Liam Hemsworth ve Miley Cyrus bir aydan daha kısa bir süre önce bölündü, ancak bu, magazin dergilerinin aktörü bir dizi ünlü kadınla romantik bir şekilde ilişkilendirmesini engellemedi. Dedikoducu Polis bu sahte flört söylentilerinin birçoğunu çürüttü. İşte yeni birkaç örnek.

Boşanma davası açtıktan bir haftadan az bir süre sonra, KB iddia eden bir rapor yayınladı Hemsworth, Jennifer Lawrence'a yaklaşıyordu. , onun Açlık Oyunları ortak yıldız. Dergi, Hemsworth ve Lawerence'ın 'gizli mesajlar ve gece geç saatlerde telefon görüşmeleri' alışverişinde bulunduğunu ve ikili arasında 'her zaman bir kıvılcım olduğunu' iddia etti. Merakla, makale Lawrence’ın Şubat ayından beri nişanlısı Cooke Maroney’den bahsetmiyor. Dedikoducu Polis Hikayeyi, Lawrence’ın kampındaki bir kişinin bize bunun doğru olmadığına dair güvence vermesi üzerine bozdu.Sadece birkaç gün sonra, Star ve Temasta ikisi de hakkında benzer hikayeler yayınladı Hemsworth, kardeşi Chris'in eski kız arkadaşı Isabel Lucas'la çıkıyor. Cyrus ile olan ayrılığının ardından. Göre Yıldızlar Lucas, sözde kaynak, 'alabildiğin kadar düşük anahtar' ve 'Miley'in kutupsal zıttı' idi. The Temasta makale ikisinin birlikte bir ev partisine katıldığını iddia etti. Her iki rapor da yanlıştı. Hemsworth ve Lucas'ın ne zaman ve nasıl bir araya geldiklerine dair hiçbir söz yoktu ve aktrisin temsilcisi romantizm söylentilerini tartışmak için kayıtlara geçti. Hemsworth'a yakın bir kaynak da şunları söyledi: Dedikoducu Polis ağabeyinin eski kız arkadaşıyla çıkmıyordu.

Daha geçen hafta Yeni fikir hakkında bir hikaye uydurdu Hemsworth ve Katie Holmes arasındaki romantizm . Sahte rapor, her iki yıldızın da yakın zamanda yüksek profilli ilişkileri sona erdirdiği için uyduruldu. Yayın, aktörün kayınbiraderi Elsa Pataky'nin, Holmes'un Kasım ayında bir McDonald's yardım etkinliği olan McHappy Günü için 2019 Büyükelçisi olarak hizmet etmek üzere Avustralya'ya gittiğinde ikisini tanıtmayı planladığını iddia etti.

Şüpheli bir kaynağa göre, Pataky ve Holmes “yıldızlarla dolu Hollywood etkinliği” nde arkadaş oldular, magazin dergisi uygun bir şekilde isimlendirmeyi başaramadı. Bu eşleştirmenin aylar öncesinden planlanacağı fikri de gülünçtü.

Yine de çıkış, Holmes ve Hemsowrth'un harika bir çift olacağını, çünkü her ikisinin de çok fazla hayır işi yaptığını iddia etti. Yüzlerce başka yıldız ve milyonlarca sıradan insan da bunu yapıyor. Neredeyse birlikte mükemmel olacaklarını söylemek gibi çünkü ikisi de su içmeyi ve hava solumayı seviyor. Gülünç önermeye rağmen, Dedikoducu Polis Duruma yakın bir kaynakla görüştü ve bize Pataky'nin ikisini ayarlamadığını söyledi. Bu, gazete satmak için tasarlanmış bir başka sahte aşk bağlantısıydı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.