Gerçek yıldızlarla magazin dergileri fıstık ezmesi ve jöle gibi bir araya geliyor. Khloe Kardashian Yıllar boyunca sayısız sahte dedikodunun hedefi olması bir istisna değildir. Kardashian-Jenner klanı gibi realite yıldızlarının dramatik yaşamlarına gelince, bazen gerçeği kurgudan söylemek zor olabilir, ancak Dedikoducu Polis farkı söylemenize yardımcı olmak için burada. İşte en küçük Kardashian kızının Kim ve Kourtney’in aşkıyla olan ilişkisi hakkındaki en sevdiğimiz tabloid söylentilerinden bazıları.

Kasım 2018'de, TAMAM MI! bunu bildirdi Khloe, Scott Disick ile 'sessizce takılıyordu', Kourtney’in eski ve üç çocuğunun babası. Şüpheli bir kaynak olan 'içeriden' biri, ilişkinin, Khloe'nin onu aldatan Tristan Thomson tarafından 'harap olmasından' sonra başladığını iddia etti. Dedikoducu Polis Tabloid'in ilişkinin kanıtı olarak kullandığı fotoğrafların gerçekte o ayın başlarında çekildiğine işaret ederek bu sahte hikayeyi çürüttü. Günlük posta ikisinin birlikte platonik bir yemek yediğini bildirdi. Ayrıca Disick, halen çıktığı Sofia Richie ile de ilişki içindeydi. Bu tamamen hikaye dışı bir şeydi.Önümüzdeki hafta, Tamam! ’S kardeş yayın Star, iddia eden çok benzer bir hikaye yayınladı Khloe ve Disick aylardır 'gözlerden uzak' flört ediyorlardı. Yine, bu teori tamamen, ikisinin birbirlerini yanaklarından öptüğü platonik öğle yemeği buluşmasının 'kanıtı' üzerine inşa edildi. Disick ve Khloe'nin iyi arkadaşlar oldukları ve uzun süredir oldukları bilinen bir gerçektir, ancak bu tabloid'in 'kaynağı', birbirlerinin 'tepetaklak' olduğunu iddia etti. Dedikoducu Polis Son sahte iddianın üzerinden bir hafta geçmesine rağmen, duruma yakın güvenilir bir kaynağa ulaşarak, söylentinin hala yanlış olduğu konusunda bize güvence verdi.

beste Überlebenssaison aller Zeiten

Ertesi yıl, söylenti magazin sayfalarına geri döndü. Ekim 2019'da, KB iddia etti Khloe ve Disick 'sıcak ve ağırlaşıyordu' Thompson ile ayrılmasının ardından, halkın önünde el ele tutuştukları daha fazla paparazzi fotoğrafına atıfta bulundu. 'Khloe parmağını tıklayıp' Buraya gel 'dediğinde, bir şapkanın damlasında oradadır,' dedi bir başka şüpheli tüyo. Dedikoducu Polis bu iddiaya baktı ve bir kez daha yanlış buldu. Khloe ve Disick, Temmuz ayında ellerini tutmalarının sadece paparazzilerle uğraşmak olduğunu (işe yaradı) ve ilişkilerinin kardeş aşkına daha yakın olduğunu belirtti - hatta bir Instagram gönderisinde ona 'erkek kardeşi' olarak bahsetti.

Son olarak, sadece geçen ay, KB Disick'i bırakıp Kim’in kocası Kanye West’i alarak işleri biraz salladı. Tabloid bunu bildirdi Khloe, başka bir bebek için 'çaresiz', Kim'in önerisi üzerine kayınbiraderine sperm donörü olarak döndü ve o da kabul etti. Kim ve Khloe'nin 'kıskançlık ve kardeş rekabeti' nedeniyle ortaya çıkabilecek potansiyel sorunlar hakkında 'herkesin endişeli' olduğunu ekleyen bir kaynak, 'En azından bu şekilde, bebek babasını tanıyacaktır' dedi. Duruma yakın bir kaynak garanti Dedikoducu Polis hikayenin tamamen saçma olduğunu.

Nicole Kidman und Keith Urban Split

Kaynaklar

  • Dedikoducu Polis Personeli. 'Khloe Kardashian, Scott Disick In Secret Romance?' Gossip Cop, 23 Kasım 2018.

  • Dedikoducu Polis Personeli. 'Scott Disick, Khloe Kardashian Arkadaşlığı mı?' Gossip Cop, 2 Aralık 2018.

  • Matis, Griffin. 'Scott Disick, Khloe Kardashian' Gizli Uykular 'mı Yaşıyor? Gossip Cop, 29 Ekim 2019.

  • Shuster, Andrew. 'Khloe Kardashian, Kanye West’in Bebeğine Hamile mi?' Dedikoducu Polis, 20 Ocak 2020.

    Kelly Ripa und Michael Strahan Affäre

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.