Matthew McConaughey 'In evliliği bir süredir saçma dedikodulara konu oldu. Magazin dergileri sık sık McConaughey'in karısı Camila Alves ile sorunları olduğunu iddia etti, ancak bu gerçeklerden daha fazla olamazdı. Dedikoducu Polis bu temelsiz hikayeleri çürüttü. Burada birkaç kez magazin dergileri oyuncunun evliliği konusunda yanıldı.

Şubat 2019'da, Star iddia edilen Victoria Beckham, McConaughey ile 'flört etti' kocası David Beckham ile evlilik sorunları arasında . Yayın, şarkıcı göründükten sonra ısrar etti. Günaydın Amerika Beckham, ayrı projelerini tanıtmak için kameralar durduğunda McConaughey'e 'bayıldı'. Onun flört etmesine de çok açıktı. Hiç şüphe yok ki Matthew ilerlemelerinden zevk alıyordu - ona dikkatle duş verdi, 'dedi sözde içeriden biri. Dergi, eski Spice Girl’ün evliliğinin iplikle asılı ve şarkıcı intikam almak için McConaughey ile flört etti. Çıkış, iddiasıyla çok uzaktı. McConaughey’in karısı aslında sahne arkasındaydı. GMA o sırada zaten flört olamazdı.Altı ay sonra, KB iddia edildi McConaughey bir Wall Street kariyerine bakıyordu . Gazeteci, oyuncunun tıpkı filmdeki karakteri gibi borsacı olmak istediğini iddia etti. Para Avcısı. Sözde bir kaynak dergiye, oyuncunun borsacı olma takıntısının danışmanlarıyla yaptığı altı saatlik uzun konuşmalar nedeniyle 'karısını çılgına çevirdiğini' söyledi. Hikaye tamamen yanlıştı. McConaughey kariyerini değiştirmek istemiyordu ve Alves'i çıldırtmıyordu. Dedikoducu Polis McConaughey'e yakın olan ve hikayenin yanlış olduğunu onaylayan bir kaynakla görüştü.

ist ynw melly aus dem Gefängnis

Birkaç hafta sonra National Enquirer iddia etti McConaughey’in içki içmek ve parti yapmak kontrolden çıktı . Şüpheli tabloid, oyuncunun 'parti içten yollarını tekmeleyemeyeceğini' iddia etti ve oyuncunun 'salıvermek' için en sevdiği yerin New York olduğunu belirtti. Yayın ayrıca Alves'in 'Texas Longhorn maçlarından önce parti yapmasına uygun olduğunu' çünkü hevesli bir futbol hayranı olduğunu, ancak 'New York bar romps' konusunda açık fikirli olmadığını iddia etti. Aktörün yoğun çalışma programı göz önüne alındığında aşırı derecede 'parti' yapması mümkün değildi. Dedikoducu Polis ortaya çıktığında aptal hikayeyi bozdu.

Birkaç gün önce Küre iddia edilen McConaughey, ailesinden uzakta bir Airstream karavanında yaşıyordu . Gazeteci, aktörün karısı ve üç çocuğundan ayrı lüks bir karavan karavanında yaşadığını iddia etti. Matt, istediği her şeyi yapabileceği eski güzel günleri özlüyor. Evden uzaktaki seyyar evi, ona hala kontrolün elinde olduğu yanılsamasını veriyor ”dedi. Mevcut koronavirüs salgını göz önüne alındığında, oyuncunun ailesinden uzakta yaşamak isteyeceğinden şüpheliyiz ve o değil. Aslında, sosyal medya paylaşımlarına hızlı bir bakış, çoğumuz gibi her zaman ailesiyle çok yakın olduğunu gösteriyor. Dedikoducu Polis Elbette Tim'deki yanlış makaleyi reddetti.

Özetlemek gerekirse, bu güvenilmez magazin dergilerinin anlatmaya çalıştıkları şeye rağmen McConaughey’in evliliği tehlikede değil.

Steven mein 600 Pfund Leben

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.