Ayrılıklar ünlüler için bile zordur. Ancak magazin dergileri sahte iddialarda bulunarak yardımcı olmuyor. Örneğin, Meg Ryan ve son zamanlarda ayrıldığı John Mellencamp . Dedikoducu Polis satış noktalarından ikisi arasında neler olduğuna dair pek çok sahte hikâye patlattı. İşte, gazetecilerin Ryan’ın Mellencamp’tan ayrılmasıyla ilgili yanlış anladığı birkaç kez.

Bu yılın nisan ayında, Dedikoducu Polis Maruz kalan Küre haksız yere iddia etmek için Mellencamp yeni kız arkadaşı Jamie Sherrill ile evleniyordu ve Ryan'ın düğünden yasaklandı . Güvenilmez magazin dergisi, Mellencamp'ın, koronavirüs salgını düzelir ve kutlamalara davet edilmeyen tek kişi Ryan olur olmaz Sherrill ile evlenmek istediğinde ısrar etti. Sözde bir kaynak çıkışa şunları söyledi: 'Meg'in romantik geçmişlerinden dolayı değil, John hala işlerin bitişi konusunda sert olduğu için davet alamayacak.' Doğru olsa da Mellencamp, Sherrill ile çıkıyor. , söz yazarı onunla hemen evlenmek istemiyordu, ne de Ryan'ı sözde düğünden yasaklayacaktı. Dedikoducu Polis hikayeyi reddeden Mellencamp için bir temsilciyle konuştu.Bir kaç gün sonra, Yeni fikir iddia edilen Ryan, Russell Crowe ile tekrar bir araya gelmeye çalışıyordu. . Çıkış ortaya çıktı Ryan’ın 1999’da Crowe ile ilişkisi ve zamanlamasının 'korkunç' olduğu konusunda ısrar ettiler ama 'birbirlerini sevmekten asla vazgeçmediler ve duyguları kesinlikle, en azından Meg'in tarafında kaybolmadı.' Dergi, Crowe'un iki kadın onun için 'kavga ettiği' için 'benzersiz' bir konumda olduğunu iddia ederek Terri Irwin'i aşırı dramatize edilmiş hikayeye bile attı. Hiçbiri doğru değildi. Ryan'ın temsilcisi hikayeyi yalanladı, ayrıca Dedikoducu Polis Ryan’ın yanlış aşk hayatıyla ilgili birçok yanlış hikayeyi çoktan çürütmüştü.

Ancak, daha geçen hafta Küre aynı hikayeyi geri dönüştürdü ve iddia etti Ryan, Crowe ile 'toparlanıyordu'. Hayali yayın, Ryan'ın Mellencamp tarafından 'küçültüldükten' sonra Crowe'un kollarına 'koştuğu' konusunda ısrar etti. Dergi, Ryan ve Crowe’un önceki romantizminin zamanlamasının kötü olduğunu, ancak Ryan'ın 'Crowe ile takılırsa' Mellencamp'ın 'daha az umursayacağını' iddia ettiği benzer anlatıyı tekrarlıyor. Dedikoducu Polis Ryan ve Crowe'un yeniden bir araya geldiği anlatısını düzelttikten sonra, birkaç hafta içinde herhangi bir şeyin değişeceğinden şüphelendik.

Açıkçası, magazin dergileri eski çift hakkında her zaman bilgisiz kalmıştır, tıpkı National Enquirer iddia edildi Ryan ve Mellencamp geçen Haziran'da gizlice evlendi. . Çıkış, Ryan'ın o zaman nişanlısıyla bir alyansla 'oynaştığını' ve sözde bir kaynak, ne zaman ve nerede evleneceklerine dair tüm spekülasyonlardan bıktıkları için ikisinin tek başına evlendiğini iddia ettiğini iddia etti. Eski çiftin Kasım ayında ayrıldığı göz önüne alındığında, magazin dergisinin zaten evli oldukları iddiasıyla yersiz olduğu aşikar. Ünlü aşkı söz konusu olduğunda, ister ayrılık ister yeni bir romantizm olsun, magazin dergileri doğru bilgi için gidilecek son yerdir.

İyi bir kahkaha mı ihtiyacınız var? Ünlüler bile karantina sırasında bir arada tutmak için mücadele ediyor ve erimelerini paylaşmak için sosyal medyaya dönüyor. CinemaBlend'deki arkadaşlarımız en iyi ünlü gönderilerini tek bir komik videoda derlediler.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.