Magazin gazeteleri geçen yıl hakkında söylentilerle doldu. Brad Pitt ve Margot Robbie . Robbie'nin zaten evli bir kadın olmasına rağmen, dedikodu paçavraları hakkında spekülasyon yapmayı bırakamadı. Harley Quinn: Yırtıcı Kuşlar aktrisin Pitt ile olduğu varsayılan 'ilişki'. Dedikoducu Polis bir örüntü algıladık ve en iyi büstlerimizi sevmeyen iki kuş üzerinde derledik.

Temmuz 2019'da, KB iddia edildi Pitt, Robbie'ye aşkını itiraf etti . Aktrisin kocası Tom Ackerley ile olan evliliğinin, Robbie'nin Pitt'le olan ve ironik bir şekilde sadece onu ve Pitt'i birbirine yaklaştırmaya çalışan arkadaşlığından dolayı parçalandığı bildirildi. Ackerly, karısına o kadar üzüldü ki, Los Angeles galasını atladı. Bir Zamanlar Hollywood'da .Bunların hepsi, sette ilk tanıştıklarında Robbie'ye kilitlendiği iddia edilen Pitt'in planına göredir. Bir Zamanlar Hollywood'da . Şüpheli bir kaynak çıkışa şunları söyledi: 'Margot’un duygularının platonikten romantizme doğru gizlice gelişmesini istiyor ve evlilik daha da kötüye giderse, Brad’in birlikte olmak istediği adam olduğunu anlayacağını umuyor.' Dedikoducu Polis bu sinsi söylentinin yanlış olduğunu kanıtlamakta hiçbir zorluk yaşamadı.

Ackerley'nin karısının filmi için Los Angeles galasını yapamadığı doğru ama yokluğunun arkasında evlilik meseleleri yoktu. Aksine, bir zamanlama çatışması önümüze çıktı. Dedikoducu Polis ayrıca yanıt almak için Pitt’in sözcüsüne ulaştı ve bu hikâyenin kesinlikle sinsi olduğu doğrulandı.

Aynı çıkış, rapor edildiğinde tekrar çıktı Brad Pitt ve Margot Robbie 'gizli randevulara' çıkıyordu Avrupa'daki film tanıtım turları sırasında. Güvenilmez yayın, ikilinin Cannes Film Festivali sırasında bir bara gitmek için gizlice ayrıldığını iddia etti. Sözde bir 'kaynak', Robbie'nin 'büyük bir pub hayranı olduğunu, bu yüzden Brad'i en sevdiği uğrak yerlerinde bir tura çıkaracağı için çok heyecanlandı' iddia etti. Sonunda ikisi, Berlin'deki Regent oteline girerken 'yakalandılar'. Bir Zamanlar Hollywood’da Almanya galası.

Bu hikaye neredeyse kendi kendini mahvedecekti. Başbakan için ikinci parti de, magazin gazetesinin uygun bir şekilde dışarıda bıraktığı Regent Oteli'nde gerçekleşecekti. Aksi takdirde, iki yıldızın randevuya çıktığına dair hiçbir kanıt yoktur. Olsaydı, bunu tanınmadan veya fotoğraflanmadan gerçekleştirme şansları sıfırdı. Dedikoducu Polis Birini gördüğümüzde bir pislik olduğunu anlar ve bu hikaye çok büyük yalanlara kokardı.

Robbie ve Pitt ile ilgili en son büstlerimizden biri aslında orijinaldeki bir bükülme. Bu yılın Ocak ayında, Yeni fikir iddia edildi Robbie, Altın Küre'de Pitt ile oturmamayı istedi . Çıkış, nedenler konusunda muğlaktı ve Robbie ile Pitt arasında 'büyük gerilim' olduğunu iddia eden bir içeriden alıntı yaptı, bu çıkış, isimsiz bir 'skandalın' sonucu olduğunu ima etti. Dedikoducu Polis bu hikayeye bir an güvenmedi, bu yüzden biraz araştırma yaptık.

Robbie, filmindeki rolüyle En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında aday gösterildi. Bomba onun rolü için değil Bir Zamanlar Hollywood'da . Birlikte oynamasına rağmen Bomba Nicole Kidman ve Charlize Theron'la birlikte onların masasına da oturmadı ve büyük ihtimalle onlarla birlikte oturmamayı talep ettiği için değildi. Öyle görünüyordu Dedikoducu Polis Sanki bu çıkış bir oturma düzeninden tam anlamıyla drama yaratıyormuş gibi. Cevaplar için Robbie'ye yakın bir kaynağa ulaştık ve magazin gazetesinin makalesinin uydurma olduğu söylendi.

Hatta tabloid'in bu saçma anlatının acımasızca çekiçlemesi, sonunda Brad Pitt'in kulaklarına bile ulaştı. Bir Dedikoducu Polis Pitt'e yakın kaynak bize aktörün bulunduğunu bildirdi onu Robbie 'tuhaf' ve 'kaba' ile ilişkilendiren söylentiler. Dahası, Pitt'in sadece işlerini yapan aktrislere bu şekilde magazinlerde yazılmasını biraz 'aşağılayıcı' bulduğu söylendi. Bu saplantılı habercilik artık sona ermelidir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.