Geçen yıl üniversiteye kabul rüşvet skandalı arasında, aktris Lori Loughlin ve onun kocası Mossimo Giannulli iki kızının Güney Kaliforniya Üniversitesi'ne girişini güvence altına almak için rüşvet ve kara para aklamakla suçlanıyor.

Blake Shelton und Miranda Lambert geschieden

O zamandan beri Loughlin, ailesinin durumundan varsayımsal hapishane zamanına kadar her şey hakkında düzmece tabloid dedikodulara yönelik sürekli saldırıların hedefi oldu. İşte en son yanlış söylentilerden bazıları Dedikoducu Polis aktrisin kızlarıyla olan ilişkisini çürüttü Olivia yeşim ve Isabella Giannulli .Loughlin'in Ekim 2019'da ilk suçlamalarıyla vurulmasından kısa bir süre sonra, Star kızlarının Annesine karşı 'intikam almanın' bir yolu olarak annelerine karşı ifade vermeyi planlıyor . Tabloid, skandalın '[Loughlin’in] kızlarıyla olan ilişkisine onarılamaz şekilde zarar verdiğini' yazdı. Hikaye doğru değildi: Loughlin’in doğum gününde hem Olivia Jade hem de Isabella sosyal medyada sevgi dolu mesajlar yayınlamışlardı. İnsanlar, çok daha güvenilir bir ünlü haber kaynağı, aktrisin 'hapiste vakit geçirmek zorunda kalırsa onu ilk ziyaret edenlerin' kızları olacağını bildirdi. Bunlara ek olarak, Dedikoducu Polis bize makalenin uydurma olduğunu söyleyen aileye yakın bir kaynakla görüştü.

Yılın sonunda, Küre nasıl olduğu hakkında aptalca bir hikaye ile geldi Loughlin, John Stamos'tan kızlarına bakmasını istemişti. o hapishanedeyken. Şüpheli bir 'kaynak', Loughlin'in ona sorduğunu iddia etti Dolu ev 'Onlara göz kulak olmak ve aylık harçlıklarını denetlemek' için başrolü paylaşıyor. Hikaye saçmaydı: sadece yapmakla kalmadı Dedikoducu Polis Güvenilir kaynak bize iddianın yanlış olduğunu söylüyor, ancak Loughlin henüz hapis cezasına çarptırılmamıştı ve hala vermedi. Ayrıca, Olivia Jade ve Isabella hem yasal yetişkinler. Sırf annelerinin kocasını televizyonda oynadığı gerekçesiyle, Stamos'un devreye girip onlara harçlık vermesine ihtiyaç duyacaklarını düşünmek tuhaf.

Martta, Star başka bir sahte iddiayla geri döndü, bu sefer Loughlin, Instagram'a gönderi yayınladığı için Olivia Jade'e 'öfkeliydi' davasına giden yolda. Başka bir şüpheli 'içeriden' tabloid gazetesine, 'Dünyayı umursamıyormuş gibi kendini gösteriyor ve Lori öfkeli,' dedi. Gerçekte, bir YouTuber ve sosyal medya fenomeni olan Olivia Jade, ebeveynlerinin davasıyla hiçbir ilgisi olmayan bazı zararsız özçekimler paylaşmıştı. Tamamen hikayesizdi. 'Lori iki kızıyla da yakın,' Dedikoducu Polis kaynak bize söyledi. 'Düşmanlık yok.'

O ayın ilerleyen saatlerinde National Enquirer oyuna nasıl Loughlin kızlarının ağzını susturmuştu duruşmaya hazırlanıyor. Şüpheli bir kaynak, yayına Loughlin'in kızlarına 'ağızlarınızı kapalı ve burunlarınızı temiz tutmalarını' emrettiğini söyledi. Ancak 'içeriden', kızlar 'ebeveynlerinin durumunun ne kadar kötü olduğunu anlamıyor veya umursamıyor gibi görünüyor' diye ekledi. Kaynak özellikle, Olivia Jade'in 'yasal bir yıkım topu' olduğunu, 'ebeveynlerine haydut' davrandığını ve sosyal medyaya geri döndüğünü belirtti. Ancak Dedikoducu Polis Kısa süre sonra öğrendi, bu tamamen yanlıştı: Olivia Jade skandalın ardından yalnızca birkaç video yayınlamıştı, biri yasal durumu tartışmayacağını, diğeri ise makyaj uygulamakla ilgili. Gazetenin onu ortaya çıkardığı yıkıcı güç tam olarak bu değil.

Was ist mit Ron White und Jeff Foxworthy passiert?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.