Goldie Hawn ve Kurt Russell Magazin dergileri aksini iddia etmeye çalışsa da, ’nin ilişkisi zamansız. Yaklaşık 40 yıldır birlikte olan kalıcı Hollywood çifti, aşklarıyla ilgili yanlış söylentilerle boğuşuyor. Dedikoducu Polis Hawn ve Russell’ın ilişkisi hakkında magazin dergilerinin birkaç kez yanıldığını toparladı.

Goldie Hawn ve Kurt Russell Aşktan mı Düştü?

İkili, Hollywood çiftleri arasında nadir bir başarı olarak görülse de, magazin dergilerinin onlar hakkında aşağılayıcı hikayeler uydurmasını engellemedi. Örneğin, Kasım 2018'de Star iddia edilen Goldie Hawn ve Kurt Russell ayrı hayatlar yaşıyorlardı . Çıkış, çiftin Hawn'ın Russell'a kendisiyle 'aşık olduğunu' söylemesiyle sonuçlanan destansı bir kavga yaşadığını iddia etti. Sözde bir kaynak ayrıca, çiftin bu sözde 'kavga' gerçekleşmeden önce bir süredir ayrı hayatlar yaşadığını iddia etti. Dedikoducu Polis hikayenin başından beri karanlık geldiğini biliyordu. Bu hikayenin çiftin 'ayrı hayatlar yaşadığı' hakkındaki tuhaf iddiasını ya da destansı bir kavganın aşklarını sona erdirdiğini destekleyen hiçbir kanıt yoktu. Sahte hikayeyi çıktığında bozduk. İddia iki yıl sonra daha da aptal görünüyor.Hawn ve Russell Ayrı Yaşıyor muydu?

Sadece günler sonra, TAMAM MI! , aynı topu aldı ve onunla koştu, iddia ederek Russell ve Hawn birlikte 35 yıl sonra ayrıldı . Yayın, çiftin 'gizli bir bölünme' yaşadığını ve en az bir yıldır ayrı yaşadığını iddia etti. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye 'Aralarında işler epeyce gergin' dedi ve çiftin 'sır ve yalanlardan' bıktığını ekledi. Bu hikayenin zamanlaması daha kötü olamazdı. Sadece sahip değildi Dedikoducu Polis zaten satış noktasının kardeş yayınındaki benzer bir anlatıyı düzeltti, ancak Hawn, Russell'ı Netflix filminin galasında destekledi , Noel Günlükleri bu gülünç hikaye ortaya çıktığında. Bu saçma hikayeyi ortaya çıktığında düzeltmek için hiç vakit kaybetmedik.

Kurt, Goldie'yi telefona mı terk etti?

2019 baharında Küre beyan Hawn, Russell tarafından terk edildi . Güvenilir olmayan çıkış, Russell'ın uzun süredir partnerini telefonla terk ettiğini iddia etti. Goldie, kendisinin ve Kurt'un hayatlarının geri kalanında birlikte olacağına inanıyordu. Böyle bir şeyin olacağını asla hayal edemezdi! Yarım yamalak bir haberci dergiye verdiği demeçte, kalp kırıcı olmalı, ”dedi. Tıpkı diğer magazin dergileri gibi, Küre Russell'ın Hawn'dan neden 'ayrıldığını' açıklamadı. Daha da ilginci, isimsiz kaynağın, sanki çift lisedeymiş gibi telefonda olduğunu iddia etmesi. Dedikoducu Polis, ancak, bize makalenin sahte olduğuna dair güvence veren duruma yakın bir kaynakla görüştük.

Goldie'den Kurt'a: 'Benimle Ya Da Else Evlen!'

Aylar sonra, TAMAM MI! İddia ettiğimiz için yine bizimle sıcak suya indi Goldie Hawn, Kurt Russell'ın onunla evlenmesini yoksa onu terk etmesini istiyordu . Sadece başlıktan Dedikoducu Polis bu hikayenin uydurma olduğuna dair güçlü bir his vardı. Hawn ve Russell yıllar boyunca neden birbirleriyle evlenmemeyi seçtiklerini açıkladılar. ve çift onlarca yıldır birlikte olduğu için, Hawn'ın birdenbire fikrini değiştirmesi bir anlam ifade etmiyordu. Yine de anonim bir kaynak, aktrisin evliliğe 'hazır' olduğunu iddia etti 've Kurt gemide değilse, başka birini bulacak!' Yani 30 yıldan fazla birlikte olduktan sonra Hawn, Russell'dan sırf evlenmek için taşınmaya hazır mı olacak? Hikaye kesinlikle hiçbir anlam ifade etmiyordu, bu yüzden aptal anlatıyı çürütüyoruz.

Kurt Russell ve Goldie Hawn 'Düğünlerini' İptal Etti

En son, düzelttik Küre yine yanlış ifade ettiği için Hawn ve Russell kavga ettikten sonra düğünlerini iptal ettiler. . Birincisi, düğün olmadı. İkincisi, magazin dergisinin bu saçma iddiayı destekleyen 'kanıtı', hikayenin kendisi kadar saçmaydı. Yayın, Hawn ve Russell'ın aptalca anlatısını desteklemek için mücadele ettiği görünen fotoğrafları kullandı. Ardından, isimsiz bir içeriden, 'İlerlemeye karar verdiklerinden beri, her şey ve her şey için bitmek bilmeyen çekişmeler yaşıyorlar.' Araştırmamız ve ikisinin evlendiği ya da sorunları olduğu şeklindeki anlatıyı çürüttüğümüz gerçeği sayesinde, Dedikoducu Polis bu sahte hikayeyi reddetti.

Magazin dergileri hoşuna gitsin ya da hoşlanmasın, Goldie Hawn ve Kurt Russell bir rock kadar sağlam ve muhtemelen yıllarca sürecek!