Akademi Ödülü sahipleri Catherine Zeta-Jones ve Michael Douglas geçen yıl 20. evlilik yıl dönümlerini kutladılar. Evliliğin bu kadar uzun sürmesine rağmen, magazin dergileri sürekli olarak iki yıldız arasındaki çekişme hakkında haberler veriyor. İşte hikayelerden bazıları Dedikoducu Polis Douglas ve Zeta-Jones arasındaki sorunları duydu.

'Catherine Michael'ı Döküyor'

Bu kapak haberi Star iddia etti Zeta-Jones, Douglas'ı terk ediyordu 'Babası [Kirk Douglas] öldükten sadece 21 gün sonra.' İddia edilen bir kaynak, Ocean’s Twelve yıldız “Kirk'ü hayal kırıklığına uğratmak istemediği için bu kadar uzun süre kaldı, ailesi ve geleneği çok büyüktü. Ama şimdi kayınpederi gittiğine göre, mutsuz bir durumda kalmama kararlılığı da öyle. ' Zeta-Jones, Douglas’ın 'kendi kendine emilen saçmalıklarını' terk ediyordu ve 'yeni kıyafetler satın almak ve yeniden arzu edilir hissetmek' istiyordu. Dedikoducu Polis Zeta-Jones’un sözcüsü bize 'gerçeklerden daha fazla olamaz' dedikten sonra bu istismar hikayesini bozdu. Zeta-Jones'un merhum kayınpederine duyduğu aşk dışında tüm hikaye 'tamamen yanlıştı'.Zeta-Jones, Kathleen Turner'ı Kıskanıyor

Göre National Enquirer Catherine Zeta-Jones, Douglas ile onun arasındaki ilişkiyi kıskanıyordu. Kominsky Yöntemi rol arkadaşı Kathleen Turner . Şüpheli bir ihbarcı şunları söyledi: 'Catherine, Michael ve Kathleen'nin bir zamanlar ne kadar yakın olduklarını biliyor ve onları sıcak bir film ikilisi yapan kimyayı yeniden canlandırmalarından gerçekten rahatsız.' Douglas’ın 'vahşi aşkı' yeniden karışıma girdiğinde, 'Catherine yüksek alarmda!' Bu, Turner'ın konuk olmasından altı ay sonra ortaya çıktığı için tuhaf bir hikayeydi. Kominsky Yöntemi , bu yüzden neredeyse son dakika haberi değildi. Bir Zeta-Jones temsilcisi bu hikayeyi doğru olmadığı gerekçesiyle reddetti.

350 Milyon Dolarlık Boşanma

Göre Yeni fikir , Zeta-Jones ve Douglas ’' evlilik etkili bir şekilde bitti . ' Aynı önermeyi kullandı Star Bir keresinde, Kirk Douglas ile 'ortalıkta yokken, Michael'la yaşlandıkça, yaş farkının o kadar büyüdüğünü fark ettiğini' savunuyordu. Bu gerçekte doğru değil, çünkü her zaman 25 yıl ayrı olacaklar. Her neyse, Dedikoducu Polis Instagram fotoğrafları ikisinin hala birlikte olduğunu gösterdikten sonra bu hikayeyi bozdu. Duruma yakın bir kaynak bunu 'gülünç' olarak nitelendirdi ve biz daha fazla anlaşamadık.

Jamie Foxx und Katie Holmes Hochzeit

'Tüm Cehennem Serbest Bırakılıyor'

En son boşanma hikayesi Temasta , Zeta-Jones ve Douglas'ın evliliğinin yakında 'Michael’ın sağlığıyla ilgili [endişeler]' yüzünden sona ereceğini söyledi. COVID-19 kilitlenmesi sözde ' çok kavga , 'Ve Zeta-Jones' hayatında biraz daha heyecana hazırdı. ' Gazeteci, 'çılgınca bir 911 çağrısını' çekişmenin kanıtı olarak gösterdi, ancak böyle bir çağrının olduğuna dair bir kanıt yok. Catherine Zeta-Jones ve Michael Douglas yeni bir torunu ve yirmi yılı birlikte kutluyorlar, ancak boşanmayı planlamıyorlar.

Bu anlatının sıklığına rağmen, yine de bir anlamı yok. İkisi, son Instagram paylaşımlarının da gösterdiği gibi, bunca yıldan sonra mutlu bir şekilde birlikte görünüyorlar.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Catherine Zeta-Jones (@catherinezetajones) tarafından paylaşılan bir gönderi

Was ist die beste Jahreszeit für Überlebende?

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Reba McEntire Erkek Arkadaşı Rex Linn’in Yeme Alışkanlıklarına Kızgın Mı?

Suri Cruise und Tom Cruise

Kim Kardashian West Temsilcisi, Söylentilere Yanıt Verdi 'KUWTK' Yıldızı CNN’den Van Jones ile Çıkıyor

Blake Shelton, Gwen Stefani için 'Ucubeler' 'Başka Bir Adamı Kovalıyor'?

Meghan Markle, Prenses Diana’nın Gizli Kasetleri Üzerine Bir ‘Öfke’ mi?

Lori Harvey, Yeni Erkek Arkadaşı Michael B. Jordan ile Babası Steve Harvey’in Tavsiyesini Aldı