye boyandığı gerçeğini dışarıda bıraktı. Ayrıca, boya işinin bir film rolü için olduğu biraz önemli ayrıntıyı kaçırdı. Moore'u bırakın Kutcher ile hiçbir ilgisi yoktu.

Demi Moore için Söyle-Hepsini Kaldır

Yaklaşık bir hafta sonra, Sıcaklık hakkında sahte bir hikaye yayınladı Kunis, Kutcher'a her şeyi anlatacak bir TV yaptırmaya çalışıyor Moore ile 'intikam' olarak ilişkisi hakkında. İsimsiz bir kaynağa göre Kunis, 'ailesini yok etmeye çalıştığı için Demi'yi bir veya iki çivi düşürmek istiyor.' Dergi, çiftin bunu yapmayı planladığını söyledi, büyük bir ağa oturmak, Moore'un anılarındaki iddiaları çürütmek ve ardından Kutcher’ın Moore ile evliliğiyle ilgili birkaç sırrı açığa çıkarmaktı.

Tabloid, biraz yaratıcı bir intikam komplosu için birkaç puan alsa da, yine de tam bir kurgudur. Kutcher'in buradaki hiçbir bilgiyi ele alma planı yoktur. Tersyüz ve Kunis, kendisinin ve Kutcher'ın önceki ilişkileriyle ilgili tüm ayrıntıları bildiklerini ve uzun zaman önce yollarına devam ettiklerini söyledi. Sıcaklık Parçası, bir dizi kazanç elde etme girişiminde sadece bir diğeriydi. Tersyüz ve bu iddiaların geri kalanı kadar yanlıştır.

Herkese gerçekte neler oluyor

En son, Ashton Kutcher ve Mila Kunis Kelly ve Ryan ile Yaşa hakkında konuşmak karantinaya nasıl adapte oluyorlar . Çiftin morali yerinde, kendini izolasyon yoluyla onlara neyin yol açtığını açıklamadan önce çocuklarından yirmi dakika uzaklaştıkları için Kelly Ripa ve Ryan Seacrest'e teşekkür etti.

Gewinner der ersten Staffel

Gerçekten şanslıyız. Bunun hakkında çok konuşuyoruz, yaşamda evden çalışabileceğimiz bir pozisyonda olduğumuz için işe gitmek zorunda kalmamayı göze alabiliyoruz ”dedi Kutcher onlara. 'Biz gerçekten çok şanslıyız ve bence buna duyduğumuz minnettarlık her geçen gün artıyor ve bu süre zarfında işe gitmeye devam etmek zorunda kalan ve bu çabanın ön saflarında olmak için hayatlarını riske atan insanlara duyduğumuz minnettarlığımız da her geçen gün artıyor. . Koşullarımız için delicesine minnettarız. '

'Evet ve birbirimizi seviyoruz,' diye ekledi Kunis gülümseyerek. Çiftin inanılmaz derecede sağlam evliliğinin bir başka kanıtı olan sevimli bir bölümdü. Bu söylentilerin aslında bir anının ilişkilerini bir şekilde bozacağını iddia ettiğini düşünmek hala komik.

Demi Moore'a gelince, o da yapıyor. Kendini güvenli bir şekilde izole ederken, kitabı hakkında yoğun bir şekilde düşünüyordu. Oyuncu, geçtiğimiz günlerde hayranlarına kitap turundayken onlarla ve hikayeleriyle bağlantı kurmayı özlediğini anlatan bir resim yayınladı. Sonuçta, anının tüm amacı insanlara hikayesini anlatmak ve ona ihtiyacı olan insanlarla bağlantı kurmaktı - eski sevgilisine rağmen değil. Bu magazin dergilerinin Moore’un sıkı ve kişisel çalışmasını küçük bir hamle olarak azaltması aşağılayıcı, ancak Dedikoducu Polis diğer küçük düşürücü söylentileri ifşa etmeye devam edecek.

https://www.instagram.com/p/CAsjz6cnYo-/