Kevin Hart evli Eniko Parrish iki yıllık bir sözleşmeden sonra 2016'da. Komedyenin 2017'de karısını aldatırken yakalanmasının ardından çift, zor bir dönem geçirdi, ancak o zamandan beri bu sorunları çözmeye çalıştılar. Hart’ın evlilik dışı ilişkisi, artık karşılaşmalarının gizli bir kaydı nedeniyle ona dava açan model Montia Sabbag ile oldu. İlk meseleyi çevreleyen drama ve müteakip dava, oldukça fazla yanlış gerçekliğe yol açtı. Dedikoducu Polis düzeltmek zorunda kaldı.HollywoodLife, Eylül 2017'de Parrish ilişkiden sonra Hart'ı terk ederdi. o sırada çocuğuna hamile değilse. Site, 'Eniko Kevin'e söyledi ... bebek uğruna hepsini geride bırakmaya çalışıyor.' Dedikoducu Polis Hart kaynaklarımızdan biriyle kontrol etti ve bize makalenin yanlış olduğunu söyledi. Ek olarak, çift, ilişki için özür diledikten sonra birkaç kez birlikte fotoğraflanmıştı ve ayrılmakla tehdit etmediği açıktı.Aynı hafta MediaTakeOut, hakkında sahte bir hikaye yayınladı. Sabbag, Hart’ın bebeğine hamile . Bu, yalnızca Hart'ın karşılaşma sırasında koruma alıp almadığına ilişkin bir mülakat sorusuna cevap vermemesine dayanıyordu. Bütün durum inanılmaz derecede tuhaftı ama Dedikoducu Polis ne olursa olsun iddialara baktı. Hart’ın kampındaki bir kişi, iddiaların 'uydurma' olduğu konusunda bize güvence verdi. Zamanın kanıtladığı gibi, Sabbag asla doğum yapmadı.

O ayın ilerleyen saatlerinde HollywoodLife, hakkında sahte bir makaleyle tekrar denedi. Parrish Hart'ı her saat başı onunla görüşmeye zorluyor. . Gizemli bir 'içeriden', siteye Parrish'in Hart'ı 'gün boyunca, birbirlerinden ne zaman ayrı olsalar da sürekli aramaya, mesajlaşmaya veya onunla yüz yüze gelmeye' zorladığını söyledi. Sahte hikaye, hile skandalından yararlanmak için yazılmıştı, ancak hiçbir gerçek yoktu. Dedikoducu Polis Hart'ın kaynağı, evliliği için gerekli check-in'lerin olmadığı konusunda bizi güvence altına aldı.Birkaç hafta sonra, RadarOnline, hakkında yanlış bir raporla eyleme geçti. Parrish, Hart'ı 'ömür boyu sürecek sokağa çıkma yasağına' sokuyor. İnanılmaz derecede tuhaf hikaye Hart 'Eskiden olduğu gibi parti yapıp saçlarını aşağı indiremiyor çünkü Eniko her hareketini takip ediyor ve nerede olursa olsun onu yüzde 100 sorumlu kılıyor.' Bu sözde, 'son kullanma tarihi olmayan' ve Hart'ın karısıyla her iki saatte bir 'check-in yapmasını' ve saat 23: 00'e kadar evde olmasını gerektiren bir anlaşma / sözleşmenin parçasıydı. Dedikoducu Polis Hikayeyi saçma olduğu için reddeden Hart'ın temsilcisiyle görüştü.

En son, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Star haksız yere iddia etmek için Hart ve Parrish boşanmaya gidiyordu Sabbag'tan yukarıda belirtilen dava sonucunda. Çift, önceki kararsızlığını aşmış olsa da, yayın, davanın Parrish'in birlikteliklerinden şüphe etmesine neden olduğunu iddia etti. Gazetenin anonim 'kaynağı', Hart'ın Parrish'e bağışlaması için 'yeni bir araba, mücevherler, herhangi bir şey' dahil olmak üzere 'istediği her şeyi' vaat ettiğini iddia etti. Bize bunun 'yüzde 100 yanlış' olduğunu söyleyen Hart’ın sözcüsüyle görüştük. Makale, komedyenin ilgisini çekmeye yönelik bir başka girişimdi ve bu uydurma söylentilerin geri kalanı kadar yanlıştı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.