Kendall Jenner özel hayatı hakkında pek bir şey söylemiyor, ancak bu onu magazin dergilerinin aşırı aktif hayal gücünün insafına bıraktı. Modelin başka birinin adamını 'çaldığına' dair birkaç söylenti var. Dedikoducu Polis bu hikayelerden bazılarını araştırdı ve düzeltti. Burada birkaç kez Jenner'ın başka bir kadının erkeğini çaldığı hikayesini bozduk.

Kendall Jenner Scott Disick'e 'Gizlice' Aşık mı?

2018'de magazin dergisi KB iddia edilen Kendall Jenner, Scott Disick'e 'aşıktı' . Hikaye, modelin Disick'in o zamanki kız arkadaşı Sofia Richie'yi gölgelemekle suçlanmasının ardından uyduruldu. Çıkış, Jenner'ın yıllarca Disick için 'hisleri' olduğunu iddia etti. Sözde içeriden biri, Jenner'ın 'duygularının' kız kardeşi Kourtney Kardashian ile çıkarken aşık olarak başladığını, ancak daha sonra Richie'yi 'kıskanç' olması nedeniyle 'engel olamadığını' söyledi. Dergi ayrıca Disick ve Richie’nin ilişkisinin o sırada güneye gittiğini ve Jenner’in 'sonunda şansını elde edeceğini' iddia etti. Dedikoducu Polis ancak şüpheli hikayeyi bir parça bile satın almadı. Makaleyi, hikayenin gerçeği olmadığına dair bize güvence veren bir Jenner temsilcisi tarafından yayınladık.Kısa bir elbise içinde Emily Ratajkowski (Sağda) ve takım elbise içinde Sebastian Bear-McClard (solda).

Kendall, Emily Ratajkowski’nin Kocasını da mı Eziyordu?

Yaklaşık bir yıl sonra, Radar Çevrimiçi yanlış ifade edilmiş Jenner, Emily Ratajkowski’nin kocası Sebastian Bear-McClard’a 'aşıktı' . Güvenilmez web sitesi, Jenner'ın Ratajkowski'nin etrafında bu kadar çok olmasının sebebinin, oyuncunun kocasına aşık olması olduğunu iddia etti. Şüpheli bir kaynak, Ratajkowski için durumun 'zor' olduğunu çünkü Jenner’ın duyguları hakkında hiçbir fikri olmadığını iddia etti. Bu hemen kırmızı bir bayrak oluşturdu Dedikoducu Polis . Eğer Gone Girl aktris, Jenner'ın duygularının onun için ne kadar zor olduğunun farkında değil miydi? Ayrıca Jenner, NBA yıldızı Ben Simmons ile çıkıyordu. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi bozdu.

Soldaki Travis Scott, sağda Kylie Jenner

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)

Kendall Jenner Kylie Jenner’ın Adamını mı Aldı? Tabloidler Ne Kadar Düşük Olabilir?

Bunu takiben, Yaşam tarzı iddia eden tuhaf bir eser yayınladı Jenner, Travis Scott ile yattı . Scott, Jenner’ın yeğeni Stormi Webster’ın babasıdır ve annesi elbette Jenner’ın en küçük kardeşi Kylie’dir. Bir iddia edilen kaynak dergiye Kylie'nin Kendall'ı 'Travis'le bağlandığı' 'keşfettiğinde' balistik gittiğini söyledi! Kylie, Kendall ve Travis'in kışkırtıcı fotoğraflarını buldu ve çatıya çıktı. Arkadaşlarına kız kardeşinin artık onun için öldüğünü söyledi! ' Ancak bu sözde “bağlantı” ne zaman veya nerede gerçekleşti? Hiçbir yerde! Tüm öncül sahte ve yanlıştı. Kendall'ın bunu kız kardeşine bile yapacağı fikri inanılmaz değil ve aynı zamanda böyle bir hikaye yaratmak bile tabloid için yetersiz. Dedikoducu Polis Kendall Jenner'ın bir sözcüsü tarafından da hikayenin doğru olmadığı söylendi.

Kendall Jenner'ın bir tür “insan yiyici” olduğunu iddia etmek, magazin dergileri için bile korkunç.