Kristen Wiig bu yıl kişisel hayatında bazı büyük değişiklikler oldu. The İskelet İkizleri oyuncu, nişanlısı Avi Rothman ile dördüncü yıldönümünü ve bu ay nişanlarının ikinci yıldönümünü kutladı. Bundan daha da önemlisi, sadece birkaç ay önce birlikte doğan ikizleri, mutlu bir aile olarak statülerini pekiştirerek karşıladılar. Rağmen açıkça güvenli ilişki , Wiig'in yıldız statüsü, onun dedikodu sayfalarında birkaç büyük ünlü isme bağlı olduğunu gördü. İşte aktrisin özel hayatıyla ilgili araştırdığımız en son söylentiler.Brad Pitt’in Aşkı İçin Yarışıyor musunuz?

Bir veya iki yıl önce, Yaşam tarzı Wiig'in Brad Pitt’in bir sonraki kız arkadaşı olmak için gerçekten yoğun bir rekabet içinde olduğunu bildirdi. Menajeri ve bazı yapımcı arkadaşları aktif olarak çöpçatan oynuyorlar. Sadece muhteşem değil aynı zamanda entelektüel dengi olan birini sıfırlamak için potansiyel ortaklardan oluşan bir liste hazırladılar. ' Gazeteye göre Wiig, mizahı ve Pitt’in sanata olan tutkusunu paylaşması nedeniyle kısa listeye girdi.Wiig'in itibarı alay edilecek bir şey olmasa da zorlu bir rekabete karşıydı - Jennifer Lawrence (“yetenekli, akıllı, eğlenceli ve Brad'e aşık”), Charlize Theron (evlat edinme geçmişi olan bir Oscar ödüllü Pitt gibi) ve Emilia Clarke (PItt, bir yardım müzayedesinde aktrise biraz ilgi gösteriyor gibi görünüyordu). Bu, Bravo'ya layık yüksek riskler ve dramlarla dolu bir yüzleşme ama gerçekte bu hikaye gerçeklerden daha fazla boşluk içeriyordu. Birincisi, Wiig için bütün nişanlılar ve çocuklar meselesi var, ancak bu anlatı tekrar kullanılırsa ve Wiig’in bir vekil anne kullanmasını Pitt’in evlat edinme geçmişiyle bir tür bağlantı olarak referans alırsa şok olmazdık.

Ben Affleck, Kristen Wiig'e Gözlerini Diker mi?

Brad Pitt bağlantısı kurulmadan önce Ben Affleck vardı. Pitt’in aşkı için ortaya çıkan 'rekabet' başlamadan birkaç ay önce, Wiig, Affleck’in hedeflerinden biri olarak kısaca bahsedildi çıkıyor olmasına rağmen Cumartesi gecesi canlı O sırada yapımcı Lindsay Shookus. TAMAM MI! Affleck'in “Kristen'ı aramalar ve mesajlarla bombaladığını” iddia etti, ancak çıkış, Oscar kazananını sadakatsiz olmakla suçlayacak kadar ileri gitmedi. Ancak, Wiig'in eski meslektaşlarından biriyle olan ilişkisi nedeniyle görünüşte profesyonel mesajlara yanıt vermek isteyip istemediğinden emin olmadığından bahsetmişti.Gazetenin anonim kaynaklarından biri, 'Bu Kristen için garip bir pozisyon' diye açıkladı. Cevap vermek zorunda hissediyor ama Lindsay'i üzmek istemiyor. Haberci, bunun tamamen profesyonel olduğunu iddia ederken - 'Ben sadece birlikte rol alabilecekleri bir şeyler yazmalarını istiyor,' dedi - Wiig'in taleplere yanıt verirken tam olarak neden rahatsız hissettiğini hiçbir zaman tam olarak açıklamadı. Elbette bunun anlamı, sözde birlikte çalışma girişimlerinin yanı sıra bir şeyler de olabileceğiydi. Bu, makaledeki skandalın ipuçlarını sileceği için, Wiig’in yıllarca süren özel ilişkisini tamamen dışarıda bırakan bir başka hikaye oldu. Dedikoducu Polis Wiig'in temsilcisini kontrol etti ve bize Affleck'in henüz herhangi bir proje hakkında ulaşmadığını söyledi.

Kristen Wiig, Süper Anne?

Geçtiğimiz haziran ayında TAMAM MI! Wiig hakkında bir başka tuhaf hikâye daha buldu. Şaşırtıcı bir şekilde, bu hikaye sonunda doğrudan Avi Rothman ile olan ilişkisini kabul etti. Daha az ünlü bir ortaktan bahseden bir magazin dergisinin, bu seri dolandırıcılar için çok büyük bir dönüm noktası olan bu kadar aptalca bir hikayeye bağlanması utanç verici. Dergi, Wiig'in sadece ikizlerini vekil olarak doğurmadığını, aynı zamanda kendisinin de hamile olduğunu .

Çoğu düğün süresiz olarak ertelenirken, tabloid bir hamilelik söylentisi için kolaylık sağladı. İsimsiz bir bahşişçi çift için 'Sahip oldukları fazladan zamanı kullanabileceklerini ve çocuk sahibi olmaya çalışabileceklerini düşünüyorlar' dedi. 'Her zaman yanında olacağını bildiği bir adama ihtiyacı vardı ve bunu Avi ile buldu ... O, Kristen'e saygılı davranan ve onu müthiş destekleyen havalı bir adam - ve herkese harika bir baba olacağını söylüyor!'Yine, A listesinde yer almayan ünlü bir eşe, sözler muhtemelen mevcut olmayan bir kaynaktan gelse bile bir tür nazik sözlerle muamele eden bir tabloid görmek kesinlikle harika. Rothman'a ya da ebeveynlik yeteneklerine iltifatlarında bir hata bulamadık, ancak aktrisin tam iki yeni doğan bebek büyütürken hamile kalmak istediği fikri gülünç. İşin gerçeği şu ki, Kristen Wiig ve Avi Rothman, diğer yıldızlardan gelen çağrılara katılmak veya fazladan bir çocuk odası planlamak yerine bebeklerine odaklanıyorlar. Bir dergi, birkaç yıllık partnerinden bahsetme zahmetine bile girmeden Wiig hakkında bir hikaye satmaya çalışırsa, okumaya değmez.