Lady Gaga Yıllardır medya tarafından kişisel hayatı inceleniyor. Son zamanlarda, magazin dergileri şarkıcının şu anki sevgilisiyle ilk çocuğunu doğurmak için acele ettiğini iddia etti. Dedikoducu Polis bu yanlış hikayeleri bozdu. İşte Gaga'nın bebek beklediği konusunda magazin dergilerinin yanıldığı birkaç kez.Bu yılın başlarında, KB iddia edildi Gaga, yeni erkek arkadaşı Michael Polansky ile bir bebek bekliyordu . O zamanlar, şarkıcı yeni bir ilişki içinde olduğunu açıkça onaylamıştı ve tabloid durumu daha da tuhaf hale getirmek için zaman kaybetmedi. Çıkış, hamileliğin 'planlanmadığı' sırada şarkıcının 'her zaman anne olmak istediğini ve bunun doğru zaman olduğunu hissettiğini' öne sürdü. Dergi ayrıca Polansky'nin 'tatilden bebek babaya kaçmak anlamına gelen şeyden' geçmekte sorun olmadığını belirtti. Dedikoducu Polis hikayeyi araştırdı ve hiçbir gerçek olmadığını anladı. Şarkıcının hamile olmadığını doğrulayan duruma yakın bir kaynakla da görüştük.İki ay sonra, Yaşam tarzı yanlış ifade edilmiş Gaga çaresizce Polansky ile evlenmeye ve bebek sahibi olmaya çalışıyordu . Dergi, şarkıcının zaten girişimciyle evlilik hakkında konuştuğunu ve yerleşmeye hazır olduğunu iddia etti. Bir kaynak dergiye, 'Şu anda Michael'a evlenme teklif eder ve elinden gelse hemen onunla evlenirdi ama sabırlı olmaya çalışıyor,' dedi. Şarkıcı doğruyken bir gün çocuk sahibi olmak istiyor mu , Gaga 'umutsuzca' Polansky ile evlenmeye ve bebek sahibi olmaya çalışmıyordu. Dedikoducu Polis O sıralar sahte magazin öyküsünü bozdu.

Bir ay sonra Küre iddia edilen Gaga, Polansky ile 'bebek delirmişti' . Çıkış, bir kez daha şarkıcının Polansky ile çocuk sahibi olmaya hazır olduğunu iddia etti. Sözde bir kaynak dergiye şunları söyledi: “Birkaç yıldır açık bir şekilde bebek istiyordu, ancak öncekilerin hiçbiri şu ya da bu nedenle uygun değildi. Michael ile doğru hissettiriyor. Bunu konuştular ve ikisi de bir bebek için denemeye başlamayı kabul ettiler. ' The Küre aynı hikayeyi kardeş yayınından geri dönüştürdü, Yaşam tarzı , hangi Dedikoducu Polis düzeltildi. Yine de, sahte hikayeyi ortaya çıktığında göz ardı ettik.Lady Gaga'nın hamile kalmasıyla ilgili anlatının magazin dergilerinde yeni olmadığını belirtmekte fayda var. Biri Dedikoducu Polis 2019'un en önemli söylentileri bir Temasta haksız yere iddia edilen makale Cooper hamile bir Gaga ile ilişki kurmak için Irina Shayk'tan ayrılıyordu. . Dergi, Cooper ve Gaga'nın 'gizli otel bağlantıları' yaptığını ve Gaga'nın 'parıldadığını ve bir bebek yumruğu sakladığını' iddia etti. Hayali hikaye uydurma idi ve asla gerçekleşmedi. Dedikoducu Polis Cooper ve Gaga'nın birbirleriyle asla romantik bir ilişki içinde olmadıkları ve kesinlikle bir bebek sahibi olmadıkları konusunda defalarca tartıştı.

Bir Baby Gaga görmeyi sevmemize rağmen, zamanı geldiğinde olumluyuz, şarkıcı bunu kendisi veya daha güvenilir çıkışlar aracılığıyla açıklayacak.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.