Geçen yıl bir tabloid bunu bildirdi Lady Gaga çocuk sahibi olmaya odaklanmak için sahne ışıklarından “uzaklaşmak” dı. Dedikoducu Polis ortaya çıktığında hikayeye baktı ve yanlış olduğunu anladı. İşte o zamandan beri olanlar.

Jäger Biden Frau Melissa Cohen

Lady Gaga Hollywood'a 'Güle Güle' mi Diyor?

Ocak 2019'da Kadınlar Günü, iddia edildi Gaga, nişanlısı Christian Carino ile bebek sahibi olmaya çalışıyordu. . Dergi, şarkıcının bir aile kurmaya odaklanmak için eğlence sektöründen 'bir adım geri çekilmeye' hazır olduğunu belirtti. Gazetecinin içeriden biri, Gaga'nın 'ciddi dramalardan dönem filmlerine, romantik komitelere ve bir süper kahraman filmi bile 'Ama' başarısından para kazanmak için hiç acelesi yoktu. 'Kaynak devam etti ve o sırada 'Bad Romance' şarkıcısının asıl odak noktasının anne ol . 'O ve Christian birlikte ebeveyn olmak için son derece çaresizler,' diye ekledi. Ancak hikayeyi inceledikten sonra, Dedikoducu Polis doğru olmadığını anladı. Makalenin uydurma olduğu konusunda bize güvence veren bir Gaga sözcüsü ile görüştük.

Lady Gaga, Eylül 2020

(MTV)

Rock of Love Gewinner der ersten Staffel

Lady Gaga Meşgul Bir Kadın

O sırada şarkıcı şunu belirtti: oyunculuğa devam etmek için her türlü niyeti vardı . Şarkıcı sadece Patrizia Reggiani'yi canlandırmak için imzalandı Ridley Scott'ın Maurizio Gucci cinayetine odaklanacak yeni bir filminde. Ayrıca şarkıcı kısa süre önce yeni bir albüm çıkardı, Chromatica , birkaç ay önce ve MTV'de gerçekleştirildi Video Müzik Ödülleri geçen hafta. Görünüşe göre şarkıcı şu anda kariyerinin zirvesinden keyif alıyor, ancak Dedikoducu Polis anne olduğunda, çoğu çalışan annenin yaptığı gibi kariyerini ve anneliğini değiştirebileceğinden emin. Ayrıca, Gaga, Carino ile olan nişanını kesti Bu hikaye çıktıktan bir ay sonra ve şimdi Michael Polansky ile çıkıyor.

Lady Gaga’nın Kişisel Hayatı Hakkında Daha Fazla Sahte Hikaye

Kadınlar Günü aynı zamanda şarkıcı hakkında haber yaparken çok güvenilmez ve onun hakkında çok sayıda hayali hikaye dizisi yaratmıştı. Özellikle Bradley Cooper ile ilgili olanlar. Geçen Haziran, tabloid iddia etti Lady Gaga'nın Bradley Cooper'dan bir bebeği oldu . Gülünç hikaye, Irina Shayk'in aynı zamanda hamile olduğunu bile iddia ediyordu. Bu yanlıştı. Dedikoducu Polis hikayeyi düzeltti çünkü Gaga ve Cooper asla bir eşya olmadı.

Kate Hudson schwanger Brad Pitt

Yine de bu, derginin eski kostarlar hakkında başka yanlış hikayeler uydurduğu ilk şey değildi. 2019'un başlarında, Dedikoducu Polis iddia ettiği için yayını bozdu Cooper ve Shayk'in sözde ayrılmasının nedeni Gaga'ydı. . Ancak Cooper ve Shayk o yılın Haziran ayına kadar ayrılmadılar. Bu da çelişiyordu Kadınlar Günü Gaga'nın aynı zamanlarda Carino ile bir aile istediğini söyleyin. Görünüşe göre bu tabloid, Gaga’nın kişisel hayatına dair gerçek bir kavrayışa sahip değil ve anlatılarıyla her yerde.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.