Kris Jenner kızlarının kariyerlerinin sorumluluğunu üstlenme konusunda bir üne sahiptir, ancak magazin dergileri onun bundan çok daha fazlasını kontrol ettiğine veya en azından olmaya çalıştığına inanmanızı sağlardı. Dedikoducu Polis Kris'in ailesinin çeşitli üyelerine ve ailesine bağlı olanlara emirlerine uyması için komuta ettiği birkaç hikaye buldu. Seçmek için neredeyse çok fazla seçenek vardı, ancak seçimi konuyla ilgili en iyi büstlerimize indirgedik.

Göre Güneş , Kris, kızlarının potansiyel erkek arkadaşlarını 100 sayfalık bir gizlilik sözleşmesi imzalamaya zorladı çıkmadan önce. Sözde bir kaynak, çıkışa, muhtemel sevgililerin 'ilişkiyle ilgili hikayeleri satamayacağını veya toplum içinde onlar hakkında kötü konuşamayacağını' söyledi. Kaynak daha da ileri giderek, Gizlilik Sözleşmelerinin 'ilişki sırasında çekilen tüm resimler veya videolar' üzerinde telif hakları oluşturduğunu iddia etti.Sözde bu NDA'lara 'Kris'in, anlaşmayı bozması durumunda ailenin avukat ekibine döneceğini bildiren el yazısıyla yazılmış bir mektup da eşlik ediyordu.' Kardashian / Jenner hanımlarının annelerinin müdahalesine aldırmadıkları bildirildi. Bunun yerine, taliplerini önceden uyardılar ve onlara, 'Üzgünüm aynen öyle,' diye ısrar etti.

Welche gesundheitlichen Probleme hat Bill Clinton?

Dedikoducu Polis bunların hiçbirinin doğru olmadığını buldu. O sırada bize bu iddiaların 'yanlış' olduğunu söyleyen bir Kardashian-Jenner sözcüsüne ulaştık. Bu ifade ve kendi kapsamlı araştırmamız bizi bu hikayenin tamamen kurgu olduğuna ikna etti.

Khloe, Kim ve Kylie'nin aynı yıl bebekleri karşıladığı 'üçlü etkinlik' sonrasında, Star iddia edildi Kris, Kendall ve Kourtney'e hamile kalmalarını emretti . Sözde bir kaynak çıkışa “Kris, Kendall ve Kourt'un bebek bonanzasına katılmaları için çok zorluyor” dedi. “Kendall'ın şu anda bebek sahibi olmak için hiç arzusu olmasa da, ablası daha fazla ün kazanmak anlamına geliyorsa ikna etmeye açıktı. Güvenilir olmayan ihbarcı, 'Khloe ve Kylie ve Kim ekran başında çok daha fazla zaman alırsa, doğanın yoluna girmesine izin vermeye istekli olabilir,' diye ekledi.

Tabii Kris, kızlarının geleceği üzerinde bu kadar çok kontrole sahip olsaydı, bu gerçekten mantıklı gelmiyordu. hem Kendall hem de Kourtney ortaya çıktı açık Ellen DeGeneres Gösterisi o haftanın başlarında hamile olmadıklarını şaka yollu ilan etmek için. Yayın ayrıca iddia ederek kendini ayağından vurdu. 'üçlü etkinlik' 25 milyon dolarlık maaş günü için koordine edildi . Böylesine pervasızca yanlış iddialarda bulunan bir çıkışa güvenilmemelidir, bu yüzden Dedikoducu Polis bu hikayeyi tam bir sahte olarak etiketledi.

Kris'in RadarOnline'a göre sipariş verdiği sadece potansiyel ortaklar ve kendi kızları değil, aynı zamanda kızlarının eski ortakları da. Çoğu zaman itibarını yitiren dedikodu sitesi geçen yaz şunu iddia etti: Kris, Scott Disick'i Sofia Richie'ye kamera önünde evlenme teklif etmesi için zorluyordu. . Kourtney’in eski erkek arkadaşı ve çocuklarının babası kamera önünde evlenme teklif etmesi için her yöne itiliyor olsa da, sitenin sözde kaynağına göre, Kourtney onların taleplerine boyun eğmek üzere değildi. 'Bunu kendi şartlarına göre yapmak istiyor ve herkes gerçekten sabırsızlanıyor. Scott Sofia'yı seviyor, bu açık, ancak hiçbir şeye zorlanmayı reddediyor ”dedi.

Dedikoducu Polis bu kurgusal hikayeyi bir an daha eğlendirmedi. Disick’in kampındaki bir kişiye ulaştık ve bize makalenin tamamen saçma olduğunu garanti etti. Kris'in Disick'e evlenme teklif etmesi için baskı yapmadığı söylendi. Bu hikaye 3 $ 'lık bir banknottan daha gerçekçiydi.

Matthew Perry und Courteney Cox Beziehung

En son, Temasta bunu bildirdi Kris Jenner, Kim Kardashian ve kocası Kanye West'in Wyoming'e taşınmasını yasaklamıştı. . Çıkış, Kim'in kocasının orada 14 milyon dolarlık bir çiftlik satın aldıktan sonra Kovboy Eyaletine taşınmayı düşündüğünü iddia etti. Derginin iddia ettiği Kris, Kim ve ailesinin artık görünmeyeceği anlamına geldiği için karardan memnun olmadığını iddia etti. Kardashians ile tutmak . Bir kaynak, Kris'in 'Kim'in gösteriden uzaklaşmamasını sağlamak için elinden gelen her şeyi yaptığını' itiraf etti. Dedikoducu Polis konuyu inceledi ve kuruluşun iddialarının hiç de doğru olmadığını keşfetti.

Her şeyden önce Kim çekime devam edebilirdi KUWTK Wyoming'de, hareket etse bile, çünkü bir kamera ekibinin oraya ulaşmada muhtemelen hiçbir sorunu olmayacaktı. Ayrıca Kim itiraf etmişti daha sonra yeni bir görünüm açık Bu Gece Gösterisi Wyoming çiftliğini kalıcı ikametgahı olarak değil, yazları ve bazı hafta sonları için kullanmayı planladığını söyledi.

Kris ’ kızları geçmişte anneleri hakkında konuştu ve şikayetleri geçerlidir. Ancak bu tabloid masallarına inanmak deliliktir, özellikle de son derece inanılmaz oldukları için. Bu türden satış noktalarının, bu ünlülerin hayatları hakkında ayrıntılar bir yana, gerçekliği gerçekten kavraması yok.

Angelina Jolie und Kate Middleton

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.