Rağmen Prens Harry ve Megan Markle kraliyet görevlerinden ayrılmaya karar verdi , magazin dergileri hala çiftin evliliği hakkında bir sürü söylenti yayıyor. Hatta bazı raporlar önerdi Markle kocasını terk etti . Dedikoducu Polis araştırdığımız eşler ve ilişkilerinin durumu hakkında birkaç hikaye topladı.

Cover of Woman

(Kadınlar Günü)Meghan Markle, Prens Harry'den Uzaklaşmak İçin Kanada'ya mı Koştu?

2020'nin başında, Kadınlar Günü sözde Megan Markle Prens Harry'den ayrıldı ve Kanada'da saklandı . Dedikoducu Polis Ancak, parçanın her yerde ve çelişkili olduğunu gördü. Gazeteci, dük ve düşesin önümüzdeki beş yıl içinde ayrılacağını tahmin ediyordu. Oradan, içeriden biri Markle'ın “arkadaşlarının” Prens Harry'den boşanıp bir milyarderle evleneceğine inandığını açıkladı. Ayrıca dergi, Markle'ın Kanada'da saklandığını ve kocasıyla konuşmadığını iddia etti. Dedikoducu Polis Sahte hesabı bozmakla zaman kaybetmedim. İkisi ayrılmadı. Ayrıca, eğer çift ayrılsaydı, şu anda birlikte olmazlardı, o da öylelerdi.

Meghan, Başka Bir Bebek Yaptıktan Sonra Prens Harry'den Boşanmak İstiyor mu?

Temmuzda, Yeni fikir Sussex Düşesi iddia etti Prens Harry'den ayrılmayı planladı başka bir çocukları olduktan sonra. Çıkış, Markle ve Prens Harry'nin 'Markle'ın çiftin oğlu Archie ile ilk hamileliği sırasında evliliklerinde zor zamanlar geçirdiğini' iddia etti. Bir kaynak, dük ve düşesin Avustralya'nın Sidney kentindeki Admiralty House'da kaldığı süre boyunca, çiftin hamilelik konusunda savaştığını ve ayrı odalarda kaldığını iddia etti. Bu nedenle, Prens Harry'nin 'arkadaşları' Markle'ın ondan iki çocuk istemesinden endişeliydi, ancak ikinci bebek doğduğunda düşes dükten boşanacaktı. Sadece yapmadı Dedikoducu Polis Raporu çıktığında bozdu, ancak son zamanlarda yaşanan acı verici bir açıklama da bu hikayeyi çürüttü. 2020'nin sonundan önce Megan Markle, kalp kırıcı bir düşük yaptı Temmuz'da, ancak Prens Harry her zaman onun yanındaydı.

Bir Kavga, Prens Harry ve Megan Markle'ı Kırdı mı?

Yine de, magazin dergileri Megan Markle ve Prens Harry’nin evliliğini acımasızca seçmeye devam ediyor. Geçen haziran, Yeni fikir iddia edilen Markle Prens Harry'den çıktı. Gazeteye göre, Kraliyet çifti, sözde kavganın ardından 'SVU'suna kaçan' düşes gibi görünen şeylerle savaştı ve resimlerini kullandı. Çiftin çekişmesinin nedeni? Dergi, Markle'ın 'herhangi biri, Harry bile onun fikirlerine katılmadığında nefret ettiğini' iddia ediyordu. Hala, Dedikoducu Polis hikayenin tamamen saçma olduğunu açıkladı. Prens Harry evliliğine mahkum değil.

Prens Harry

(Yeni fikir)

Bekle, Prens Harry Meghan ve Oğullarını Eve Dönmek İçin Geride Bıraktı mı?

Gazeteler ayrıca Prens Harry'nin Megan Markle ile olan evliliğinde perişan olduğunu öne sürdü. Haziranda, Yeni fikir ilan etti Prens Harry, Markle olmadan özel bir jetle Birleşik Krallık'a kaçtı . Daha fazla kanıt için, çıkış, uçaktan çıkarken bir spor çantası taşıdığı bir fotoğrafını kullandı. Yayın, dükün, babası ve erkek kardeşi Prens Charles ve Prens William'ın kendisini gözle görülür şekilde üzen bir imajını gördükten sonra karısını ve oğlunu Los Angeles'ta bıraktığını iddia etti. Sık sık bir Kraliyet yazarı, “Harry fotoğrafı görmüş olacaktı ve ne yaptığını ve neyi kaçırdığını düşünmesini sağlamış olmalıydı” dedi. Dedikoducu Polis Prens Harry'nin havaalanından ayrıldığı imajının eski olduğunu ortaya çıkardıktan sonra dergiyi bir kez daha bozdu. Artı, dük ve düşes az önce Los Angeles'ta ilk Noellerini kutladılar, bu da raporu açıkça sahte hale getirdi.

Basitçe söylemek gerekirse, Prens Harry ve Megan Markle’ın evliliğinde yanlış bir şey yok.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Blake Shelton, Gwen Stefani Düğün Planları Üzerine Tartışıyor

Orijinal ‘Jake From State Farm’ Aktörünün Neden Yeniden Oyuncu Kadrosu Olması Gerekti?

Katie Holmes’un Emilio Vitolo ile İlişki Durumu Hakkındaki Gerçek

Nicole Kidman, Steve Irwin Biopic'te Terri Irwin Olarak Başrolde mi?

Ryan Seacrest’in İlk Instagram Gönderisi Neden Hollywood’un En Beğenilen İnsanlarından Biri Olduğunu Gösteriyor