Yıllardır söylentiler dolaştı Kanye Batı aldattı kim Kardashian , ancak son zamanlarda West'in Twitter üzerinden yaptığı suçlamalar realite TV yıldızı için durumu tersine çevirdi. Altı yıllık kocası, Kardashian'ı sadakatsizlikle suçlamak için Twitter'a gittikten sonra, Dedikoducu Polis West'in öne sürdüğü belirli iddiaların yanı sıra, ikisinin evliliği hakkındaki geçmiş büstlerimizi yeniden inceledi. Kim Kardashian, Kanye West'i aldattı mı? ile Meek Değirmeni ya da eski sevgilisi Reggie Bush ? Gerçek oldukça açık.

Kim Kardashian ve Meek Değirmeni

Bu yıl cumhurbaşkanlığına aday olma kararını açıkladıktan kısa bir süre sonra, Kanye West bir Twitter tiradına başladı ve bu sırada büyük ölçüde silinen tweet'lerde bir dizi tartışmalı açıklama yaptı. Kim Kardashian'ın daha sonra yaptığı tirad sırasında görünüşe göre iki kutuplu bir bölüme atfedilir , West tweet attı, 'Kim, Meek ile Waldorf'ta 'hapishane reformu' için tanıştığından beri boşanmaya çalışıyorum.' Rapçi daha sonra tweet attı, 'Meek benim adamım ve saygılıydı Bu benim köpeğim Kim, çizginin dışındayım 5 milyar dolar değerinde ve İsa sayesinde bundan daha fazla Ama MJ'i dinlemeyeceksin ve şimdi onlara inanacaksın ??? 'https://www.instagram.com/p/CBL7RCjAbjf/

ella purnell und brad pitt

Bu tweet'ler o zamandan beri silinmiş olsa da, hakkında söylentilerin patlamasına neden oldular. Kardashian ve West’in evliliği , West’in, Kardashian ve Mill’in LA otelindeki buluşmasında şüpheli bir şeyler olduğu imasıyla. Neredeyse suçlamalar yayınlanır yayınlanmaz, saygın kuruluşlar, Mill ile Kardashian arasında olup biten uygunsuz herhangi bir şeyin söylentilerini dağıtmaya başladı. TMZ Kardashian'ın Mill ile yaptığı görüşmenin istenmeyen hiçbir şey olmadığını kanıtlayan bir fotoğrafını buldu.

İkili, kimliği belirsiz başka bir kadınla hareketli bir verandanın karşısında oturmuşlardı. Fotoğrafta, ikisi hararetli bir tartışmaya girmiş gibiydi, ama hepsi bu. West daha sonra özel bilgileri halka paylaştığı için Kardashian'dan özür diledi, bu hem Twitter saldırısını hem de rapçinin ilk kampanya mitinginde yaptığı yorumları içeriyor gibi görünüyordu. Bu mesele tamamen dinlendirilmiş olsa da, Kardashian hakkında diğer söylentiler Yıllar boyunca, özellikle de eski sevgilileri söz konusu olduğunda, delirmiş.

Kim Kardashian, Reggie Bush ile çıkıyor

Kardashian'a Ayak Uydurmak star, Kanye West ile evlenmeden önce başka bir süper yıldızla çıktı. Kim Kardashian ve NFL yıldızı Reggie Bush, 2007 ve 2010 yılları arasında çıktılar, Bush bile bazı erken bölümlerde göründü. KUWTK . Ayrılmalarından sonra Kardashian, NBA yıldızı Kris Humphries ile evlenmeye devam etti, ancak ünlü kısa evlilik, Kardashian'ın düğünlerinden 72 gün sonra boşanma davası açmasıyla sona erdi. Kardashian ve Bush 2012'de kısa bir süre bir araya geldiler, ancak Kardashian Kanye West ile evlenmeye devam ederken, Bush 2014'te yine Ermeni kökenli bir dansçı olan Lilit Bush ile evlendi. Bush mutlu bir şekilde yoluna devam etmiş gibi görünse de, karısının Kuşkusuz, eski kız arkadaşına çarpıcı benzerlik, Bush'un göründüğü kadar Kardashian'dan daha fazla olmadığını düşünmesine neden oldu.

https://www.instagram.com/p/CBuGsieFTml/

lügt Beyonce über ihr Alter

Bush Gerçeklikten Fazla Değil mi?

Birçok kişi Lilit ve Kardashian'ın neredeyse birbiriyle aynı olduğu konusunda ısrar etti. Hem yüzleri hem de figürleri o kadar benzer görünüyor ki neredeyse kardeş olabilirler. Bush'un, özellikle Kardashian'a benzerliğinden dolayı karısıyla evlendiği ima edildi. Eski çifte atıfta bulunan bazı kör öğeler bile vardı, Kardashian'ın yükseliş sırasında eski NFL yıldızıyla adım attığını iddia etti. West ile düğünü . Hatta bu isimsiz dedikodulardan bazıları, West’in en büyük çocuğu North’un rapçi değil Bush’un çocuğu olma ihtimalinin olduğunu bile iddia etti. Kanıt olarak, bu dedikodular iki çiftin çocuklarının birbirine çok benzediğine işaret ediyor.

https://www.instagram.com/p/B0z1sI1lzCI/

Lilit ve Bush'un birlikte üç çocuğu var ve çocukları ile West ve Kardashian’ın çocukları arasındaki benzerlik tuhaf. Her ikisinin de en büyük çocukları olarak bir kızı var ve her iki kız da, Kuzey ve Briseis, birbirlerini destekliyorlar. Bush’un oğulları da biraz Batı’ya benziyor. Doğal olarak, bunların hepsi saçmalık. Herkesin birbirine çok benzediğini kabul ettiği iki kadının çocuklarının birbirine benzemesi çok mu tuhaf? Ayrıca çocukların ırksal geçmişleri olan Afrikalı-Amerikalı ve Ermeni de benzerdir.

https://www.instagram.com/p/CBsy6Mng2iF/

İnsanlar bu söylentilerin içerdiği 'baba kimdi' dramasını olumlu bir şekilde sevseler de, onlar için gerçek bir gerçek yok. Kardashian'ın Bush'la gizlice dolaştığına dair birçok söylenti için, Kardashian'ın Bush'la birlikteyken Kanye West'i kovaladığını iddia eden birçok söylenti var. Kardashian'ın dolandırıcı olduğuna dair hiçbir kanıt yok.

Hat Lady Gaga ihr Baby bekommen?

Kim Kardashian, Hileci? Muhtemelen değil

İnsanlar hakkında söylentiler uydurmaktan hoşlanıyor gibi görünüyor Kardashian’ın karışıklığı sadece figürünü göstermekten hoşlandığı ve seksi fotoğraflar çekmek . Bu bir nevi markası ve hepimiz bunun ne kadar olduğunu biliyoruz. Kardashianlar markalarını seviyor . Kardashian’ın kişisel hayatı ve çevrimiçi ortamda kendisini modelleme biçimi çok farklı iki şey ve insanların bunu hatırlaması gerekiyor.

https://www.instagram.com/p/CAVcragApSw/

Wie viel kostet Hillary Gewicht?

En büyük söylenti yayıcısı Kim Kardashian ve Kanye West’in evliliği ve özellikle onların seks hayatı , magazin dergileridir. Bu utanmaz mecralar cidden ne zaman çıkacaklarını bilmiyorlar ve neredeyse her hafta Dedikoducu Polis süperstar çift hakkında tuhaf iddialarda bulunan en az bir makaleyle karşılaşır. Kardashian’ın sözde “sadakatsizliği” iddiaları yalnızca basılı magazin sayfalarında daha da tuhaflaşıyor.

Kanye West, Kim Kardashian’ın Tabloid Skandalları

Örneğin, Tamam! ’S web sitesi 2017'de şunu bildirdi: Kardashian, yaşam gurusu Tony Robbins'e 'aşıktı'. . Çıkış, neredeyse kesinlikle sahte olan kaynağından 'Kim, Kanye'yi Tony'nin motivasyonel konuşmalarından birine sürüklediğini, sadece onu görmezden gelerek gurunun kendisine odaklandığını' öğrendi. Bir konuşmaya katılmanın amacı bu değil mi? Seyirciler arasında kendi aranızda konuşmak yerine sunum yapan kişiye odaklanmak mı? Kardashian'ın suçlu olabileceği tek şey dikkatli bir dinleyici olmaktır. Dedikoducu Polis Kendi seçkin kaynağımızdan, magazin suçlamalarının tamamen 'gülünç' olduğunu öğrendik.

https://www.instagram.com/p/B_9BPFRgWgo/

HollywoodLife Bir zamanlar Kanye West ve Kim Kardashian’ın kaba bir makale yayınlayarak seks hayatı başlıklı, 'Kanye West ve Kim Kardashian' Hayatlarının En İyi Cinsiyetini 'Yapıyor: O Kadına Çok Çekildi.' Çıkış için sözde bir kaynak, “Bugün her zamankinden daha fazla aşıklar ve kanıtı yatak odasında. Kimyaları ateşli ve seks de ilk kez yattıkları zamandan daha iyi olmasa da o kadar iyi. ' Dedikoducu Polis Kardashian / West ailesine gerçekten yakın olan herhangi birinin, HollywoodLife kadar gölgeli bir çıkış bir yana, bu tür ayrıntıları kimseyle paylaşma ihtimalinin çok düşük olduğunu buldu.

Yıllar boyunca, Kardashian’ın Batı ile evliliğine ilişkin düzinelerce yanlış rapor var ve birçok kuruluş, ikisinin de ikisinin de internette olduğunu bildiriyor. boşanmanın eşiğinde ya da sadece vardı evliliklerini kurtardı felaketin eşiğinden. Elbette düzinelerce rapor vardı. Batı sadakatsizdi bir dizi ile ünlü kadınlar Gazetecilerin ısrar ettiği Kardashian ile olan evliliği apartman . Benekli olanlar uygunsuz ve açıkçası eşlerin yatak odasında neler olup bittiğine dair spekülasyon yapan çirkin makalelerdi. Şöhret elbette bu tür bir spekülasyonu beraberinde getirse de, bu söylentiler ve iddialarla neredeyse her gün uğraşmak yorucu olmalı. Kardashian / Jenner ailesi kesinlikle manşetlere giriyor, ancak açıkça ailenin onlara bağlı kalmayı tercih etmeyeceği bazı manşetler var.