Mila Kunis 'Farklı görünümü onu Hollywood'un en çekici insanlarından oluşan düzinelerce listeye soktu, ancak herkes onun hakkında bu kadar olumlu düşünmüyor. Magazin dergileri, bazı uydurma sebeplerden ötürü hasta ya da yorgun göründüğünü iddia ederek oyuncuya ve anneye fiziksel görünüşü için saldırmanın yinelenen bir temasına yerleşmiş gibi görünüyor. Bunlar Kunis'in sağlığı ve görünüşü hakkındaki gerçek olmayan söylentilerden sadece birkaçı. Dedikoducu Polis bozuldu.

Geçen aralık, KB hakkında bir parça yayınladı Kunis'in evlilik problemlerinin ortasında kilo vermesi Ashton Kutcher ile. Magazin, aktrisin “tamamen perişan göründüğünü” ve o ve kocasının çocuklarıyla birlikte fotoğraflanmasının ardından “çok kilo vermiş” göründüğünü iddia etti. Prizin kimliği belirlenemeyen kaynağı, kocasıyla 'kıskançlık ve güven sorunları' nedeniyle yaşadığı stresten dolayı 'sıska ve üzgün bir görünüme' sahip olduğunu söyledi.Dedikoducu Polis iddiaları kurgu olarak reddeden Kunis'in sözcüsünü kontrol etti. Kunis'in görünüşü ve sağlığı son birkaç yıldır nispeten sabit kaldı ve hiçbir şekilde kamuya açık göründüğünde hasta veya endişeli görünmüyordu. Daha güvenilir ünlüler, aktrisin evliliği hakkında söyleyecekleri olumlu şeyler içeriyordu ve ikisinin birden kavga ettiğine veya tartıştığına dair hiçbir kanıt yok.

Geçtiğimiz Şubat, Küre sanık Daha fazla film rolü alamayacak kadar 'dumpy' ve halsiz görünmek . Gazeteci, Kunis'in eskiden ''sıcak siren' olarak görülmesine rağmen, iki çocuğunun doğumundan sonra 'bütün gece çok fazla gece ayakta kaldığını' savundu. Prizin isimsiz kaynağı aktrisin 'sarkık, dumpy ve sade' olduğunu ve 'kendini gerçekten bıraktığını' ekledi. Bu arada kocası, Kunis'in çocuklarla daha fazla zaman geçirmesine neden olduğundan bu yana parça almadığı için 'rahatlamış' hissetti, ama yine de 'kendine daha iyi bakmasını' istiyordu.

Nicole junge Dr. Dre Frau

Her şey oyuncuya karşı acımasız bir vuruştu. Kunis'in yakın zamandaki kırmızı halılarda ve röportajlarda ortaya çıkması, onun bitkin veya 'salak' göründüğü iddialarına hemen karşı çıktı. Aktris her zamanki gibi canlıydı ve kendi temsilcisi, görünüşüne göre rol alırken herhangi bir sorun yaşamadığını söyledi. Magazin gazetesi, projeler arasındaki kopuşunu ona karşı hafif bir şekilde resmetmeye çalıştı.

Mayısta, Star iddia edildi Kunis boşanmanın ortasında 'boşa gidiyordu' . İsimsiz 'içerdekilere' göre arkadaşlar, aktrisin evliliğindeki sorunlarla mücadele ederken kilo vermesinden korkuyordu. Kaynaklar, Kutcher’in eski karısı Demi Moore’un aktörün önceki evliliğiyle ilgili ayrıntıları içeren her şeyi anlatan bir kitap yazdığını öğrendikten sonra “midesi düğümlendiğinden” bu yana oyuncunun yemek yiyemediğini iddia etti. Ayrıca Kunis ve kocasının 'temel kişilik farklılıkları' ve Kutcher’ın ona olan ilgisizliği nedeniyle kavga ettikleri iddia edildi.

Bununla birlikte, Kunis'in sözcüsü kayda geçti Dedikoducu Polis aktrisin herhangi bir sağlık veya evlilik sorunu yaşamadığını ve Moore'un kitabıyla ilgili hiçbir endişesi olmadığını açıklığa kavuşturmak için. Ayrıca Kunis'in, kendisinin ve kocasının evlenmeden önceki geçmiş ilişkileri ve hatalarıyla ilgili her şeyi birbirlerine nasıl anlattıklarından bahsettiklerini de belirttik, bu yüzden onun endişeli olduğunu iddia etmek saçmadır. İddia edilen sağlık sorunlarının hiçbir nedeni olmadığı için, 'israf' olmadı ve Kunis'in bir tabloid dışındaki herhangi bir fotoğrafı, onun tamamen sağlıklı göründüğünü açıkça ortaya koyacaktı. Bir kez daha, bunun oyuncuya karşı başka bir temelsiz saldırı olduğu ortaya çıktı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

George Clooney lässt sich scheiden