Leonardo Dicaprio ve Camila Morrone Oscar'dan önce gizlice evlenmemiş, bebeğini de beklemiyor. Yeni bir tabloid hikayesinin dayanak noktası bu, ama Dedikoducu Polis debunk it. Hikayenin tamamı yanlış.DiCaprio ve Morrone, bu ayın başlarında Akademi Ödülleri'nde ilk resmi olarak halka açık bir şekilde ortaya çıktılar. Göre TAMAM MI! , oyuncunun nihayet kız arkadaşını bir ödül şovuna getirmesinin nedeni düğümü bağlamış olmalarıdır. Çıkış, Oscar'lardan kısa bir süre önce Bahamalar'daki özel bir adada iki yıllık yeminlerini değiş tokuş ettiklerini iddia ediyor.Bilinmeyen bir kaynak, 'Haberleri sessiz tutmaya çalışıyorlardı, ancak sonunda Leo’nun şov dünyası arkadaşlarından bazılarının ve onun Bir Zamanlar Hollywood'da sırrı kostarlar. Taraflardan birindeki herkese söylediler - ve tabii ki çok fazla sarılma, tezahürat ve sevinç gözyaşları vardı. ' Sahte bir düğün, magazin gazetesi için yeterli değildir, bu nedenle 'içeriden' bir kişinin 'Camila'nın hamile olduğu dedikoduları var! Camila ve Leo, her ikisi de ebeveyn olmak istiyor ve denediklerini ima ediyorlar. Söylentiler doğruysa, sevdikleri ayın üstesinden gelir. '

Oradan Brad Pitt sahte resme girer. İsimsiz ihbarcı, 'Leo'yu bir inanç sıçrayışı atmaya ve Camila'ya bağlanmaya teşvik eden Brad'di' diyor ve DiCaprio'nun rol arkadaşının tavsiyesini hemen aldığını ve 'Camila ile özel bir jete atlayarak Bahamalar'a uçtuğunu' ekliyor. karısı olmasını istedi. 'Hikaye devam ederken, DiCaprio, yakın aile ve arkadaşlarıyla birlikte kutlama için gizlice uçtu ve bu da ona 4 milyon dolara mal oldu. Pitt'e ek olarak, katıldığı söylenen diğer yıldızlar arasında Kate Winslet, Jonah Hill ve Tobey Maguire yer alıyor. DiCaprio ve Morrone, sahilde 'asla hile yapmayacağına' söz verdiği sözde karşılıklı yemin ettiler. Bunu, 'dünyanın en iyi bongo oyuncuları' ve 'tropikal bir büfe' içeren bir resepsiyon izledi.

İddia edilen kaynak, 'gecenin en unutulmaz kısmı' na gelince, Pitt dokunaklı bir sağdıç konuşması yaptığını, 'Leo'ya yıllar boyunca çok iyi bir arkadaş olduğu için teşekkür ettiğini ve her zaman yanında olacağına söz verdiğini' söyledi onun gelini. ' Görünüşte var olmayan içeriden biri, oyuncunun konuşmasının sonunda, 'evde kuru göz yoktu' diyor.

Bu fantastik düğün, yazarlar odasında yaratıldı. TAMAM MI! Dedikoducu Polis Hikayenin tamamen doğru olmadığını söyleyen DiCaprio’nun sözcüsünü kontrol etti. Oyuncunun temsilcisi ayrıca derginin hikayesini doğrulamak için 'ulaşmadığını' da söylüyor. Bunun nedeni muhtemelen havadan yaratılmış bir hikayeyi doğrulamanın zor olmasıdır.Elbette, dünyada DiCaprio'nun Bahamalar'da evlendiğini bildiren tek bir yayın yok. TAMAM MI! ayrıca bu gizli törenin ne zaman gerçekleştiğine dair kesin bir tarih vermemektedir. DiCaprio, Pitt ve bir grup diğer A-lister son iki ay içinde Bahamalar'a birlikte gitmiş olsalardı, fark edilmeleri neredeyse imkansızdı. Doğru olmasına rağmen DiCaprio ve Morrone’un ilişkisi giderek ciddileşiyor gizlice evli değiller veya çocuk beklemiyorlar.

Ayrıca not edilmelidir, TAMAM MI! sahte hikayelerini takip edemez. Dedikoducu Polis Yanlış haber yaptığı için geçen Ağustos'ta magazin dergisini basmıştı. Pitt, DiCaprio'nun kız arkadaşına evlenme teklif etmesine yardım etmişti. . Doğal olarak, dergi altı ay önceki hayali etkileşimden bahsetmiyor. Bundan kısa bir süre önce aynı çıkış dedi ki Dicaprio ve Morrone 'güven sorunları' yaşıyordu. Tabloid, çiftin romantizmi hakkında hiçbir zaman bir fikir edinmedi.

Kaynaklar

  • Brooke Blumberg, Leonardo DiCaprio'nun Sözcüsü. 27 Şubat 2020.

  • Fernandez, Alexia. “Leonardo DiCaprio Camila Morrone ile Yerleşmeye Hazır mı? 'Oldukça Ciddiler': Kaynak. ' İnsanlar, 24 Temmuz 2019.

  • Shuster, Andrew. 'Brad Pitt, Leonardo DiCaprio'nun Camila Morrone'a Kız Arkadaşı Teklif Etmesine Yardımcı Oldu mu?' Gossip Cop, 2 Ağustos 2019.

  • Shuster, Andrew. 'Leonardo DiCaprio’nun Kız Arkadaşı Hala Exes İle İrtibatta Olduğu İçin Üzgün ​​mü?' Dedikoducu Polis, 15 Mayıs 2019.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.