Yapar Matt Damon içki problemin mi var? Gazeteler, oyuncunun kontrolden çıkmış olabileceğini iddia etti. Bu söylentilerin çoğu, onun kalıcı dostunu da içeriyordu. Ben Affleck, Damon'ın içki içmesi ikisi arasında bir soruna neden oluyor mu yoksa Affleck'in de aynı şeyi içmesi. Dedikoducu Polis ancak bu sahte hikayeleri düzeltti. İşte magazin dergilerinin Damon hakkında yanıldığı birkaç kez.

Matt Damon Evi Temizliyor mu?

Şubat 2018'de, Radar Çevrimiçi iddia etti Matt Damon, Ben Affleck'ten 'uzaklaşıyordu' . Web sitesi, Damon'ın 'sosyal çevresini tamamen elden geçirmeyi planladığını' iddia etti ve kendisini tartışmalarla çevrili arkadaşlarından kurtardı. Özellikle bir arkadaş Affleck'ti. Çıkış, Affleck ile olan ilişkisi nedeniyle Damon’ın adının 'sürüklendiğini' iddia etti ve aktör bunu düzeltmek istedi. Yine de hikaye çıktığında, Damon ve Affleck, Dünya Serisine birlikte katılırken görüldü . Ayrıca, daha saygın satış noktaları tarafından da rapor edildi. People Magazine , bu Damon, Affleck’in iyileşmesini çok destekliyordu. . Dedikoducu Polis o sırada sahte hikayeyi bozdu.Matt Damon Hala Ben Affleck'ten Vazgeçmeye Çalışıyor mu?

Aylar sonra, tabloid Star iddia edilen Ben Affleck’in ayıklığı, onunla Matt Damon arasında bir sürtüşmeye neden oluyordu. . Bu sefer hikaye, Damon'ın uzun süredir arkadaşını terk etmek istemesiydi çünkü ikisi 'içki içen arkadaşlar' olamazdı. Sözde bir kaynak, 'Matt sarhoş olmak ve arabaya binmek gibi değil - sorumlu bir şekilde içmeyi seviyor' ama 'içmesi, ayık bir yaşam sürmeye çalışan Ben ile geçirebileceği zamanı sınırladı' dedi. çıkış. Bu kulağa ne kadar duyarsız geliyor? Damon'ın Affleck'in ayıklığı yüzünden bir içki arkadaşını kaybetme konusunda daha fazla endişelendiğini ima etmek sadece hakarettir. Ek olarak, Damon'ın Affleck'i terk etmek istediği anlatıyı çoktan düzelttik.

Damon Kilitlenme Sırasında Kendini Mutlu İçiyor

Magazin dergileri, Damon'ın aşırı içtiği konusunda ısrar etmeye devam etti. En yakın zamanda, Küre iddia edilen Damon şu anki kilitlenme sırasında çok içiyordu. . Sözde bir kaynak, gazeteye Damon'ın günde 10 bira içip 'üzüntülerini boğduğunu' söyledi. Çıkış, Damon'ın 'sıkıldığını' ve sıkıntısını bu şekilde yeniden yaşamayı tercih ettiğini, ancak arkadaşları oyuncunun kontrolden çıktığından endişelendiğini iddia etti. Dedikoducu Polis hikayeyi araştırdı ve yanlış olduğunu buldu.

Matt Damon: Yaşam Koçu mu?

Haziran 2018'de, RadarOnline'ın Damon'ın Affleck'ten kurtulmaya çalıştığını iddia etmesinden aylar sonra, web sitesi daha sonra Damon, Affleck’in 'yaşam koçu' idi. Damon'ın Affleck ile hiçbir şey yapmak istemediğini iddia etmesi tuhaftı, ama aylar sonra ona 'koçluk' yapmaya çalışıyordu. Şüphelerimizi doğrulamak için o sırada Affleck'in bir sözcüsüyle görüştük ve makalenin tamamen uydurma olduğu söylendi.

Damon ara sıra birkaç bira içmeyi seviyorsa, bu onun alkolik olduğu anlamına gelmez. Ve eğer herhangi bir içkiye katılmamayı seçerse, Affleck'e de sırtını döndüğü anlamına gelmez. Açıkçası, magazin dergilerinin bir araya gelmesi gerekiyor.