Nick Cannon ve Mariah Carey Sadece birkaç hafta çıktıktan sonra 2008'de evleneceklerini duyurduklarında birçok insanı şaşırttı. 2014'te ayrılmalarının ardından ikisi, çocukları için iyi durumda kaldı. Bununla birlikte, geçen yıl, bir tabloid, Carey ve Cannon'un uzlaştığını ve başka bir bebek sahibi olduklarını bildirdi. Dedikoducu Polis hikayeye bakarak zaman kaybetmedi. İşte rapora ve şimdi ikisi arasında neler olduğuna bir bakış.

Nick Cannon Daima Mariah Carey'in Bebeği Olacak mı?

Geçen Eylül, Kadınlar Günü Mariah Carey ve Nick Cannon arasında hala aşk olduğunu ortaya çıkardı. Magazin ilan etti Carey ve Cannon yeniden bir araya geldi şarkıcı, Cannon ve Wild N’Out ev sahibi Carey'e 'güvenini geri kazanmak için ne gerekiyorsa yapacağını' söyledi. İçeriden bir kişi, Cannon'un '8 milyon dolarlık hile hükmü içeren sözleşme tarzı bir anlaşma imzaladığını' daha da açıkladı.Nick Cannon ve Mariah Carey, TeenNick HALO Ödülleri Gösterimi

(Everett Koleksiyonu / Shutterstock.com)

sienna miller und brad pitt

Şimdi, Dedikoducu Polis birisine 'hile hükmü' imzalatmanın biraz aşırı olduğunu belirtmek isterim ama biz makaleyi incelemeye devam ettik. Göre Kadınlar Günü , arkadaşlarının itirazlarına rağmen Carey, erkek arkadaşı Bryan Tanaka'dan ayrıldı çünkü Cannon ile işler tekrar 'ciddileşti'. Gazetecinin içeriden biri, 'Always Be My Baby' şarkıcısının, doktorlar onu hamile kalma şansının 'zayıf' olduğu konusunda uyardığı halde eski kocasından bir bebek sahibi olmayı umduğunu da sözlerine ekledi.

Mariah Geri Çekilmez

Yine de kaynak, Carey'in hayır cevabını kabul etmediğini doğruladı ve 'gelişmiş doğurganlık tedavileri sayesinde, 50'li yaşlarında bebek sahibi olacak bir sonraki ünlü olarak Brigitte Nielsen gibi olacağına ikna oldu.'

Ne yazık ki, Mariah ve Nick Sadece İyi Arkadaşlar

Ancak, Dedikoducu Polis tüm bu söylentilerin sadece söylenti olduğunu keşfetti. Mariah Carey ve Nick Cannon'un asla bir araya gelme veya bebek sahibi olma planları olmadı. Doğru, eski eşler birbirlerinden övgüyle söz ediyorlar ve ikiz çocukları Faslı ve Monroe'ya yakın kalıyorlar, ama ilişkileri kadarıyla bu kadar. Birkaç ay önce, Cannon, Carey ile ortak ebeveynlikten bahsetti ve bugün nerede durdukları.

Sadece 'Çocuklarımızın iyiliği için birlikte yaşayalım' dememize neden oldu. Onların yetiştirilmesinin olabildiğince sağlıklı olduğundan ve olabildiğince sağlıklı olduğumuzdan emin olmak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Ve bugün biz buradayız.

Bugün Nick ve Mariah Neler Oluyor?

Bebeklere gelince, önceki çiftin ayrılmasından bu yana daha fazla çocuğu olan tek kişi Cannon'du. Göçebe eski kız arkadaşı Brittany Bell ile bir çocuğu vardı ve başka bir bebek beklediği iddia ediliyor. Ayrıca Carey, Bryan Tanaka ile hala çok yakın. Şarkıcı kısa süre önce erkek arkadaşına sosyal medyada mutlu yıllar diledi.

Hat Robert Pattinson eine Freundin?

https://www.instagram.com/p/B-2DBTMgWlt/?utm_source=ig_embed

Bu da ilk defa istedi Kadınlar Günü Carey'in başka bir bebek sahibi olmak veya yakında tekrar evlenmek istediğini iddia etti. Birkaç ay önce, tabloid Carey bebek sahibi olmak ve düğün yapmak istedi Noel'e kadar. Dedikoducu Polis hikayenin doğru olmadığını açıklayan şarkıcının sözcüsüyle görüştü.

Son zamanlarda dergi, Carey’in yakında çıkacak anılarını da iddia etti. Hollywood davalarının bazılarını 'halledecekti' . Bu da yanlıştı. Carey, kitabın daha çok yaşadıklarının kişisel bir ifadesi olduğunu açıkladı. Bazı Hollywood şovu gibi değil Kadınlar Günü iletmeye çalıştı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.