Meghan Markle ve Prens Harry herhangi bir çiftten daha fazla haksız tabloid köşe yazılarına maruz kalıyorlar. Dedikoducu Polis ikisinin evliliklerinin başarısız olduğuna dair hikayeleri sürekli yıkıyor. İkisi birlikte bir ev satın aldı, birlikte bir Netlfix anlaşması imzaladı ve kendi hayatlarını yaratmaya odaklanıyorlar. birlikte . Evlilikleri çok sağlam, ancak bu, bu magazin dergilerinin aksini iddia etmesini engellemez. İşte sözde Sussex boşanmasıyla ilgili yakaladığımız hikayeler.

Prens Harry askeri üniforması içinde, Meghan Markle gelinlik içinde, düğünlerinde bir arabada.

(Blueskynet / Shutterstock.com)Markle Boşanma Ültimatomu Verdi

Göre Küre Markle, Prens Harry'e ' o ben veya onlar 'Onlar' kraliyet ailesine atıfta bulunur. Markle, 'Harry'nin kraliyet sürgünlerini sona erdirmek için pazarlık yaptığını öğrendikten sonra çılgına döndü - ve 'Geri dönebilirsin - ama Archie ve ben Amerika'da kalıyoruz!' Diye bağırdı. Bir saray kaynağı Prens Harry'nin“ Felaketlerini planladığı için Meghan'ı suçluyor ”dedi. Amerika'ya taşınmayı bıraktı ve karısını bu sefer kraliyet çizgisine ayak uyduracağına söz verdi. Ama Meghan bunun bir parçası olmak istemiyor! ' Dedikoducu Polis bu raporun hemen hemen her bölümünde iflas etti: çift sürgünde değildi, Prens Harry İngiltere'ye geri dönmek istemedi, hareket feci değildi ve hiç ültimatom verilmedi.

Saray Boşanmayı Onayladı

Şubatta, Yeni fikir sahip olduğu iddia edildi saraydan teyit Sussex Dükü ve Düşesi bölünüyordu. Sözde 'saray içerisinden' biri, 'Kraliçe artık Harry ve Meghan'ın ilişkisi konusunda çok gergin - bu yeni boşanma duyurusu, birlikte kalmaları için onlara çok fazla baskı uyguluyor' dedi. Hikaye, Prens Harry’nin kuzenleri Peter ve Autumn Phillips arasındaki alakasız bir boşanma hakkındayken, bu bariz bir yem ve değişmeydi. Bir Sussex boşanmasının yapacağı gibi dergi satmayacağı için kapakta Phillips'ten bahsedilmedi.

Markle'ın Boşanma Kağıtları Sızıntısı

Kadınlar Günü münhasıran edinmiş olduğu iddia edildi Markle'ın boşanma belgeleri . Markle'ın boşanmayı düşündüğü uzun bir makalede bu kağıtlardan hiç bahsedilmiyor. Sözde 'içeriden' biri, 'Korkunç olan şu ki Harry'yi tam da istediği yerde tutması - yasal haklar açısından tüm kartları elinde tuttuğu bir ülkede ailesinden izole edilmiş.' Prens Harry, Amerika'da hâlâ yasal haklara sahip olacaktı, ancak bu yemle ve değiştir hikayesindeki en büyük sorun bu bile değil. Markle'ın boşanmayı düşündüğüne dair kesin bir kanıt yok. Bu sadece başka bir Markle vuruşuydu.

Dük ve Düşes için 'Bitti'

Yine bir başkasında Yeni fikir kapak hikayesinde, saygın olmayan tabloid, Sussex'lerin Santa Barbara'daki evlerinde büyük bir tartışma yaşadıklarını iddia etti. Bir tanık 'Öyle görünüyordu onlar kavga ediyorlardı . Bir kadeh beyaz şarabın tadını çıkarıyordu ve bundan çok etkilenmiş görünmüyordu, ama Harry açıkça hayal kırıklığına uğramıştı. ' Bu, Markle'ı “kendi yolunu bulmaya alışmış çok kararlı bir kadın olarak kötüleştiren başka bir hikayeydi. Harry'nin etrafında dolanıyor ve bu onu hayal kırıklığına uğratıyor. ' Tabloids, Markle'ı düşünebildiği hemen hemen her şey için hedef alacak, bu sefer tartışmada iyi olan 'çok kararlı bir kadın' olduğu için. Bu tabloid, hikayesinde somut kanıtlara sahip değildi, bu yüzden Dedikoducu Polis kırdı.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Kate Middleton Hamile, Prens William Savaşan Kanser, Prens Harry Rehabilitasyona Hazır - Bu Haftanın En Önemli Söylentileri

Sharon Osbourne’un 'Diva' Davranışı 'The Talk' dan Kovuluyor mu?

Tom Selleck’in Kızı kimdir? Hannah Margaret Selleck Hakkında Her Şey

Rapor: Barbra Streisand 'Blindsided', Divorce Papers

Ben Affleck’in Ana de Armas ile 'Derin Su' Yeniden Çekimleri Nedeniyle Kayalarda İlişkisi?

Shaq’ın Kız Arkadaşı Kimdir? Shaquille O'Neal'e ve Çıktığı Kadınlara İçeriden Bakış