Kit Harington ve Rose Leslie Romantizmi hem ekranda hem de kapalıyken her zaman çok fazla ilgi çekmiştir. Bu ilgi, elbette, çiftin ayrılmasıyla ilgili pek çok yanlış söylentiyi de beraberinde getiriyor. İşte o sahte hikayelerden birkaçı Dedikoducu Polis debunked.

Ağustos 2018'de, TAMAM MI! söylenti ile geldi Harington çok üzgündü Game of Thrones bitirme evliliğinin parçalanmak üzere olduğunu. Bir 'kaynak' tabloid gazetesine 'Rose nasıl hissettiğini anlıyor' dedi, 'ancak balayına çıkabilmeleri için ondan kurtulmasını istiyor.' Priz, Harington'daki yumruklarını geri tutmadı. İddiaya göre 'Bu hayatlarının en mutlu zamanı olmalı ve Kit onu bir köşede bir TV şovu için ağlayarak geçiriyor' dedi.Ancak Harington, röportajlarda gösterinin 'doğru zamanda' sona erdiğini düşündüğünü ve diğer fırsatları keşfetme özgürlüğünü beklediğini ve kendisini Jon Snow karakterinden uzaklaştırdığını açıkça belirtmişti. Ek olarak, hikayenin yayınlandığı dönemde çiftin halkın sevgisini gösteren çok sayıda fotoğrafı vardı.

Harington, bu yılın başlarında kişisel sorunları tedavi etmek için bir sağlık tesisine gittikten sonra, magazin dergileri oyuncuya saldırmak için başka bir fırsat gördü. Kadınlar Günü yanlış iddia edildi Harington çaresizce evliliğini kurtarmaya çalışıyordu. rehabilitasyon kliniğinden ayrıldıktan sonra. Çıkış, aktörün 'evliliğini sağlam tutmak için birlikte hareket ettiğini' iddia etti. Sözde içeriden biri, 'Artık ayık ve odaklanmış kalması gerektiğini veya onun uzaklaşmasını göze alması gerektiğini her zamankinden daha fazla biliyor.' Dedi.

Tabii ki makale yanlıştı. Dedikoducu Polis duruma yakın bir kaynakla kontrol etti ve bize magazin gazetesinin yanlış olduğunu söyledi. Harington ve Leslie tesisten ayrıldıktan sonra ilk evlilik yıl dönümlerini mutlu bir şekilde kutladılar.

Justin Bieber Hailey Baldwin Scheidung

Sadece birkaç hafta önce KB hakkında ayrı bir söylenti ile ellerini denemeye karar verdiler. Harington’un evliliğinin ardından yıkılıyor rehabilitasyon görevi .Başka bir isimsiz 'kaynağa' atıfta bulunan tabloid, Harington'ın o kadar 'kibirli bir insan' haline geldiğini ve Leslie'yi uzaklaştırdığını iddia etti. Çıkış daha sonra Leslie’nin tatiliyle bağlantı kurmaya çalıştı Game of Thrones Emilia Clarke ile birlikte başrolü paylaştı ve ikili için 'dağınık aşk hayatlarını unutmaları' ve Leslie'nin evliliğinin durumunu unutmaları için bir fırsat olduğunu söyledi.

Dedikoducu Polis Bu önermeyi tamamen reddeden ve Harington ile Leslie'nin 'çok mutlu bir şekilde evli' kaldıklarını ekleyen Harington'un sözcüsünü kontrol etti. Ayrıca Harington'ın rehabilitasyona girme nedeninin, açıkça kibirli bir kişinin yapmayacağı bir şey olan başarısının ve şöhretinin stresiyle başa çıkmaya yardımcı olmak olduğunu da belirttik. Tüm hesaplara göre, çift, ilişkilerinde hiçbir kavga veya sorun belirtisi olmadan birlikte mutlu bir yaz geçirdi. Harington ve Leslie, dedikodu medyasının onları ayırma girişimlerine rağmen mutlu bir şekilde evli kalmaya devam ediyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.