Geçen yılki üniversiteye giriş rüşvet skandalına yakalandığından beri, Lori Loughlin gazetelerden gelen ve buzz üzerinden para kazanmaya çalışan pek çok çirkin makaleye konu oldu. Loughlin, dolandırıcılık suçlamalarından suçsuz olduğunu iddia etti ve birkaç aydır duruşmasına başlamayacak, ancak bazı gazeteciler, yaklaşan hapis cezası hakkında (şu anda varsayımsal) çılgın dedikodular uydurmayı üstlendi. Dedikoducu Polis birçoğunu tamamen sahte olduğu gerekçesiyle çürüttü. İşte bunlardan sadece birkaçı.

Geçen yılın Kasım ayında National Enquirer hakkında bir hikaye yazdırdı Loughlin hapishaneden kaçınmak için hastalık numarası yapıyor . Bir 'kaynak' güvenilmez gazeteye, aktrisin 'iç kanama ve organ yetmezliğinin sonucu olduğunu söylediği sürekli baş ağrıları ve mide kramplarından bahsettiğini' söyledi. Kimliği belirlenemeyen 'diğer kaynaklar', bu şikayetlerin 'sert bir cezadan kaçınmak için sempati kazanma planı' olduğunu ekledi.In welchem ​​Alter ist Bob Ross gestorben?

Yine açık olmak gerekirse, mahkemeleri o sırada başlamamıştı ve Ocak ayı sonuna kadar resmi tarih belirlenemeyecekti . Magazin dergisinin neden bahsettiği hakkında hiçbir fikri yoktu. Belli ki Loughlin ve kocası Mossimo Giannulli, suçlamalara karşı koyabileceklerine veya suçlu olduklarını kabul edeceklerine inanıyorlardı. Loughlin'e yakın bir kaynak da şunları söyledi: Dedikoducu Polis kayıt dışı teorinin 'tamamen saçma' olduğu.

Bir hafta sonra Enquirer bir iddiayla geri döndü Loughlin, duruşması öncesinde parasını saklıyordu. ailesinin mali durumundan korktuğu için. Ve bununla, varlıkları bir offshore hesaba aktardığını kastetmiyoruz - tabloid, kelimenin tam anlamıyla milyonlarca dolar nakit aldığını ve gerçek fiziksel 'gizli deliklerde' sakladığını öne sürdü. İddia tamamen gülünçtü. Dedikoducu Polis 'In kaynağı, gazeteden gelen 'sürekli saçmalık' akışında sadece bir tane daha olduğuna dair bize güvence verdi.

Wo ist Ashton Meem jetzt?

Aralık sonlarında, Loughlin'in hapishaneye hazırlanmak için dövüş sanatları öğrendiği söylendi , tarafından yazılan aptalca bir rapora göre - başka kim? - National Enquirer. Bu kez, içeriden biri olduğu iddia edilen kişi, Loughlin'in 'ciddi bir zaman geçiriyor olabileceği gerçeğine teslim olduğunu' ve 'kimsenin onunla uğraşmamasını sağlamak için dövüş sanatlarını öğrendiğini' söyledi. Dedikoducu Polis hikayeyi gerçek olmadığı için reddetti. Loughlin gerçekten zor zamanlarda 'istifa etmiş' olsaydı, mahkemeye çıkmak yerine bir savunma anlaşması arayacaktı. Hikaye açıkça sahteydi.

Bundan birkaç gün sonra Küre Lori Loughlin hakkında kendi hikayesini yayınladı ve sahip olduğunu iddia etti. ona sordu Dolu ev başrol oyuncusu John Stamos kızlarına bakacak eğer o ve Gianulli parmaklıklar ardına düşerse. 'Olivia Jade ve Bella'nın bakmaya ihtiyacı olduğunu düşünüyor ve bunu televizyondaki kocası John'dan daha iyi kim yapabilir?' Gazeteci, Loughlin’in çocuklarının 'onlara göz kulak olacak ve aylık harçlıklarını denetleyecek birine' ihtiyacı olacağını söyleyerek devam ediyor. Bu gerçekten saçma bir sözdü. Gibi Dedikoducu Polis Loughlin’in çocuklarının 20 ve 21 yaşında olduğunu ve Stamos ile yakın olsalar da, sırf TV kocasını oynadığı için mali işlerinin sorumluluğunu üstlenmesi ve ödeneklerini dağıtması fikri gülünçtü.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.