Sarah Jessica Parker ve Matthew Broderick Hollywood'daki en uzun süreli evliliklerden birine sahip, ancak birkaç magazin dergisi Broderick'in karısının onu terk ettiğinden şüphelendiğini bildirdi. Bu satış noktalarına göre, Parker'ın diğer erkeklerle fazla arkadaşça olma alışkanlığı var, bu da evliliğinde kıskançlık ve çekişmeye neden oluyor. Dedikoducu Polis yıllar boyunca bu türden birçok söylenti gördü.

Matthew Broderick Evliliğindeki Üçüncü Tekerlek?

National Enquirer birkaç yıl önce Matthew Broderick'in kıskanç olduğunu bildirecek cesaret vardı. Sarah Jessica Parker’ın Andy Cohen ile arkadaşlığı . Görünüşe göre, Gerçek Ev Kadınları yönetici yapımcı ve Parker, Broderick'i kendi evliliğinde üçüncü bir tekerlek gibi hissettiriyordu. Bir iddia edilen kaynak dergiye, 'Sarah ne zaman büyük bir etkinliğe davet edilse Andy, Matthew'u evde çocuklarla yalnız bırakarak artı bir olmak istiyor' dedi.Tüm bu spekülasyon, Parker ve Cohen'in Met Gala'ya genellikle birlikte katılmasından kaynaklanıyordu. Broderick'in tipik olarak katılmamasının nedeni, onunla ilgilenmemesidir. Hem Parker hem de Broderick ile arkadaş olan Cohen, dır-dir ilgi duyuyor, bu yüzden onun katılması çok daha mantıklı. Oyuncunun temsilcisi önsezimizi doğrulayarak Dedikoducu Polis 'onun işi değil.' Burada gizli bir drama yok, sadece giyinme ve haute couture gecesine ilgi duymayan bir adam.

Matthew Broderick ve Sarah Jessica Parker birbirine yakın duruyor

(lev radin / Shutterstock.com)

Sarah Jessica Parker 'Mystery Man?' İle Görüldü

Bir kaç ay sonra, TAMAM MI! ısrar etti Parker yakalandı İtalya'da 'gizemli bir adam' la yakınlaşmak. Aktris, 'arkadaşlarıyla öğle yemeğinde, yanında oturan bilinmeyen bir beyefendi de dahil olmak üzere oldukça rahat görünüyordu.' Tabloid'de olmadığından beri akım bilgi paylaşmak, okuyucularına soru sormaya yöneldi.

Hat einer der Freunde ein Date gegeben?

Yani bu adam sadece bir arkadaş mı ... yoksa daha fazlası mı? Sarah'ın yanındaki gizemli adam hakkındaki düşüncelerin neler?

Açıkçası, çıkış tamamen bilgisizdi. Gerçekte, Parker gerçekten bir erkek de dahil olmak üzere bazı arkadaşlarıyla öğle yemeğinin tadını çıkarıyordu. Bu, derginin Parker'ın ona 'yakınlaştığını' tanımlamasını tamamen haklı çıkarmaz. Dedikoducu Polis bu hikayenin yanlış olduğunu belirledi.

war Stevie Wonder Blind von Geburt an blind
Morgans Hakkında Duydunuz mu ekran görüntüsü. Solda takım elbiseli Hugh Grant, sağda Sarah Jessica Parker.

(Sony Resimleri)

Boşanmaya mı Gidiyorsunuz?

En son, KB iddia edildi Matthew Broderick ve Sarah Jessica Parker boşanmaya gidiyordu Parker'ın onunla olan ilişkisi hakkında Morgan'lar hakkında bir şey duydun mu? başrol oyuncusu Hugh Grant. Sözde 'kaynak' bir çıkışa, 'Matthew Sarah Jessica'nın Hugh ile olan arkadaşlığından her zaman nefret ederdi' dedi, bu yüzden aktörün, karısının İngiliz aktörle ne kadar zaman geçirdiği söylendikten sonra 'çılgına dönmesi' şaşırtıcı değildi. tanımlanamayan bir arkadaş. Sarah çantalarını toplayıp gitmekle tehdit ederken epik bir kavga ettiler. Kaynak, ilişkilerinin en kötü dönemlerinden biriydi ”diye ısrar etti.

Dedikoducu Polis Makalenin 'saçma' iddialarını reddeden Parker'ın sözcüsüne bu hikaye hakkında biraz netlik kazandırmak için ulaştı. Gazetelerin ısrarına rağmen, Parker ve Broderick’in evliliği gayet iyi gidiyor ve her iki partnerden de aldatma olduğuna dair hiçbir ipucu yok. Aksi halde rapor veren kuruluşlar malarkey ile dolu.